Żywopłotki cisowe.
22:42, 28 gru 2017
Ta kula podoba mi się najbardziej ze wszystkich ozdób. Co jest jej podstawą, tzn. na czym naklejałaś te bombki? Czy jest ciężka? Bo fajnie by wyglądała zawieszona gdzieś u sufitu.
Moich parę bombek to nic przy Twoich dekoracjach świątecznych, masz natchnienie i talent i ze szlagmetalem na pewno nowe cuda wymyślisz bombkowe na choinkę i nie tylko. Czekam zatem na wyniki







