Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w budowie - nieustającej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w budowie - nieustającej

paniprzyroda 20:30, 27 gru 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Powtórzę za Ewą, zachwycam się cudeńkami jak małe dziecko, śliczne, aż blask od nich bije
____________________
Dwa ogrody
Gabriela 20:33, 27 gru 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
No ja jestem kolekcjoner amator. Wybieram tylko te zabawki, które mi się podobają, w tym roku haftowane aksamitne gwiazdki i jedwabne serca na przykład.

Jolu, na pewno nie mam najwięcej, ale być może w tym roku przodowłam w zabawkowych zakupach. Spora część figurek pofrunęła do angielskich przyjaciół w podzięce za gościnę, bo okazało się że pani domu też kocha choinkę.

Mariola, pokazałaś u siebie jakieś bombkowo, bo będę sprawdzać.

Sierika, Haniu - onomatopeje.

____________________
Ogród w budowie nieustającej
sylwia_slomc... 20:48, 27 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82122
Masz piękną kolekcję Gabrysiu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
mira 21:07, 27 gru 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Te z bombki z grubego szkła mają śliczne te uchwyty takie wytworne, do cienkiego szkła by nie pasowały - ach choinkowe wariactwo
zbiłaś już coś - ja przy ubieraniu.....trzy w tym jedną nową
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gabriela 21:22, 27 gru 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Nie, nic mi się nie potrzaskało, rok temu też nie. Trudno się przeżywa takie stłuczki, zwłaszcza jak to pojedynczy egzemplarz.
W Almi Decor trwa wyprzedaż resztek za pół ceny, skorzystałam z okazji że prezent dla kolegi zamawiałam i jeszcze powieszę na tej choince, choć już w przyszłym roku, cztery dodatkowe sztuki.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
paniprzyroda 21:47, 27 gru 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Dziś skorzystałam z obniżek i stacjonarnie kupiłam szkiełka bardzo podobne do tych z grubego szkła, trzeba je tylko troszkę podrasować. Twoje vintage cudne są
____________________
Dwa ogrody
Gruszka_na_w... 19:05, 28 gru 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Wyczytałam u Miry, że kolekcja się powiększyła.
Mamy czekać cały rok na okazanie? Może się skusisz na podzielenie się swoją radością?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Anabell 19:09, 28 gru 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Gabrysiu dech zapiera, choinka biżuteryjnie cudownie ubrana dekoracje domowe tak jak lubię.

Zainteresowały mnie własne wyroby szlagmetalem i szlagaluminium.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Gabriela 21:00, 28 gru 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Anabell - napisałam Ci wiadomość.
Określenie biżuteryjna choinka - tak, sama mówię na te moje bombki biżuteryjne, bo kapią od złota, pereł, koronek i Bóg wie czego jeszcze.

Dzisiejsze bombki trochę słabe na zdjęciach po ciemku komórką, ale niech będzie:



____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gruszka_na_w... 21:43, 28 gru 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Są akuratne. Działają kojąco na oko. Po obejrzeniu tych z Bombkarni oko mi się nieco zbiesiło (oczopląsu dostałam).
Podoba mi się Twoje podejście do kolekcjonowania bombek.
I to Boże Narodzenie w Bullerbyn w tle.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies