Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z rzeźbą 22:43, 14 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Zana napisał(a)

Zakwitły jeszcze naparstnice:



No piękne są. Czekam aż moje zakwitną, ale to chyba nie nastąpi w tym roku.
Ogród Muszelki 22:39, 14 sie 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
Kamciu, bardzo cieszę się z Twoich odwiedzin.

Wiesz... uwielbiam unosić się nad Ziemią Dla Ciebie to chleb powszedni, dla mnie cudowne przeżycie. Załączam zdjęcie z lotu do Bazylei.



Kwiaty we włosach 22:37, 14 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry








Kto nie ma zachęcam do kolekcjonowania, bo warto je mieć .
Anna i Ogród 22:26, 14 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Makao_J napisał(a)
Potrzebowałam jeszcze molinii Variegaty ale jej nie mieli. Szkoda

Za to kupiłam miskanta Variegatus. Sztuk jeden. Po posadzeniu stwierdziłam że będę potrzebowała ich więcej ale jak huśtawka zniknie. Póki co musi wystarczyć ten jeden.

Posadziłam też rośliny które przywiozła mi Marysia z Ogrodu bez roweru. Pełny bagażnik. Trochę byłam w szoku jak duże te sadzonki są ale szybko znalazłam na nie miejscówką.
Carex tu - pod kalinkę przy śmietniku.



A sesleria skalna w nogi hibiskusa błotnego. Teraz mam śliczny łan przy ścieżce.



O dziwo wszystko wydawało się wielkie a po posadzeniu już nie i nawet jeszcze by się zmieściło

W przyszłym roku jest plan położyć z kostki obrzeża rabat więc wszystkie te trawy będą fajnie przewieszać się na kostkę i koszenie będzie łatwiejsze. Obecnie trochę eM się nagimnastykuje

Zapomniałam Ci powiedzieć, żebyś od razy podzieliła te większe seslerie. One bardzo szybko rosną.
Kwiaty we włosach 22:23, 14 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry










Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 22:17, 14 sie 2018


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
W dzień smaży w nocy pada deszcz a ja pracy tyle że nie wyrabiam
Ogród wśród pól i wiatrów 22:16, 14 sie 2018


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
BasiaLT napisał(a)
Jak pięknie... zachwycający ogród.


Dziękuję
Ogród wśród pól i wiatrów 22:12, 14 sie 2018


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
wrobelki napisał(a)
Hej zaglądam do Ciebie po baaardzo długiej przerwie. Cudne widoki jak zwykle u Ciebie oczy nacieszyłam Widzę, że nawet winogron przestał się buntować bardzo się cieszę Pozdrawiam


Witaj dziękuję za miłe słowa Winogrona wreszcie się ogarnęły i dojrzewają. Na pewno popełniłam błąd, zostawiając za dużo gron, kurczę szkoda mi było obcinać, ale w przyszłym roku już będę twarda

Te od Ciebie ładnie przezimowały w szklarni, potem przesadziłam do ogrodu i też mocno poszły. Owoców jeszcze nie mają, ale będzie spokojnie na budowę krzewu.

Poza tym co najsłodsze to osy zjadają!!


Kwiaty we włosach 22:10, 14 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Małymi kroczkami do celu... 22:10, 14 sie 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
paulina_ns napisał(a)

i czegóż chcieć więcej
Kwiaty we włosach 22:00, 14 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Ogród wśród pól i wiatrów 21:55, 14 sie 2018


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
paulina_ns napisał(a)
Hallooo, czy Ty zapadłaś już w sen zimowy? gdzie jakieś zdjęcia? Nie bądź taka daj oczy nacieszyć! .


No właśnie nie w sen Zapadłam w pracę, przez to w ogóle mi ucieka, że wakacje są i że życie jest piękne
Muszę się ogarnąć nieco


Dla Ciebie Paulinka i wszystkich zaglądających LimeLight




Ogrod stewardessy 21:54, 14 sie 2018


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1018
Do góry
Nastepne dwa dni spędzę w Dublinie na spotkaniu, w którym pokładam duże nadzieję. Dlatego jeszcze dziś spędziłam chwilę w ogrodzie by popstrykac kilka fotek ogrodu zmieniającego się z letniego w jesienny.









Kwiaty we włosach 21:53, 14 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Kwiaty we włosach 21:48, 14 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:48, 14 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
pawel_snopek napisał(a)
Sylwia mam pytanie czy będziecie może chciała karpę takiej dalii ?

A chętnie nie mam takiej Ale mam nadzieje, że się nie pozbywasz. Jak będziesz chciał moich wołaj jesienią
Kwiaty we włosach 21:43, 14 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Słyszę szarpnie strun to mogę.
Na dzisiejszy wieczór proponuję rojniki i rozchodniki.









Ogród wśród pól i wiatrów 21:43, 14 sie 2018


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
popcorn napisał(a)
zaglądam pierwszy raz, pięknie masz!

Karola, cieszę się, że zaglądasz
Ja dobrze znam Twój ogród poprzedni, przeprowadzki, podróże i plany ...
Pewnie nie pisałam, ale patrzę sobie czasem cicho ...

MW zostawiam, pięknie pachnie...


Ogród wśród pól i wiatrów 21:36, 14 sie 2018


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Jak już jestem przy tym zakątku ... zobaczcie co się dzieje na kompoście!!



Dynie są wszędzie! Zarosły cały kompostownik, włażą na trawnik i na tuje.
Wysiały się same z dyń ozdobnych wyrzuconych na kompost
Ogród wśród pól i wiatrów 21:33, 14 sie 2018


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
AngelikaX napisał(a)
Szpalery hortek u Ciebie niezmiennie mnie zachwycają

Dziękuję
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies