Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 10:00, 24 sie 2018


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
Połowa działki - czyli mam powoli dość 10:00, 24 sie 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry



Teraz dopiero widzę jak nie równo zmniejszałam zdjęcia .No cóż do końca życia człowiek się uczy
Ogród kwiatowy 10:00, 24 sie 2018


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Petunia pnąca - siana z nasion. Mój tegoroczny eksperyment. Rzeczywiście pnie się w górę jeśli ma podporę. Ja nie wiedziałam czego się po niej spodziewać i dałam za niską podporę. Zjadła mi całą rabatę.
Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 09:59, 24 sie 2018


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :) 09:59, 24 sie 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Zamówiłam piwniczkę. Jupi! Przyjedzie aż z Radomia, lol... transport 600 zł, heh. No ale nikt bliżej nie chce mi tego zrobić albo nie daje gwarancji. A tam bardzo kontaktowa pani z którą wszystko obgadałam



drzwi do piwniczki znalazłam - takie blokowe, zawiozę do pana złotej raczki który mi je ociepli i obije listewkami jeszcze. Pana z koparką mam, przywiezie od razu piasek Jupi!
Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 09:57, 24 sie 2018


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 09:56, 24 sie 2018


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
I jeszcze kilka zdjęć z ogrodu Kasi Bellingham
Ogród Muszelki 09:53, 24 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Muszelka napisał(a)


Tralalala! Przed paroma minutami przyjechała paczka! Duże, dorodne cebulki!


No nieźle- 1000 sztuk??Dobrze zrozumiałam ?
No to zaczyna się cebulowe szaleństwo zakupowe.
Ogród kwiatowy 09:53, 24 sie 2018


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Do raju daleko - u Ewy 09:51, 24 sie 2018


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
Jeszcze raz buziaki
Do raju daleko - u Ewy 09:49, 24 sie 2018


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
A tu kilka zdjęć z ogrodu pokazowego Kasi Bellingham w Zgorzałe

Ogród kwiatowy 09:49, 24 sie 2018


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
U mnie powoli jesień zagląda do ogrodu. Przez te upały i suszę nic nie robiłam w ogrodzie. Nie wiem czy to przez upały ale moje kwiaty są bardzo marniutkie. Dalie mają jakieś małe kwiaty w tym roku, a róże kwitną słabo i dziwnymi wyblakłymi kolorami. Trochę zdjęć z tego co jeszcze kwitnie.
Do raju daleko - u Ewy 09:47, 24 sie 2018


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
Do raju daleko - u Ewy 09:47, 24 sie 2018


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
Ewuś spóźnione zdjęcia powstawiam i przepraszam że tak późno. Dziękujemy bardzo gorąco za gościnę. Jak to fajnie wiedzieć że jak tylko wybierzemy się w tamte okolice to możemy wstąpić na małe co nie co do Was i się nacieszyć Waszym towarzystwem. Buziaki ogromne dla całej Waszej Rodzinki
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 09:46, 24 sie 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
Danusiu, tak wyglądają te tuje. Połowica moja nie chce ich ruszać.


Tam gdzie cheastowisko to będę z tym walczyć, ale randap trzeba kupić :/
Przedziwny Ogród 09:27, 24 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
anabuko1 napisał(a)

to fajna, i ładna róża.Ja właśnie takich szukam, które kwitną cały czas.

Kolorowe fotki jeszcze z letniego ogrodu bardzo ładne



Witaj Aniu. Fotki robiłam wczoraj, w przerwach między pieleniem rabat. Plany były duże, ale skończyło się tylko na dwóch rabatach. Dla mnie jest za gorąco....
Pozdrawiam serdecznie

Ogród w Klein Kottorz 09:25, 24 sie 2018


Dołączył: 06 sie 2018
Posty: 15
Do góry
daszum napisał(a)








Piękne hortensje! Urocze zdjęcia z werbena patagońską
Pozdrawiam serdecznie,
Iza
Cydalima perspectalis - ćma bukszpanowa 09:21, 24 sie 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry
A taka?


Ogród naturalistyczny Jabłonki 09:17, 24 sie 2018


Dołączył: 06 sie 2018
Posty: 15
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Trzymam kciuki by Ci się udało, uwielbiam takie ogrody na wpół dzikie, ale wiem, że to nie taka łatwa sztuka.
Ogród który podlinkowałaś nie jest ogrodem łatwym w utrzymaniu bo samego cięcia żywopłotów jest bardzo dużo. Ta naturalność nasadzeń to wynik ciężkiej pracy i wiedzy na temat roślin. Czasem wydaje nam się, że w takim ogrodzie to samo rośnie, nic bardziej mylnego niestety.

Pomysł na hydrożel przy sadzeniu w grunt bardzo ciekawy, zastanawiam się jak się sprawdzi po kilku latach. Jak się wtedy ten hydrożel zachowa, czy nie straci właściwości. Do przemyślenia, szczególnie w tak upalne i suche lata jak obecnie.
Podpis musi Ci się świecić na zielono bo Nikt do Ciebie nie trafi


Dziękuję za wsparcie Sylwio Ogrody projektu Mirandy Brooks to na razie tylko inspiracja. Własnie odkryłam efekt estetyczny (ściągnięty trochę od Mirandy) który można osiągnąć stosunkowo niewielkim wysiłkiem - "ciągi komunikacyjne" są nie tylko koszone, ale podcięłam brzegi oddzielające "trawnik" od "kwietnej łąki" - "idealnie" prosto. Na zdjęciach wygląda to jeszcze nieciekawie, ale bez niszczenia naturalnej urody dzikiej łąki - zaczyna to odrobinę przypominać ogród


Żywopłot na razie nieformowany z róży, ale może trochę bukszpanu uda mi się zasadzić jesienią. Do efektu z filmiku trzeba 20 lat, ale przynajmniej sarny nie zjadają
Hydrożel działa ok. 5 lat, ale optymistycznie zakładam, że do tego czasu nasadzenia z róż będą sobie radzić nawet bez tego.
Pozdrawiam serdecznie,
Iza
Ogród w Klein Kottorz 09:13, 24 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4764
Do góry





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies