Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Moja działka na Dębowym Lesie 21:06, 02 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Myślę, że miejscówka przetacznika między różami się sprawdzi. Jaki kolor jest róży obok tego przetacznika?
Moje stipy mają 2 i 3 lata, ale nie zawsze zimują dobrze. Sporo mi wypadło ubiegłej zimy.
Jeżówki i lilie masz piękne, szczególnie ta bordowa mi się spodobała.
Świetnie wygląda ta podniesiona rabatka z cegły, jeśli coś jej jeszcze zostało powtórz w pobliżu tamtej coś podobnego, albo tylko ułóż taki postument, na którym postawisz lampion lub doniczkę.


No właśnie nie jestem tego pewna.On jakiś niski i przodu go nie widać.
Mam inny niebieski przetacznik i ten jest wysoki i widoczny.
Ten różowy


jest pomiędzy różą chippendale, jakąś ciemnoczerwoną.Kiepskie połączenie.Jedynie o do jeżówki Green Jewel to może być ok.
To młode stipy mas .I takie wielkie i takie piękne
Jeżówki w większości ładnie rośną.Ale są i mizeroty o stoją w miejscu kolejny rok.Mam takie 2. Ju ostały przesadzone i dalej bidy.
Ta podniesiona rabatka z cegły, jest na studzience.chciałam aby tam mąż tam studnię drewnianą robił.Ale nie da rady.Bo ta płyta musi tam by odsuwana.Bo zawór na wodę jest w środku na dole ,na 1,5 w dół, tak to mi zamontowali głupio. I niestety tak musi zostać. Dlatego tam stawiam kwiaty w donicach.
Drugiej ju nie będę robiła. Ale może i tam tryba będzie wymyślec coś ładniejszego

Hortensja Vanilla Fraise


Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 20:55, 02 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

NieźleI pomyśleć, że w pełnym ogrodzie jeszcze tyyyyle upchałaśCzarujesz to miejsce


Taak z upychania mam złoty medal
To nowy zakup - rózowa dziewanna, wątpie że będzie na kolejny rok. A te bordowo-zielone kulki to nowe zawciągi.

W lasku mowa laurka

Po urlopie będę kładła pasy z kamienia między kratkami
Tu narazie jest ściernisko... 20:54, 02 sie 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
A to anemony od Kasi z Ogrodu hortensjowo - brzoskwiniowego.

...uDany ogród 20:48, 02 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
i kolejne







Tu narazie jest ściernisko... 20:48, 02 sie 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Zaczynają kwitnąć rudbekie od Basi Gobasi. Upał im nie przeszkadza.
...uDany ogród 20:46, 02 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
I z drugiej strony mostu







...uDany ogród 20:43, 02 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
I jeszcze za stawem







...uDany ogród 20:41, 02 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Dzisiaj byłam w ogrodzie dopiero przed chwilą. Próbowałam coś robić, ale po 15 minutach wyglądałam jakbym wyszła spod prysznica, niestety niezbyt świeża
Dla mnie to zdecydowanie za wysoka temperatura i zbyt długo się utrzymuje, a prognozy przerażają. Jak tak dalej pójdzie, wody braknie a burze będą niebezpieczne.

Wiem, że wszystkim nigdy się nie dogodzi, ale takie 25 by wystarczyło i co noc deszcz...można pomarzyć, ale pamiętam takie lato


Dzisiejszy ogród za stawem











W ogródku emerytki 20:37, 02 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Niedawno skarżyłam się na złą odmianę begonii / miała być kaskadowa / i chyba to usłyszała, bo zobaczcie jak kwitnie
Przy przeglądaniu zdjęć znalazłam te, nie pokazywane

Moja działka na Dębowym Lesie 20:35, 02 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
BasiaLT napisał(a)
Aniu za twoim wątkiem nie sposób nadążyć, pędzi jak pendolino. Od tych kolorów i rodzajów aż w oczach się ćmi. Cudnie po prostu.

Oj nie tak strasznie
Dziękuję., to miłe słowa.To taki balsam a trudy pracy na działce

Liliowe w mniejszości
RODOS - trochę inaczej 20:23, 02 sie 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Do góry
Stare są dwie, brunatna i żółtawa. A to młode: jedna zielona, a druga czarna - ki czort?
Ogród z wilkiem zamkn. 20:19, 02 sie 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Magleska napisał(a)
cała wiśniowa

i skadrowana




Wiśniowa ma super kadrowanie

Super macie z tym basenem, wilczyca wie co robi...ja teraz korzystam z prysznicu ogrodowego...daj jej też

Troskam i wspieram za wyzdrowienie mam...trzymam kciuki

czy na drugim foto to Cherry Brandy?
Rozpoznawanie drzew i krzewów liściastych 20:13, 02 sie 2018

Dołączył: 22 lip 2018
Posty: 4
Do góry
Proszę o pomoc w rozpoznaniu. Roślina urosła z nasion. Szukam nazwy. Może ktoś pomoże. Dziękuję z góry i pozdrawiam. Agnieszka

Jurajski Ogród 19:45, 02 sie 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry





Ogród Ani :) 19:24, 02 sie 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Do góry






Ogród Ani :) 19:23, 02 sie 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Do góry
Kffiutki które mam na stanie



Ogród Ani :) 19:22, 02 sie 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Do góry



Ogród na 300 metrach kwadratowych 19:21, 02 sie 2018


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Do góry
Trochę widoków ogólnych


Żabka pozdrawia
Ogród Ani :) 19:21, 02 sie 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Do góry
I bardziej optymistycznie
Choiny rosną jak goopie


Ambrowce są naprawdę ogromne, na zdjęciach nie wyglądają


Ogród Ani :) 19:18, 02 sie 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Do góry
Dziewczyny no straszna ta ćma Oglądajcie swoje bukszpany
Jedna z trzech pułapek:


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies