Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Żywopłotki cisowe.

Pokaż wątki Pokaż posty

Żywopłotki cisowe.

Anabell 19:29, 22 gru 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
GorAna napisał(a)
Haniu, wspaniałości pracochłonne poczyniłaś
Szczerze podziwiam!
Szkoda, że mieszkasz daleko, mogłybyśmy razem siadać wieczorami, gadać (śpiewać) i robić dekoracje
Pamiętam takie wieczory z dzieciństwa....bibuła, kolorowy papier, pocięta słoma, koraliki, nożyczki, dużo śmiechu i śpiewu.....ach kiedy to było.....
Pozdrawiam świątecznie


Aniu
pamiętam bibułki, słomki, wykonywane łańcuchy.
W moim miejscu zam. był sklep papierniczy z główkami aniołków, skrzydełek wycinałam z brystolu laleczki, oklejane kolorowym papierem, drapaną bibułką. nie było brokatu.

starą bombkę tłukłam na miazgę i suknie były zdobione, przyklejane główki aniołków.

Dlatego lubię wszystkie aniołki.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 19:36, 22 gru 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Gosiu

dziękuję za pochwały, chciałabym postawić sobie poprzeczkę i doskonalić więcej.
Obdarowałam dzieci cieszą się.

Mirko
robiłam w przerwach między porządkami, odpoczywałam z przyjemnością przy robótkach.
a to wciąga.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 19:46, 22 gru 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Pszczelarnia napisał(a)


Czy mogę dołączyć? Mogę kawę parzyć i podawać albo samowar obsługiwać.

Ta kula jest bombowa!



Oczywiście, wiesz jak by było wspaniale dołączyć mogą jeszcze złote rączki, podpowiedzą dużo.

O kuli pomyślałam, naklejać można na kulach słonecznych ogrodowych i zrobić kablowe podświetlenie.

to już lecę kończyć zaczętą rybkę faszerowaną.
Przyszłam usiąść do kompa na herbatkę i by nogi odpoczęły.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
AgnieszkaW 20:29, 22 gru 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Piękne dekoracje poczyniłaś
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
mira 21:36, 28 gru 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Podziwiam wszystkie Twoje dekoracje. Poziom pracy i precyzji jest na poziomie dla mnie nieosiągalnym. Teraz wiem że przy takiej pracowitości w ogrodzie mogą być efekty i można mieć kolekcje.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
paniprzyroda 22:41, 28 gru 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Ależ pracowite dekoracje, ale i efekt jest ten brokat z bombek to i ja pamiętam, to oprócz bibuły i słomek był jedyny błyszczący akcent na zpt
____________________
Dwa ogrody
Gabriela 22:42, 28 gru 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Anabell napisał(a)



Ta kula podoba mi się najbardziej ze wszystkich ozdób. Co jest jej podstawą, tzn. na czym naklejałaś te bombki? Czy jest ciężka? Bo fajnie by wyglądała zawieszona gdzieś u sufitu.
Moich parę bombek to nic przy Twoich dekoracjach świątecznych, masz natchnienie i talent i ze szlagmetalem na pewno nowe cuda wymyślisz bombkowe na choinkę i nie tylko. Czekam zatem na wyniki.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gabriela 22:44, 28 gru 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
paniprzyroda napisał(a)
Ależ pracowite dekoracje, ale i efekt jest ten brokat z bombek to i ja pamiętam, to oprócz bibuły i słomek był jedyny błyszczący akcent na zpt


A pamiętacie jak się tłukło bombkę w moździerzu, żeby tym niby brokatem włosy posypać na Sylwestra? Bo ja tak, lata 80-te, modny był błysk.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
mira 22:49, 28 gru 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Gabriela napisał(a)


A pamiętacie jak się tłukło bombkę w moździerzu, żeby tym niby brokatem włosy posypać na Sylwestra? Bo ja tak, lata 80-te, modny był błysk.


Oj nie włosów nie sypałam ale dekadę wcześniej tak się robiło - tzn szukało się na choince starej bombki oblazłej i tłukło się na miał żeby ozdoby choinkowe robić


Hania pokaż zakupy.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
ElzbietaFranka 23:10, 29 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Hania to wygody macie z tym wyjazdem autokarem. Teraz to tam tłumy pełno dzieci trzeba się wybrać trochę później ok. 20 bardzo dużo jest iluminacji z syrenka można sobie zrobić foty, ale kolejki stoją.
Konstancin też cudnie wygląda w tym roku.

Haniu tobie też wszystkiego dobrego w tym nadchodzącym. Dużo zdrowia i radości oby nadchodzący roczek był mniej deszczowy niż 2017.
Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies