Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 20:34, 18 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Po ciemku już focone kanciki, zdjęcia marnej jakości, bo z kom





I rabata z kocimiętką

...uDany ogród 20:31, 18 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Pięknie w Twoim ogrodowym parku
Widzę, że chodzimy tymi samymi ścieżkami w górach. Jeżdżę w Beskid Żywiecki co roku i wspinam się na te same szczyty co Ty. W tym roku byliśmy na Rysiance i Hali Lipowskiej


Ewuniu bardzo mi miło
Kocham góry wszystkie, ale najbardziej Tatry, ale w tym roku nie byłam. W tym roku zachorowałam tez na Alpy, zakochałam się w Austrii, mam nadzieję, że tam wrócę
W ostatnim tygodniu pojechaliśmy w Beskidy, bo mamy tu bardzo blisko. I znów sprawdziła się stara maksyma "cudze chwalicie swego nie znacie"
Postanowiliśmy zwiedzić to co mamy w zasięgu ręki.
Na Rysiankę nie poszliśmy bo było tak gorąco, że wybraliśmy krótsze trasy.
Pilsko mnie zachwyciło i wydobyło zakwasy. Już jest lepiej i dlatego w poniedziałek lub wtorek jedziemy na Babią Górę



To tu- to tam- łopatkę mam ! 20:25, 18 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Gosiu, dzięki tej czerwieni zawitały do ogrodów ozdobnych.

Leniwa, upalna sobota.







W cieniu - zacieniona 20:25, 18 sie 2018


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Ukojenie 20:22, 18 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Nowe malunki - ciezko bylo bo reka drzala. Nastepnym razem musze pamietac, ze najpierw paznokcie a potem strzyzenie tuj

Taka mam werbene - znowu poxno zaczyna kwitnac.
Kwiaty we włosach 20:18, 18 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Ania traw jest około 20 tych dużych, tych małych i w donicach nie liczyłam.
U nas upalnie, ponad 30 stopni.
Jeżówki cały czas na topie i wygrzewają się w słońcu.







Ukojenie 20:15, 18 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
marba napisał(a)
Trawiasta ścieżka wygląda jak dywanik. Aż by się chciało pobiegać na bosaka.
Zoju, te najwyższe hortensje na Twoich fotkach to jaka odmiana? Długo rosły zanim osiągnęły taką wysokość?


Dziekuje

Basiu pewnie chodzi o ta hortensje w rogu:


To phantom. Ma ponad 2 metry. To jego trzeci sezon, od poprzedniego roku prowadze go na nozce. W pierwszym roku scielam przy ziemi i mnie przerosl - ja mam 160cm.
Wszystkie hortensje na lukowej sadzilam w 2016 r. i poza phantomem tne wiosna nisko przy ziemi.
Na frontowej rosna sadzone w 2017 r. ciete wiosna nisko przy ziemi - czyli to co widac to roczny przyrost- mysle, ze maja jakies 130 cm.
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 20:13, 18 sie 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry



W cieniu - zacieniona 20:09, 18 sie 2018


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
W cieniu - zacieniona 20:00, 18 sie 2018


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 19:54, 18 sie 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry



Przedziwny Ogród 19:53, 18 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
dana1s napisał(a)
Piękne lato u Ciebie Bujnie wszystko kwitnie i masz tak kolorowo. Cudnie!


Dziękuję Danuś za odwiedziny
Lato u mnie jest bardzo suche, mam bardzo dużo podlewania a w oczku już brakuje wody. Przepompowujemy ją ze studni, żeby trochę się zagrzała. Dookoła deszcze, a do nas docierają ochłapy, Dwa razy tak solidnie popadało, ale co to jest na tyle miesięcy suszy. Kwiaty starają się trzymać fason, ale nie wszystkim się to udaje... Jeżówki szybko przekwitają, bledną...... O trawie nie wspomnę.... Będą dosiewki.

Ostróżki znowu zakwitły



W cieniu - zacieniona 19:53, 18 sie 2018


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
W cieniu - zacieniona 19:43, 18 sie 2018


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Przedziwny Ogród 19:42, 18 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
gogo napisał(a)
Agatko, marzyłaś o czerwonej rzece z surfinii.
Jeśli chcesz się pobawić wysianiem takich właśnie, to moja zawiązała nasiona i zebrałam. Jest ich jeszcze mało, ale dozbieram i mogę wysłać.
Wstawiłam u siebie zdjęcie.


Witaj Grażynko. Dziękuję Ci bardzo Kochana, ale sądzę,że nasionek wystarczy ci tylko do Twojego ciągle rozrastającego się ogrodu Zobaczysz jak będzie pięknie....

A to są moje Pastellki Jeden z 19 krzaczków


Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 19:41, 18 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród z koniczynką 19:36, 18 sie 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Na magnolii pojawiła się jakaś dziwna "gruszka", czy ktoś zna się na tym i wie co to takiego??

Po suszy ogród trochę odrodził się...ale trawa kiepska...
Przedziwny Ogród 19:36, 18 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
Ale masz piękny ogród, surfinie boskie ale i jeżówki Ci pięknie kwitną, kompozycje dobrze dobrane, Pięknie Pozdrawiam


Dziękuję Ci Danusiu za tyle ciepłych i miłych słów
Przekonałam się, że w tym naszym zmieniającym się klimacie, byle jakiej ciągle suchej ziemi, jedyną nadzieję na kwiatowy ogród dają mi jeżówki, surfinie i trawy, Te ostatnie będą coraz częściej u mnie występować.

Pozdrawiam

Ogród Botaniczny Poznań 19:35, 18 sie 2018


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Do góry

Koniec
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 19:33, 18 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
I kilka korzeni i kamieni na pamiątkę, bo za tydzień bedzie wymiana folii w oczku. Darń już zdjeta, tyle będzie oczko powiększone.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies