Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój 4 arowy azyl...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój 4 arowy azyl...

barbara_kraj... 22:03, 30 sie 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Aniu, dzisiaj zjadliśmy cztery ostatnie śliwki, które jakimś cudem utrzymały się na drzewie. Też duże, słodkie i soczyste - nazwy nie pamiętam. A węgierki kupiłam na bazarku, wyśmienite już bardzo.
Natomiast brzoskwinie twarde jeszcze, sporo spada i właśnie te spady są już zjadliwe.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
barbara_kraj... 22:08, 30 sie 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Po sporej przerwie odwiedziłam znów działkę. Susza okropna, jak te rośliny dają radę trudno określić, ale jakoś się trzymają, choć ich wygląd biedny.

Trochę fotek.
Zaskoczył mnie niebieski rozwar, bo szykuje się do ponownego kwitnienia, natomiast po białym pozostały owocostany, które powinnam usunąć, aby nie osłabiać rośliny.

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
marba 22:10, 30 sie 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Fajne te pączki rozwaru, jak niebieskie baloniki.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
barbara_kraj... 22:14, 30 sie 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Zimowity w pełni kwitnienia



Werbena patagońska co roku pokazuje się w różnych miejscach, sporo nie zdąży zakwitnać



Gaura i kłos rozplenicy



Na koniec

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
barbara_kraj... 22:17, 30 sie 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
marba napisał(a)
Fajne te pączki rozwaru, jak niebieskie baloniki.


Ciekawe, ale szybko przekwitają. Dobrze że ich na ogół sporo. Same owocostany też ciekawe.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
barbara_kraj... 22:18, 30 sie 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
I to wszystko, co mogę pokazać. No może jeszcze to...



____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
marba 22:23, 30 sie 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Floksy Ci jeszcze kwitną? U mnie też, ale to już taki ich "łabędzi śpiew".
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
barbara_kraj... 22:39, 30 sie 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Jak i u mnie. Te wczesne przycięte po kwitnieniu, kwitną ponownie. Ale dużo słabiej. Dobre i to.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
an_tre 22:47, 30 sie 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
barbara_krajewska napisał(a)
Aniu, dzisiaj zjadliśmy cztery ostatnie śliwki, które jakimś cudem utrzymały się na drzewie. Też duże, słodkie i soczyste - nazwy nie pamiętam. A węgierki kupiłam na bazarku, wyśmienite już bardzo.
Natomiast brzoskwinie twarde jeszcze, sporo spada i właśnie te spady są już zjadliwe.


Dziś zjadłam pierwsze w tym roku dwie brzoskwinie
węgierki też ładnie obrodziły, dochodzą, nic tylko słoiki robię wczoraj i dziś na tapecie był mus z antonówek, jest jeszcze gorący
Pozdrowienia zostawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
boguslawa_ma... 08:13, 31 sie 2018


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
barbara_krajewska napisał(a)
Po sporej przerwie odwiedziłam znów działkę. Susza okropna, jak te rośliny dają radę trudno określić, ale jakoś się trzymają, choć ich wygląd biedny.

Trochę fotek.
Zaskoczył mnie niebieski rozwar, bo szykuje się do ponownego kwitnienia, natomiast po białym pozostały owocostany, które powinnam usunąć, aby nie osłabiać rośliny.


Jak co dzień nie podlewasz to rośliny ładnie wyglądają,u mnie wszystko schnie
chociaż co dzień się podlewa,ale wczoraj dolało myślę że to już koniec podlewania.
Rozwary też u mnie drugi raz kwitną a kłosowiec od ciebie różowy kwitnie cały czas,lubię go
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies