Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Kwiaty we włosach 22:33, 04 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Kwiaty we włosach 22:27, 04 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Witam wieczorową i jesienną porą.
Halinko na wiosnę pomyślimy o sadzonkach.
Eliso zamówiłam jeszcze miskanty, po niedzieli będzie dostawa.
Aniu pogoda się psuje, do bani.

Ale jeszcze to cieszy...









Ogród Małej Mi 2017 21:53, 04 lis 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Gosialuk napisał(a)

Cytuję, bo myślę tak samo. Ale zmian jestem bardzo ciekawa na żywo. Aniu czy można cię odwiedzić w święto niepodległości?
A parocja piękna.

Zawsze zapraszam.. ale w święto - święto czy święto poprawiny?
O ile jeszcze będzie co oglądać.. na pewno nic już nie będzie kwitło Chociaż zimna nie zapowiadają.. i dobrze, bo z g..a nigdy nie wyjdę w robocie. A i w ogrodzie też pasuje wykończyć trochę zaległości.. cebulki jeszcze lezą w kartonie. Oj czasu mało


Przerwa na kawę... 21:26, 04 lis 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Dziś dla odmiany z dzieckiem lekcja historii na żywo i coś miłego dla mnie. Pałac w Wilanowie, pięknie oświetlone ogrody i mapping na fasadzie pałacu. Polecam! Genialne po prostu.


Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie zwróciła uwagi na genialne stożki... grabowe!!! Świetne są. Czyżby alternatywa dla śmierdzących bukszpanów i drogich cisów?
Ogród prawie romantyczny 21:23, 04 lis 2018


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
Begonie dopiero teraz są najpiękniejsze.





Ogród prawie romantyczny 21:19, 04 lis 2018


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
A tutaj jakby jesieni nie było



Przerwa na kawę... 21:11, 04 lis 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Wczoraj prawie cały dzień lało. Jak w piątek była ładna pogoda to mi się nie chciało robić. A potem lipa. Ale i tak udało się odrobinę podziałać. Najważniejsze, że obsadzona jest rabata owalna. Musiałam uprzątnąć już byliny te uschnięte i te jednoroczne. Pusto teraz ale za to na wiosnę będzie ładny widok z okna kuchennego. Poszło prawie 500 cebulek. Została mi tylko jedna rabata do obsadzenia i... z 200 cebulek. Ale to już pikuś. Za tydzień zrobię.


A niedawno było tak
Ogród prawie romantyczny 21:11, 04 lis 2018


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry




Ogród prawie romantyczny 21:03, 04 lis 2018


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
A teraz kilka fotek z tego tygodnia
Jesiennie bardzo...







Moja codzienność - ogród Oli 20:45, 04 lis 2018


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry



Moja codzienność - ogród Oli 20:45, 04 lis 2018


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry


Moja codzienność - ogród Oli 20:45, 04 lis 2018


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry


Moja codzienność - ogród Oli 20:44, 04 lis 2018


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry





Moja codzienność - ogród Oli 20:44, 04 lis 2018


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry
już listopad...





Ogród pod lasem 20:42, 04 lis 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry
Jasne, napiszę.
Tak, będę przycinała zgodnie z jej kształtem. Mam świetny przykład stożkowej choiny u sąsiadów, fotka niezbyt dobra i stara, ale widać co i jak:

Przedziwny Ogród 20:32, 04 lis 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
AgataM napisał(a)


Dziękuję Agatko. Chryzantemy gruntowe zaczęły kwitnąć.






Jak gwiazdy w trawie wyglądająŚliczne
Ogród z uśmiechem 20:30, 04 lis 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
jolanka napisał(a)
Troszkę różności jesiennych zanim opadną wszystkie liście:




Ja sie tak pieknej zolci nie doczekalam wichura liscie zerwala. Moj w niedobrym miejscu posadzony, ma korzen palowy a posadzony na szambie i prawdopodobnie przwodnik sie zaokragla trzeba go przesadzic.

Jolu piekny ambrowiec a gdzie sa foty z pozniejszych przebarwien?
Trzeba focic, chcialabym zobaczyc jak sie przebarwia w naszym rejonie bo fotki w szkolka oszukuja.
Kupilam w tym roku i u mnie by zolte liscie zapachu ambry nie czulam jak to opisuja wiec chce sie cos wiecej dowiedziec.

Jak masz wiecej spostrzezen lub fotek to napisz pokaz moze to nie wszystkich intetesuje, a noz moze sie zawiazac duskusja jak np o sosnach.

Pozdrawiam Jolu
Przedziwny Ogród 20:26, 04 lis 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Agania napisał(a)
Pięknie w ogrodzie...kolory listopadowe w chryzantemach cudowne


Dziękuję Agatko. Chryzantemy gruntowe zaczęły kwitnąć.




Przedziwny Ogród 20:22, 04 lis 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
anpi napisał(a)
Trochę mnie u Ciebie nie było,a tu oprócz wspomnień śliczne nowości.Wianki z górnej półkiTen ubiegłorocznyz kulą różaną cudo! W tym roku też robiłaś?
Dekoracja z karmnikiem bardzo energetyczna .I jeszcze wianek na drzwi podziwiamMasz talent!!!.


Dziękuję za wianki Pomysłów na nie mam dużo, ale z czasem krucho. Muszę coś wymyślić na zimę.
Dekoracje na grób zawsze robię sama. Rodzinka na mnie zawsze liczy, a ja ich nie zawiodę. W tym roku też zrobiłam, ale fotki później.

Jeszcze raz dziękuję za pochwały, to bardzo mobilizujące


Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 19:50, 04 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
kasiek napisał(a)

Kwiaty nasturcji w galaretce nie tylko pięknie wyglądają jak i smakują
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies