Powinna się ukorzenić dobrze.
I miło mi będzie,jak będziesz miała coś też ładnego po pięknych trawach od ciebie
Oto jedna z nich z jeszcze kwitnącymi marcinkami
Motylki wczoraj w słoneczku wygrzewały się gdzie tylko mogły
Dębolistna naprawdę pięknie wygląda jesienią
O spostrzegawcza jesteś bardzo .
Wczoraj zajrzeliśmy do castoramy i tam wyprzedaże były.
Kupiłam 2 agresty na pniu po 4 zl i za 9 zł morelę.
I 3 wrzosy po 1 zł, dokupiłam i dosadziłam do tych co mam.
I bardzo pięknie go tworzysz Aniu.
Piękny jesienny, kolorowy i wciąż bogaty twój ogród.dlatego lubię do niego zaglądać
Nie wiem czy miałam do czynienia z mączlikiem
Ale czytam uważnie ...
Dziękuję.I miło mi ,że ci się podobają
U mnie dębolistna rośnie szybko.Ma chyba 4 latka.A była malutka.
Zbudowała wielki krzaczor.
Ta biała chryzantema Margo też ładnie rośnie i obficie kwitnie.
A ja przyznam,że po macoszemu nawet ja traktuję.
Dyń jeszcze trochę mam
Zapraszam, staram się by było ciekawie To taki mój pamiętnik - kiedyś wnukom pokaże co babcia wyprawiała
Moja wcześniejsza realizacja, w jesiennej odsłonie