Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:53, 30 gru 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Turkusy na koreance świetne!


Turkusy uwielbiam...cały czas szukam fajnych rozwiązań

Mało śniegu, ale jest zima...bombki w turkusie na koreance zawieszam już drugi rok, asekurował mnie rok temu syn, w tym roku eM...mam fantastycznych facetów



Choroby klonów, klon - Acer 16:48, 30 gru 2017

Dołączył: 17 cze 2012
Posty: 8
Do góry
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:41, 30 gru 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Iwonka napisał(a)


Agatka podziwiam ciasteczka ponieważ ja w tym roku po raz piewszy od lat nie mam pierniczków Na szczęście moja ukochana chrześnica poratowała ciocię

Jak tam bombkowa historia? Skończone czy nie? Ja dla siebie też nie skończyłam, ale na szczęście dla wszystkich się udało. A o to przecież chodzi, żeby dzielić się z innymi Zatem Agatko wszystkiego dobrego życzę na tę końcówkę Świąt. Zdrowia i miłości na wszystkie nadchodzące dni!

Iwonka pierniczki piekłam, bo wcześniej w dekoracje się zaopatrzyłam i ten zapach w całym domu w świąteczny nastrój wprowadziły pozostałych zapracowanych domowników, eM i syn sami udekorowali po 5 pierniczków

Bombek nawet nie zaczęłam, serwetek uzbierałam setki, ale klej i szyszki wygrały

Powstał wianek z szyszek bukowych i wygrała wyprzepaż dekoracji świątecznych w Eurofiranach z braku czasu


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:37, 30 gru 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Dziękuję Wam, że mnie odwiedzacie wszystkim serecznie dziękuję...Święta były udane i wierzę, że u Was też

Pierniczki w większości oddałam na prezenty....Święta minęły za szybko, w drugi dzień Świąt zaczęłam nowy wianek


...uDany ogród 16:27, 30 gru 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Ależ piękne zdjęcia i magiczne miejsce


Gosiu dziękuję bardzo!
Dzisiaj musiałam pojechać na działkę, bo już się stęskniłam za ogrodem.
Zima wygląda tam bajkowo. Aż się popłakałam, bardzo chciałabym wreszcie móc podziwiać mój raj z okien domku.
Takie też mam życzenie noworoczne, nawet nie wybudować co mieć nadzieję









Kocham tam przebywać, tam jest spokój i ukojenie. To moje miejsce na ziemi
Ptasi gaj 16:14, 30 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
Piękna pogoda dzisiaj. Trochę przymrozilo, słoneczko swieci, zachód na czerwono jutro będzie wiatr.



Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 15:57, 30 gru 2017

Dołączył: 30 gru 2017
Posty: 1
Do góry
Witam, jestem nowa, ale obserwuję Pani ogród i jestem pod wrażeniem,jest Pani dla mnie ogromną inspiracją, próbuję tworzyć podobnie..nie mogę tylko zdobyć tego żółtego prosa. Może jakiś namiar gdzie mogę go kupić? Pozdrawiam serdecznie
Basia - Mój Świat 14:24, 30 gru 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1349
Do góry
dziś z racji mrozu zabezpieczyłam porządnie hortensje ogrodowe, zmarzłam ja diabli. sadzenie ich nie było mądrym pomysłem w moim rejonie, często przemarzają i nie kwitną obficie, tylko mam ich tak wiele że szkoda wyrzucić ciągle się łudzę, że w kolejnym sezonie zakwitną tak jakbym sobie życzyła.



Ogród Cioci cz. 3 14:23, 30 gru 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Katkak napisał(a)
Prawdziwa magiczna, snieżna kraina. A u mnie slonko i na plusie, ale nie narzekam, bo do biegania pogoda cudowna .


Kasiu w nocy -8 u nas było
Basia - Mój Świat 14:21, 30 gru 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1349
Do góry
Wczoraj wsadziła w donice 300 cebul tulipanów, dziś je zadołowałam. Zakupiłam na allegro. okazało się , że sprzedawca dorzucał do każdej paczki po 5 lub 4 tulipany gratis miał być 300 wyszło 380. Cebule dorodne, zadowolona jestem
Ogród Cioci cz. 3 14:17, 30 gru 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Urszulla napisał(a)



Najważniejsze że się szybko stopi. Bo jak rano zobaczyłam to lodowisko na drzewach to sprawdzałam co dalej pogoda nawywija ale już jestem spokojna.



Ale jaki piękny to widok jest
Słoneczny Ogród 14:00, 30 gru 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Skalniak w lazurowych mroźnych barwach, prawdziwa mroźna sceneria.




I moja łąka.
Słoneczny Ogród 13:56, 30 gru 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Od rana dzis lekki mróz i pełne słońce
wszystko pieknie przypudrowane.
I pierwsze zdjecie przedogródka w takim kadrze zza drogi. Powierzchnia jego tak około 900m2. Wszystko widać jak na dłoni hihi.



Słoneczny Ogród 13:50, 30 gru 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
AgataM napisał(a)
Wszystko urocze i romantyczne. A teraz.... karmnik to podstawa. Świetnie


Bardzo dziękuje za miłe słówka

Dzięki dokarmianiu ptaków ogród cały czas żyje, ja nie wyobrażam sobie żeby mogło nie byc karmników i tylu ptaków.
Pozdrawiam
Ogród z widokiem na jezioro 13:22, 30 gru 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Za oknem

Komendówka 13:15, 30 gru 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2983
Do góry
Kochani, nie zdążyłam z życzeniami Świątecznymi, ale wraz z zapachem domowego chleba, przesyłam Wszystkim życzenia szczęśliwego Nowego Roku.
Nieporadnie z telefonu, ale najszczerzej!
Ogród to moja bajka 12:48, 30 gru 2017


Dołączył: 14 lis 2016
Posty: 445
Do góry
To zdjęcia z dzisiejszego dnia tj. 30 grudnia. Śniegu nie ma trawa zielona jak w kwietniu ciekawa jestem co będzie w kwietniu. Może metr śniegu i -5stopni.

Ogród Loczka 12:32, 30 gru 2017


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Cudownego 2018 roku życzy Łukasz.


W kamiennym kręgu od początku 11:23, 30 gru 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Wystarczy podnieść głowę do góry, by zobaczyć na niebie, w kierunku północy, klucz gęsi. Czyżby się pomyliły?




Zostawiam Wszystkim najserdeczniejsze życzenia na Nowy Rok
Niech będzie lepszy, łaskawszy, szczęśliwszy.


Tylko czy my wytrzymamy tyle szczęścia

Życzę Wam szalonej nocy sylwestrowej
W kamiennym kręgu od początku 11:18, 30 gru 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Dziękuję, Wam za miłe słowa
Robienie różnego rodzaju cacek sprawia mi przyjemność
Święta minęły, rok zmierza do końca, a za oknem ...


Kto by pomyślał, że to koniec grudnia....
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies