Hortensje Silver Dollar są piękne, jeszcze nie zbrązowiały. Poza tym z tej strony domu czeka mnie dużo pracy. Ale jest lepiej niż było rok temu i cieszę się z tego postępu.
Bogusiu, wszystko u mnie zostanie do wiosny
Jeszcze ogród ucieszy bo są 2 weekendy długie. Wykopię marchewkę i może warzywnik przekopię bo w tych tematach mam zaległości. Obawiam się że jeszcze będę kosić.
Nie miałam internetu przez kilka dni bo mi dziecię limit wyczerpało dlatego u mnie cicho
U mnie jest wysoki poziom wody w gruncie. Podlewam tylko latem w 30st upały. W tym roku też goniłam z konewką ale głównie pod nowe sadzonki. W zasadzie nie podlewam a drzew to już wogóle.
Jeśli pisałaś o Garnecie to mojego nie podlewam wcale ale ma wilgotny grunt z innych powodów. Za to liście stracił inny klon kolumnowy i też z niecierpliwością czekam do wiosny na jego rozwój ponieważ jestem ciekawa czy się zadomowił.
Zatem działka na dzień dzisiejszy nie nadaje się do użyźnienia ponieważ bagno nie pozwala mi na wjazd ciężkiego sprzętu a ręcznie choćbym miała się zes... nie dam rady. Ale mogę pobawić się w donice które zostały wykonane przed trzema dniami. I tu pytanie do Was. Po użyźnieniu ziemi w w/w donicach co najlepiej pasowałoby do w miarę nowoczesnej aranżacji ogrodu? To zdjęcia z teraz
Izuniu dziękuję kochana!
My dzisiaj tez idziemy do Taty, ale to juz piechotką i na spokojnie. Reszta grobów na wyjeździe, dlatego co roku rozkładamy sobie te wizyty w czasie.
To bardzo wydajny macie piec, ja marzę o kominku. Może się kiedyś uda zrealizować moje marzenie
To bardzo dobry pomysł, człowiek musi szukać różnych alternatyw.
Widziałam ten dom, ogromny i bardzo ładnie wykańczany. Taki w góralskim stylu.