Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Muszelki 13:51, 13 sie 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
Jedni podczas urlopu muszą uważać na sinice w morzu, a inni na szczeliny w lodowcach



Ogród Muszelki 13:50, 13 sie 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wyjazd wspaniały, a natura zawsze będzie najlepszym ogrodnikiembpo powrocie pewnie masz szok temperaturowy


Sylwio, bardzo lubię słońce w niskich temperaturach powietrza. Kocham zimę. Latem uciekam na lodowce. Dlatego większość czasu spędzałam w takich okolicznościach przyrody



W cieniu uśmiechniętego anioła 13:46, 13 sie 2018


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1470
Do góry
Obecnie.
I znów chcę przesadzać... niby Wiem co Chcę, a jak wsadzę, to mi nie pasuje.
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 13:45, 13 sie 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 13:45, 13 sie 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Małymi kroczkami do celu... 13:44, 13 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry


KONIEC
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 13:44, 13 sie 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Zdjątka chwilę przed wielką piątkową ulewą

Małymi kroczkami do celu... 13:41, 13 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Małymi kroczkami do celu... 13:41, 13 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
i takie tam

Małymi kroczkami do celu... 13:39, 13 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Małymi kroczkami do celu... 13:38, 13 sie 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
paulina_ns napisał(a)
A przy okazji zrobiłam parę pstryczków ogrodu Żeby nie było, że za dużo zieleni, jest i trochę niebieskiego Moja pierwsza hortensja ogrodowa, póki co trzyma się dzielnie, nawet trochę urosła i zakwitła dwoma kwiatami








Paulinko ,chyba tu zostanę na zawsze za sprawą hortki w kolorze blue ,toż to moja miłość ,może jeszcze dziś uda mi się wsadzić moje zakupione ,szzkoda ,że niekwitnące ale nic,poczekam



Pamiętasz nazwę odmiany? Cudny niebieski
Małymi kroczkami do celu... 13:37, 13 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Rozchodnikowo



Małymi kroczkami do celu... 13:36, 13 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Róże, szykują się do kolejnego kwitnienia na 1 zdjęciu tegoroczny nabytek eden rose ( pamiętacie jak myślałam, że nic z niej nie będzie, teraz wygląda tak ), drugie zdjęcie Minerva ( piękna róża)



trzecia to Graham Thomas, a czwarta Novalis
Małymi kroczkami do celu... 13:32, 13 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Stipa oszalała, nie dość, że co chwilę znajduję samosiejki to jeszcze pożera mi wszystko, ale i tak ją kocham

W cieniu uśmiechniętego anioła 13:31, 13 sie 2018


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1470
Do góry
Małymi kroczkami do celu... 13:30, 13 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Jeżówkowe szaleństwo trwa nadal, chociaż niektóre już przekwitły, ale to były świeżynki, więc chyba miały do tego prawo

Małymi kroczkami do celu... 13:29, 13 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
A przy okazji zrobiłam parę pstryczków ogrodu Żeby nie było, że za dużo zieleni, jest i trochę niebieskiego Moja pierwsza hortensja ogrodowa, póki co trzyma się dzielnie, nawet trochę urosła i zakwitła dwoma kwiatami




W cieniu uśmiechniętego anioła 13:28, 13 sie 2018


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1470
Do góry
Po pierwszym oczyszczeniu:

Małymi kroczkami do celu... 13:25, 13 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
U nas dzisiaj kolejny upalny dzień, z samego rana wzięłam się za powstające koło, nawiozłam ziemię, posadziłam hortensje magical moonlight, przesadziłam rozchodniki i na razie tyle, muszę dokupić jeszcze rozplenice i żeby dodać koloru jeżówki, na razie tak to wygląda, tak wiem nie powala i strasznie zielono



Zastanawiam się jakiego koloru dać jeżówki? białego? jak tak miałabym akurat trzy, które pasuje mi przenieść, bo i tak stały się nie widoczne, tylko, czy to dobra pora na ich przesadzanie?

W cieniu uśmiechniętego anioła 13:25, 13 sie 2018


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1470
Do góry
Kilka lat temu:

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies