Poczekaj, bo nie nadążam. Mówisz o tym cienkim żwirowym kółku (zaznaczyłam na czerwono), żeby w nim posadzić roplenice, rozchodniki/jeżówki, czosnki i krokusy?????
Ono ma około 30cm szerokości.
Czy może z masz na myśli, żeby w tym wąskim (czerwonym) pasku żwirowym wsadzić rozplenice i jeżówki/rozchodniki i czosnki, a w środku (niebieski) na trenie, gdzie jest trawa krokusy.
Przepraszam za rysunek, ale to z wrażenia i braku umiejętności