Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 11:20, 04 lis 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
Figaro napisał(a)
Bardzo piekne masz te roze. Bardzo.

Dzięki wielkie

Jeanne Moreau dla Ciebie

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 11:14, 04 lis 2018


Dołączył: 23 lut 2018
Posty: 284
Do góry
effka napisał(a)



Witam,

nastepny piekny ogrod, ktory dopiero dzisaj odkrylam.
Ta rabata mi sie strasznie podoba.
Zdradzisz mi, jak sie ta zolta trawka nazywa?
I czy ta czerwona trawa pomiedzy to red baron?

pozdrawiam
Moja działka na Dębowym Lesie 11:11, 04 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
zawitka napisał(a)
Aniu to cudownie mało że będzie to jeszcze pamiątkowa bo od Was ha ha ale się cieszę ;

Powinna się ukorzenić dobrze.
I miło mi będzie,jak będziesz miała coś też ładnego po pięknych trawach od ciebie
Oto jedna z nich z jeszcze kwitnącymi marcinkami




Ukojenie 11:09, 04 lis 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Chowajac pelargonie wnioslam do domu takze samosiejke pomidora koktajlowego



Moja działka na Dębowym Lesie 11:05, 04 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
anpi napisał(a)
Aniu,motylek piękny, a dębolistna nadal króluje w ogrodzie
Oj! dojrzałam za dębolistną ,że jakieś krzaczki ,czy drzewka masz nowe z karteczkamii się nie chwalisz?Zdradź co pięknego kupiłaś


Motylki wczoraj w słoneczku wygrzewały się gdzie tylko mogły
Dębolistna naprawdę pięknie wygląda jesienią
O spostrzegawcza jesteś bardzo .
Wczoraj zajrzeliśmy do castoramy i tam wyprzedaże były.
Kupiłam 2 agresty na pniu po 4 zl i za 9 zł morelę.
I 3 wrzosy po 1 zł, dokupiłam i dosadziłam do tych co mam.


Za drzwiami do ogrodu... 10:59, 04 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
anpi napisał(a)

To tak jak ja do Twojego
Miło że tak odbierasz mój ogród,tworzę go z radością...



I bardzo pięknie go tworzysz Aniu.
Piękny jesienny, kolorowy i wciąż bogaty twój ogród.dlatego lubię do niego zaglądać
Nie wiem czy miałam do czynienia z mączlikiem
Ale czytam uważnie ...
Moja działka na Dębowym Lesie 10:55, 04 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Agania napisał(a)
Piękne wschody i zachody słońca w Twojej fotografii

Dębolistna u mnie tak szybko nie rośnie...pewnie dlatego, że była przesadzona, kolor jesienią ma wyjątkowy

Piękna chryzantema ta biała...ja mam jedną mega dynię
też jest jeszcze dekoracją...chyba ją przerobię do słoiczków


Dziękuję.I miło mi ,że ci się podobają
U mnie dębolistna rośnie szybko.Ma chyba 4 latka.A była malutka.
Zbudowała wielki krzaczor.
Ta biała chryzantema Margo też ładnie rośnie i obficie kwitnie.
A ja przyznam,że po macoszemu nawet ja traktuję.
Dyń jeszcze trochę mam

Chryzantema Margo

Moja działka na Dębowym Lesie 10:43, 04 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
greg66 napisał(a)
Witaj Aniu
Piękna ta dębolistna może przymierzę się do niej w przyszłym roku.

O tak Dębolistna jest cudna jesienią.Wybarwia się cudnie.
Także polecam ja bardzo
Witam! Obserwuje ogrodowisko od lat... Dzisiaj chciałbym się przywitać! 10:32, 04 lis 2018

Dołączył: 03 mar 2014
Posty: 10
Do góry
Wizytówka - Moje miejsce na ziemi 10:29, 04 lis 2018

Dołączył: 03 mar 2014
Posty: 10
Do góry
h
Wizytówka - Moje miejsce na ziemi 10:28, 04 lis 2018

Dołączył: 03 mar 2014
Posty: 10
Do góry
h
Wizytówka - Moje miejsce na ziemi 10:27, 04 lis 2018

Dołączył: 03 mar 2014
Posty: 10
Do góry
Wizytówka - Moje miejsce na ziemi 10:24, 04 lis 2018

Dołączył: 03 mar 2014
Posty: 10
Do góry
g
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 10:23, 04 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry



I Mała wielka paproć

Lecę, czas kupić Oli suknię na bal
Step wokół 10:23, 04 lis 2018

Dołączył: 21 paź 2018
Posty: 25
Do góry


Tu gdzie blaszak to mój przedogródek



a tu z drugiej strony.

Zdaję sobie sprawę że przedogródek jest mały ale cała część ogrodowo wypoczynkowa będzie z boku i z tyłu domu.
Witam! Obserwuje ogrodowisko od lat... Dzisiaj chciałbym się przywitać! 10:21, 04 lis 2018

Dołączył: 03 mar 2014
Posty: 10
Do góry
Województwo lubelskie. Potem wrzucę więcej zdjęć, a mam z tym problem bo robię to w telefonie, przy laptopie pójdzie mi może lepiej. Pozdrawiam.

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 10:17, 04 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry

Moja bajka 10:13, 04 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Katkak napisała

Kasieńka cudna ta roślinka od Ciebie. Zobacz jaki piękny kolor ma i te drobniuteńkie listeczki są takie kochane


A co to? Do trzmieliny ciut podobne...
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 10:11, 04 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Podglądam i podziwiam


Zapraszam, staram się by było ciekawie To taki mój pamiętnik - kiedyś wnukom pokaże co babcia wyprawiała
Moja wcześniejsza realizacja, w jesiennej odsłonie

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 10:06, 04 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Katkak napisał(a)
a używasz liści i kwiatów nasturcji do sałatek? Fajny smaczek mają, trochę do rzeżuchy podobny. A taka sałatka przybrana pięknymi, jadalnymi kwiatami nasturcji to piękny, niemal egzotyczny widok. I smak


Daria lubi kwiaty nasturcji i dyni na surowo
Namówiłaś mnie - pozrywam na dzisiejszy obiad


A tu zrobiłam podwyższoną rabate (a raczej podniosłam istniejącą) o gruz jaki wyciągnęliśmy podczas budowy saloniku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies