Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z wilkiem zamkn. 11:14, 22 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Morning Light kwitnie? Nigdy nie widziałam-

Tak podejżewała, moje red barony nie mają tak mocnej barwy i stoją pionowo. Twoje wdzięcznie się przewieszają

Gosiu sama jestem w szoku ,że kwitną ale podobno wpływ ma na to pogoda ....
a red barony już pousychane -może temu tak się przewieszają
a mocną barwę mają chyba temu ,że tam jest wiecznie słońce .....one podobno lepiej na słonecznych rabatach się wybarwiają .....ale u mnie sama wiesz ....rośnie sobie wszystko na różnych stanowiskach
zasypię Was fotkami testuję nowy nabytek i pewnie całą zimę poświęcę ,żeby go rozgryzć ....na razie wszystko w automacie


Ogród na glinie 10:48, 22 paź 2018


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Do góry




Ogród na glinie 10:45, 22 paź 2018


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Do góry




Ogród do odnowy 10:39, 22 paź 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Martwisz mnie, muszę tego śniegowca chyba mocno obsypać? Mam jakiegoś miłorzęba ale on ciągle zielony

za to oczar jakby z dwóch roślin się składał, połowa żółta, połowa zielona





klonik polny cały żółciutki




Moje miejsce na ziemi -początek 10:32, 22 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2927
Do góry

U mnie to wygląda tak że sąsiad ma okna skierowane ma moja dziłke z poddasza..wiec wysoko.Podadzenie wysokich drzew będzie dawało cień..Sama nie wiem...Propozycja Dominki mi się spodobała..
Ogród na glinie 10:27, 22 paź 2018


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Do góry
trochę jesieni


Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 10:17, 22 paź 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Do góry
Johanka77 napisał(a)

Kosiarka woła o konieczne naostrzenie - przyjrzyj się końcówkom trawy jak jest poszarpana. Nie truję tylko zwracam uwagę. Czyste cięcie, bez poszarpania daje większą zdrowotność, bo rany mniejsze.

Johanka77 napisał(a)
I inni...

Nie wiem dlaczego nie zauważyłam wcześniej twoich problemów z buksami. Koniecznie obficie podlej (tak by cała bryła korzeniowa dostała odpowiednią dawkę) roztworem Topsinu. Takie samo stężenie jak do oprysku, tylko ilość sporo większa. Podlewasz pomału konewką przez sitko. Sitko daje gwarancję wsiąknięcia w ziemię płynu.
Nie rzucę ci mądrą nazwą choroby, ale z mojego doświadczenia wiem, że jakiś patogen zaatakował korzenie. One gniją, próchnieją i zamiast białego koloru mają pomarańczowy. Jeśli ziemia nie zamarznie to procedurę powtórz co 7-10 dni. Nawet i 3 razy podlej. Ten pomarańczowy kolor liści jest charakterystyczny dla patogenów w korzeniach. To nie góra ma problem...to tylko konsekwencja choroby korzeni. Działaj szybko
Wiosną możesz jeszcze raz podlać (np. po 20 marca), a w połowie kwietnia podlej siarczanem amonu.
W moim małym ogródeczku - Dorota 10:02, 22 paź 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
W moim małym ogródeczku - Dorota 09:56, 22 paź 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Nie pamiętam, żeby w ubiegłych latach kwitł zabrinus.


Wymarzony sielankowy ogród..... 09:54, 22 paź 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Monia81 napisał(a)
Pstryczki październikowe


Cudnie

A rozchodniki miodzio

ascot rainbow u mnie też nie przetrwał zimy, tzn zimę przeżył i padł wiosna
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 09:26, 22 paź 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3651
Do góry
polinka napisał(a)
W pierwszym ogrodzie nadal trwa akcja czyszczenia smaragdow





Napisałabyś coś więcej na temat tego urządzenia? Co to za jeden i jak się sprawuje?
Moim 'Smaragdom' też by się przydało takie porządne odkurzanko Jakoś do otrzepywania ich nie mogę się przemóc
Ogród w mieście-ogrodzie 09:21, 22 paź 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Do góry
Ogród w mieście-ogrodzie 09:19, 22 paź 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Do góry
Ogród w mieście-ogrodzie 09:19, 22 paź 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Do góry
Ogród w mieście-ogrodzie 09:17, 22 paź 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Do góry
Ogród w mieście-ogrodzie 09:16, 22 paź 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Do góry
Ogród w mieście-ogrodzie 09:15, 22 paź 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Do góry
Kiedyś będzie tu ogród 09:14, 22 paź 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
marba napisał(a)
Sympatyczni goście odwiedzają Twój ogród, Aniu.
Macham.

Basiu dzisiaj tacy goście latali mi nad głową:



Margerytka40 napisał(a)
Cudne zdjęcia o poranku
Piękne, ale ulotne. Dzisiaj gęsta mgła...

Szukając ostatnich kolorów...

Fotergilla... wegetowała... w tym roku zmieniła miejscówkę i daje jesienny popis.


Orszelina- przyjechała aż z Podkarpacia. Mocno dostała przez suszę. Ale do przyszłego roku dobrze się ukorzeni i będzie gwiazdorzyć.
Zielona przestrzeń 09:11, 22 paź 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3651
Do góry





Miłego dnia
Kiedyś będzie tu ogród 09:09, 22 paź 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Fantastyczne ujęcia Aniu

Dzięki Aniu.



Adela napisał(a)
Cudowny ogród a zdjęcia to majstresztyk
Muszę zagłębić się w Twój wątek, bo mnie zauroczył.
Pozdrawiam
Elu do cudnego ogrodu jeszcze daleko u mnie, ale pracuję nad tym. Mam nadzieję, że kiedyś... Ale ogromnie mnie cieszy, że z tej namiastki którą mam wszelkiej maści zwierzęta duże i małe są zadowolone. Dla mnie to oznacza, że idę w dobrym kierunku.



Gosiek33 napisał(a)
Tak się nie bawię, na dodatek rudzik kąpie się u ciebie...
To jak- robisz u siebie oczko na wiosnę? I też będziesz miała takie widoki, a nawet lepsze. Z mojej strony oferta pomocy przy kopaniu i kładzeniu folii cały czas aktualna.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies