Po sporej przerwie odwiedziłam znów działkę. Susza okropna, jak te rośliny dają radę trudno określić, ale jakoś się trzymają, choć ich wygląd biedny.
Trochę fotek.
Zaskoczył mnie niebieski rozwar, bo szykuje się do ponownego kwitnienia, natomiast po białym pozostały owocostany, które powinnam usunąć, aby nie osłabiać rośliny.