Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Podmiejski ogródek 12:21, 05 lis 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Do góry
Szeroki kadr na kwaśną:
Na lewo od świerka łyso, ale w tym roku robiłam tam nasadzenia, więc od następnego może coś tam się zacznie dziać

Trawnikowi naprawdę przydałoby się grabienie.
Do tej pory wystarczała kosiarka ale trawa już nie bardzo chce rosnąć.
Podmiejski ogródek 12:18, 05 lis 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Do góry
Rabata kwaśna:


Wsadzenie rozplenic i zawilców pomiędzy azalie to był dobry kierunek, tylko muszę go "bardziej" pociągnąć. Czyli plan na wiosnę: podzielić i zagęścić rozplenice i zawilce jesienne, za to wyrzucić niepotrzebne świerki białe. Podejrzewam, że za cztery lata, jak azalie się rozrosną, to będę je (rozplenice) wyrzucała ale ... gonimy króliczka, no nie?

Z najniższym piętrem też trzeba będzie zrobić porządek ale jeszcze nie mam koncepcji. Zwłaszcza wrzosy nie robią dobrego wrażenia - za dużo mam odmian, ani przyrastać nie chcą, ani wymarznąć. Czekam aż się zdecydują i ułatwią mi życie
Podmiejski ogródek 12:16, 05 lis 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
makadamia napisał(a)





Hosty świecą na żółto i derenie przebarwione ale poza tym wszystkie rośliny w pełni siły: hakone, brunnery, tiarelle, carexy, paprocie, bodziszek.


podoba mi sie ten fragment z tymi niezgrabionymi listkami...nie trzeba sie spieszyc
Podmiejski ogródek 12:09, 05 lis 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Do góry
Kasiu, fajnie Cię widzieć - już lecę

Przyznam się Wam, nie lubię fotografować swojego ogrodu. W realu jest całkiem przyjemny, ale zdjęcia ciągle nie dorastają do forumowych standardów
Rzecz jasna, winą obarczam moje lenistwo. Zarówno do porządnego ogarnięcia ogrodu jak i do wyciągnięcia długiego obiektywu i starannego kadrowania

Ale dla celów kronikarskich wrzucę na koniec sezonu kilka zdjęć

Rabata lipowa, sama z siebie przygotowała się do zimy i nasunęła liściową kołderkę. Nie zdejmuję



Hosty świecą na żółto i derenie przebarwione ale poza tym wszystkie rośliny w pełni siły: hakone, brunnery, tiarelle, carexy, paprocie, bodziszek.
ogrodoweimpresjejolki 11:50, 05 lis 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
[*]
Ogródek Iwony II 11:35, 05 lis 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Iwk4 napisał(a)

Będzie na Wigilię do pierogów i grzybowej. Jupii...
A juz myślałam, że tradycja upadnie. Zbyszek był dziś w lesie.

Pojawiły się w okolicy wilki z młodymi. Trzeba uważać...
Jeszcze mam maślaki, sowy i rydze.


sliczne ...ja wlasnie nie mam juz suszonych
Przedziwny Ogród 11:08, 05 lis 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Jak gwiazdy w trawie wyglądająŚliczne



Są naprawdę piękne i duże





Przerabianie ogródka pod swój gust 10:16, 05 lis 2018


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Przepieknie przebarwiaja sie tawulki, trawy, milorzab, klony i perukowce.


Przerabianie ogródka pod swój gust 09:59, 05 lis 2018


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Dziekuje za odwiedziny. Eddie sprawia nam duzo radosci.Szybko sie uczy i niedlugo zaczyna szkole dla psow Rosnie przerazliwie szybko.Jest z nami wszedzie, nauczyl sie super jazdy autem i juz sam chce wskakiwac do bagaznika, na co mu jeszcze nie pozwalamy. Jezdzimy z nim do duzych miast, by przyzwyczajal sie do tlumow, tramwajow czy jazdy metrem



Deby kuliste sa w tym roku niesamowite. Dopiero teraz traca liscie.
B&B czyli betonowa Bawaria 09:49, 05 lis 2018


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 5549
Do góry
Jakbyś chciała coś wiedzieć o trawach, a ja nie będę wiedziała, to odpytam kogo trzeba i podpowiem. Jest bardzo dużo odmian nowych, które pięknie się przebarwiają i to nie tylko miskanty. A jeśli chodzi o miskanty to są nie tylko te wysokie są też niższe po 80-120 cm wys z kwiatami.

Na zachętę zamiast miskanta trzcinnik – Calamagrostis x 'Cheju-Do'. Dziś pochmurno, a on wręcz płonie kolorem
Przedziwny Ogród 09:34, 05 lis 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Berberysy nie zmordowane, jeszcze dają piękny kolor w ogrodzie.


Właśnie tego czerwonego mam trochę za mało.


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 08:59, 05 lis 2018


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry
Agania napisał(a)




Pięknie Kochana
Kiedyś będzie tu ogród 08:57, 05 lis 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
O to bardzo dobre wiadomości, chcę właśnie ją tak na 1,5m wysokości. Kupiłam 5szt

I będzie Pani zadowolona.

Mala_Mi napisał(a)
Strzępek fajnie się przebarwia

Zakupy fajne

Na tiarelki sercolistne zapraszam.. co prawda były przysmakiem opuchlaków, ale sporo się uchowało i nawet nie wszystkie uschły po lecie. Wodzę że kilka kępek przetrwało.. a mnożą się szybko.
Aniu strzępek robi fajną robotę. No i dodatkowy plus, że długo trzyma liście. Zakupowo pomalutku do przodu, muszę zacząć obsadzać te swoje ary. Tiarelkę testuję. Jak da u mnie radę to będę zwiększać ilość. No i skalnice jesienne muszę dokupić.

Listopad... a jeszcze zwoje zbiory...


Mary napisał(a)
Pięknie Ci urósł, Aniu.
Wiesz Marysiu, cofnęłam się do jego pierwszych zdjęć i sama się zdziwiłam jak bardzo się zmienił.

wikai napisał(a)
czesc
Witam serdecznie.

Nowy dawca igieł w moim ogrodzie- Gold Coin
Ogród Cioci cz. 3 08:55, 05 lis 2018


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry
Huuura wreszcie ciężkie roboty za nami Płot stoi, podjazd i ścieżki skończone. Można odpoczywać i powolutku dopieszczać zakątki
Oto mój piękny nowy płot



Witaj Gosieńko Ogrodzenie pierwsza klasa Bardzo duże zmiany u Was Pięknie jest Wiosną będzie czas żeby się nacieszyć urokiem chodnika, podjazdu
Buziaki zostawiam.
Ogródek Iwony II 08:55, 05 lis 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Iwk4 napisał(a)

Będzie na Wigilię do pierogów i grzybowej. Jupii...
A juz myślałam, że tradycja upadnie. Zbyszek był dziś w lesie.

Pojawiły się w okolicy wilki z młodymi. Trzeba uważać...
Jeszcze mam maślaki, sowy i rydze.



Super zbiory a wilki to musiało serce bić hii ☺
Ogródek Iwony II 08:52, 05 lis 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Iwk4 napisał(a)






Iwonko ślicznie słonecznie i kolorowo miło tak z rana pobiegać ☺trawki poduszkowe słodkie są też je lubię porozsadzałam u mnie gdzie się da są niezawodne gdy susza panuje ...buziaki zostawiam
Ogród pod lasem 08:45, 05 lis 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
UrsaMaior napisał(a)
Jak tam, dziewczyny? Gdybyście zastanawiały się przypadkiem co u mnie, to doczekałam się - przebarwień u mojego miłorzęba, pierwszy raz od kiedy go mam, oraz ścieżki do ogniska Miłe zakończenie sezonu







Ależ piękny ten kurczaczek U Ciebie przebarwił się miłorząb a u mnie Jordan

Super to miejsce na ognisko
ogrodoweimpresjejolki 08:42, 05 lis 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
(*)

Japoński ogród Reni i Matiego 08:01, 05 lis 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
Japoński ogród Reni i Matiego 07:55, 05 lis 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies