Tegoroczne piękne lato sprzyja odpoczynkowi, leniuchuję trochę w pięknym otoczeniu podkarpackiego uzdrowiska Iwonicz Zdrój.
Ciekawe stare zabudowania oraz ładny park zdrojowy tworzą dobre miejsce do relaksu
na wielu klombach posadzone piękne okazy rycynusa, szkoda że jest jednoroczny, bo pięknie wygląda jako punkt centralny
Miejsce na ognisko się zrobiło. Palenisko jest super-ogrodzenie jest dramatyczne-bez żywopłotu efekt żaden,ale i tak się chwalę.
Nadżarte przez opuchalki hortki dają radę. Trawska na froncie
I nowoposadzone Black Beauty-jak to rozplenice...są super.
Najlepiej wszyscy u siebie załóżmy taką rabatę i zrobimy konkurs, u kogo przebije urodą pierwowzór . U mnie już jest i uplasuje się na szarym końcu w rankingu .