Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Żywopłotki cisowe. 22:42, 28 gru 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Do góry
Anabell napisał(a)



Ta kula podoba mi się najbardziej ze wszystkich ozdób. Co jest jej podstawą, tzn. na czym naklejałaś te bombki? Czy jest ciężka? Bo fajnie by wyglądała zawieszona gdzieś u sufitu.
Moich parę bombek to nic przy Twoich dekoracjach świątecznych, masz natchnienie i talent i ze szlagmetalem na pewno nowe cuda wymyślisz bombkowe na choinkę i nie tylko. Czekam zatem na wyniki.
Moja działka na Dębowym Lesie 22:35, 28 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anabuko1 napisał(a)


Pokaże jeszcze kilka moich własnych bombek







Dużo pięknych dekoracji zrobiłaś, szukałam na allegro serwetek ale takich pięknych nie znalazłam. Chyba nie mam szczęścia.
Zaczęłam już kompletować listewki na moje lampiony. Jak mi coś z tego wyjdzie to pokażę.
Dwa ogrody 22:35, 28 gru 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Dorotko, a mnie podoba się ta mikra choineczka udziergana w ostatniej chwili, kiedy już ogarnęłam całą resztę. Poza dużą choinką w domu spokojnie z kolorami


trochę miedzi tu i tam

i odświeżona zawartość dużych słojów kuchennych

nowy wianek kawowy i troszkę koloru w sypialni jeszcze nie uwiecznione
Ptasi gaj 22:31, 28 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
C. D całe Krakowskie Przedmieście ma takie drzewka przy ozdobione i latarnie jak niżej.





Ziemia z planeta i przy pomniku M. Kopernika



Dwa ogrody 22:06, 28 gru 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Gabrysiu, szlagmetal nakładam na dwa sposoby, z zewnątrz, tak jak Ty to robiłaś i od środka.
Mira, przyznaje nieskromnie, ze torcik mi wyrósł ładnie.
Warsztaty? Już kiedyś Gabrysia proponowała Może i trzeba pomyśleć.
Małgosiu, tyle dobrego o mnie, raka spiekłam.
Madziu, odwzajemniam życzenia.
Margerytko, takie tam pozaogrodowe zabawki w wolniejszym czasie uskuteczniam.
Agata M witaj i zapraszam. Z talentem to przesada, lubię te robótki.
Haniu, Tobie z reguły słów nie brakuje, nie żartuj.

Danusiu, jak miło wiedzieć, że i Tobie podobają się moje pomysły

Dziękuję Wam za tyle ciepłych słów

Wobec tego wrzucę coś jeszcze, może się nie powtórzą zdjęcia.


Pszczelarnia 21:52, 28 gru 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)



Specjalnie dla Ciebie, dzielna Dżedaj nr 1 (bo my teraz tak trochę w klimacie Gwiezdnych Wojen jesteśmy). Na powitanie kalendarzowej zimy.








ten wianek super - te serduszka prześliczne
Działka prawie w Borach Tucholskich 21:52, 28 gru 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Mirella klimaty tutejsze 500m w kierunku słoneczka jest moja chatka a 200m w prawo plaża i jezioro , oczywiście to wszystko 12miesięcy w tył
wierzba podobno łatwo się ukorzenia więc chyba da się coś zrobić


i zmiana klimatu
Ogrodowy spektakl trwa ... 21:50, 28 gru 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Bywam u zakręconych od jakiegoś czasu. W pomroczności jasnej nie zaskoczyłam od razu.
Ekskluzywne łodzie, kawior, ludzie z pierwszych stron gazet, Twoja sypialnia i ta róża. Zacny zaczyn do dobrej opowieści.

(w mojej sypialni jest mewa i latarnia morska w stylu vintage; mogę użyczyć na potrzeby opowieści, gdyby wątek się rwał)


Najpierw muszę uspokoić mój wątek i złapać wiatr - pomyślę jakby co - dzięki

przy takiej pogodzie chyba mewy się pochowały

Dwa ogrody 21:46, 28 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
paniprzyroda napisał(a)

pokazywane już wróble rezydujące na stoliku w zimowej odsłonie



Wszystkie ozdoby świąteczne masz bardzo piękne, a że ja bardzo lubię ptaszyny to mnie to zdjęcie wręcz urzekło.
Ogród z widokiem na jezioro 21:31, 28 gru 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
yolka napisał(a)
[img


Twoja choinka śliczna bardzo mi się podoba i te choineczki na kominku,
a te gwiazdki na kulach zgapiam - super pomysł tylko gdzie zdobyć takie gwiazdki
Ptasi gaj 21:24, 28 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
Byłam dzisiaj w Wie na spacerze. Spacer szlakiem królewskim od Łazienek do Placu Zamkowego.
Wieczorem piękne iluminacji świetlne pokazuje nie wszystkie







Ogrodowy spektakl trwa ... 21:22, 28 gru 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Zapachniało Małym księciem.
Już przebieram nóżkami w oczekiwaniu na. Lekkiego pióra życzę.

PS. O jakiej Ewie z jedną różą mowa? Zaciekawiła mnie.


A dziękuję bo to dość trudne do połączenia kilka wątków mojej sypialni,morza,kawioru
no tej róży i ogródków chusteczkowych - to tak na wszelki wypadek jakby mi się wena oddaliła



Ta Ewa to 4 posty poniżej - jest w tej przestrzeni co Kondzio
Jak nie znajdziesz to daj znać
Ogród Loczka 21:18, 28 gru 2017


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Nasze widoczki
Ogród w budowie - nieustającej 21:00, 28 gru 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Do góry
Anabell - napisałam Ci wiadomość.
Określenie biżuteryjna choinka - tak, sama mówię na te moje bombki biżuteryjne, bo kapią od złota, pereł, koronek i Bóg wie czego jeszcze.

Dzisiejsze bombki trochę słabe na zdjęciach po ciemku komórką, ale niech będzie:



Działka prawie w Borach Tucholskich 20:48, 28 gru 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
ZbigniewG napisał(a)


Gdzie taki klimacik można zobaczyć?

Kota i Karp..bezcenne
Taśmy pomarańczowe to Wierzba Sachalińska? bardzo chcę ją mieć
Ogrodowy spektakl trwa ... 19:37, 28 gru 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry




Cudne to zdjęcie
Co się stało kwiatom ... 19:27, 28 gru 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
Ewa, ta z Rusinowej Polany też piękna
Co się stało kwiatom ... 19:15, 28 gru 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
Zbyszek..piąty?...




Co się stało kwiatom ... 18:43, 28 gru 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
Iwona,Ewa,Renata,miło że zaglądacie, mało mnie TU...bo ja raczej na wstecznym ,bywa że wrzucę czwórkę ale....
wianek zrobiłam .........., łatwy był , Renia lubi bez dopieszczaczy ,i ja tak lubię.

Choinka z Franciszkańskiej 3 ( ten adres zna cały świat),foto z tel jest kiepskiej jakości ale klimat w tym miejscu jest nieziemski.

Nasze RANCHO 18:37, 28 gru 2017

Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 27
Do góry
Ostatnie zdjęcia zrobione w październiku br.







Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies