Wśród brzóz i dębów
12:33, 05 sty 2018
Halinko, rozrabiaki, ale kochane i mam nadzieję szczęśliwe.
Moja zimozielona rabatka:
Wzdłuż południowej granicy posadziliśmy jesienią kilkanaście jałowców Hibernica. Będą rosły w pełnym słońcu i przepuszczalnej glebie,więc powinny być zadowolone. Mam nadzieję, że z czasem zasłonią nieciekawy widok na szklarnie i tunele foliowe sąsiada.
Ostatnio co trochę napotykam takie widoczki:
Niektóre z nich boleśnie zdradzają jakość gleby.
Moja zimozielona rabatka:
Wzdłuż południowej granicy posadziliśmy jesienią kilkanaście jałowców Hibernica. Będą rosły w pełnym słońcu i przepuszczalnej glebie,więc powinny być zadowolone. Mam nadzieję, że z czasem zasłonią nieciekawy widok na szklarnie i tunele foliowe sąsiada.
Ostatnio co trochę napotykam takie widoczki:
Niektóre z nich boleśnie zdradzają jakość gleby.
