Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród do odnowy 19:19, 05 lis 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Pora pozbierać resztki


N

Skąpana w słońcu 19:18, 05 lis 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
ewsyg napisał(a)









Nie mogę się napatrzyć na ten kolorowy busz. Pomyśleć że kiedyś nie podobały mi się jeżówki a te odmianowe są cudne i ile kolorów w niektórych.

Masz też chyba niezłą ziemię. Róże cudowne.
'Chashitsu' - Herbaciarnia japońska, ogród trójkątny 19:18, 05 lis 2018


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1296
Do góry


wszystkim odwiedzającym mój herbaciany ogród życzę spokojnej nocy

Matane!

Ogród Cioci cz. 3 18:54, 05 lis 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 18:51, 05 lis 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 18:49, 05 lis 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Z cyklu przed i po


'Chashitsu' - Herbaciarnia japońska, ogród trójkątny 18:48, 05 lis 2018


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1296
Do góry
Yahoo!

jak widać nowo zakupiony aparat spisuje się doskonale o czym świadczą wrzucane przeze mnie fotki...






















Ogród w remoncie 18:32, 05 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Tylko bez chichotów proszę, i bez plucia na monitor

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 18:25, 05 lis 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Agania napisał(a)
Ogród niedoskanały...dlatego latam z donicą



[/quot


ależ to atrakcyjnie wygląda!
Ogródek Iwony II 18:24, 05 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Iwk4 napisał(a)
Molinia Variegata

Trzcinnik FC

Stipa

Perłówka orzęsiona Melica ciliata - pokłada się, ale w nieregularnych nasadzeniach jest świetnym uzupełnieniem dla róż. Kilkakrotnie kwitnie w ciągu sezonu


Iwonko cudownie pospacerowałam u Ciebie...bardzo ładnie trawy wyeksponowałaś FC..u mnie zaniknął...za duży areał do przypilnowania
w tym roku posadziłam hacone, molonię bardzo lubię

Piesa jak widzę lubię ogród
Kłopoty - problemy z trawnikiem 18:17, 05 lis 2018


Dołączył: 14 cze 2018
Posty: 26
Do góry
Spokojnie, zaczekaj do wiosny. Mam podobnie


miku77 napisał(a)


Cześć Witku,

mamy kłopot z nowo wysianym trawnikiem, trawka pięknie wzeszła, zielona, ma z 8 tygodni, od 2-3 tygodni zaczeła sie robic żółta plackami, mamy 2 identyczne trawniki wysiane w podobnym czasie, ten drugi jest ciągle ok, ale w pierwszym te żółte przebarwienia zaczynaja martwić. Nie ma chyba sensu nawozic przed zimą ??
Mariusz Mikołajczak
Ogród do odnowy 18:08, 05 lis 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Skalnica Fortune'a

Przedziwny Ogród 18:07, 05 lis 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry



Przedziwny Ogród 18:00, 05 lis 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Dziękruję bardzo za odwiedziny i wpisy na moim wątku. Obiecuję, że odpiszę najszybciej jak będę mogła
Jeszcze parę dzisiejszych fotek robionych komórką......





Ogród w remoncie 17:56, 05 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
magnolia napisał(a)
a nie zostawiasz tej jabłonki?- wystarczy obciąć dziki i będzie pięknym soliterem
Tylko nie wiem jak z nią z perspektywy huśtawki czyli docelowo wody.
Gdzie to jest na planie, gubię się?


Nie chcę jej zostawiać bo i nie ma co. Ona jest baaaardzo stara(myślę ,że ma z 50 lat) i do tego już chora. Pień w środku jest pusty,tylko patrzeć jak sama by się przewróciła. Poza tym liście z niej lecą już od czerwca,leci jakaś lepka wydzielina...brrr.
Myślałam tam o innym drzeku ,może jabłonka Ola.
Na planie to miejsce przy garażu


Sorki za szkic ale tak na szybko chciałam. Niebieska plama to byłaby woda.

Na planie niewielkie te rabaty ,w realu jakby większe
Działka prawie w Borach Tucholskich 17:52, 05 lis 2018


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry




Typografia ogrodu 17:45, 05 lis 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Dawno wianka nie było
Typografia ogrodu 17:43, 05 lis 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Bez ściółki na ażur za to ze spadającymi liśćmi mize na wiosne jakas przyczepę upolujesz No i cisy musza być przycięte - jakos muszę wytrzymać do wiosny bo stożki to nie moja bajka
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 17:08, 05 lis 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Czekam zatem, moja też piękna

Udało się dzisiaj Gosiu Słabe fotki bo już późno było i brak słoneczka.
Skalnica 'Gokka'
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies