Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Grab - Carpinus 14:26, 21 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Lamon82 napisał(a)
Dzień dobry,
Bardzo proszę o poradę. W ogródku mam posadzone przez dewelopera sześć grabów. Niestety nie wiem co to za odmiana ani jak ją pielęgnować. Nie chcę, żeby rosły bez żadnej ingerencji. Myślałam o przycinaniu aby nie rosły już więcej, a jeśli to możliwe to żeby się zagescily. Co i kiedy powinnam zrobić? Czy one nie są posadzone za gęsto? Bardzo dziękuję za porady.


Nie są za gęsto. Jak chcesz ciąć, możesz w lutym po całości boczne gałęzie przyciąć - ale jak dosięgniesz góry?

One mi wyglądają na 'Lucasy' albo zwykłe graby.
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 14:23, 21 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
malkul napisał(a)
Ogarniam przepisy.i menu. Bajzel mam niezły.


Fajnie! Ja też tak miałam wczoraj. Wyciągnęłam nawet moją ulubioną kucharską "Gwiazdka Wielkanocna" Zofii Nasierowskiej i Janusza Majewskiego - ze wstępem o jego lwowskich Wigiljach.



Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 14:10, 21 gru 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Ogarniam przepisy.i menu. Bajzel mam niezły.
Działka prawie w Borach Tucholskich 14:01, 21 gru 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
tymczasowa wędzarnia wciąż nie doczekała się godnej następczyni



Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 13:48, 21 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry
malkul napisał(a)

skąd ja znam ten wianek
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 13:07, 21 gru 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 13:05, 21 gru 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry



Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 13:04, 21 gru 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 13:01, 21 gru 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 13:00, 21 gru 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 12:56, 21 gru 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
i wewnątrz
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 12:46, 21 gru 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
BN 2017


Działka prawie w Borach Tucholskich 12:35, 21 gru 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Piotr


i zakwitło - podobno raczej rzadko to się zdarza (w domu)



Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 12:34, 21 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry






Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 12:34, 21 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Ania dzięki, pewnie że wszędzie można się dogadać, trzeba tylko chcieć

Chiang Rai.

Znalazłam sklep ogrodniczy! I mam nowe nasiona tylko działki niet




A tyyyyle do wyboru. Jeszcze tam zajrzę



Zupka tom yum za nieco ponad 4 zł w przeliczeniu i okolice


Ogród do odnowy 12:11, 21 gru 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
wespół zespół

Ogród Małej Mi 2017 08:54, 21 gru 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Trzeci atak....a raczej ataczek... może do świąt wytrzyma.
Pszczelarnia 07:19, 21 gru 2017


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Jest i stary, bardzo stary wianek z gwiazdek anyżowych



I wazon na stole ogrodowym z topniejącym śniegiem i kulkami ceramicznymi






To jest mega ....przepięknie to wygląda. ...A pierwsze zdjęcie jak z katalogu☺
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 06:33, 21 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Fajnie że zaglądacie baby moje

Przemieściłam się właśnie do Tajlandii. Chiang Rai. Cieeepło! Nareszcie!!!

Strasznie wymarzłam w autobusie, bo tu nie mają nawiewu ciepłego powietrza!!! A zimnego pan skręcić nie chciał? Nie umiał? Dzięki Bogu za kocyk i kurtkę puchową którą miałam na wierzchu...

Odpoczywam chwilę, prysznic i idę połazić, coś zjeść, a najpierw wymienić kasę bo na hotel nie mam a mus zapłacić.

Miłego dnia wszystkim

Dzieliłam tuk tuja z parą z Chin, dzięki temu z dworca do miasta 5 nie 15 zł w przeliczeniu



I bananki tajskie za złotówkę w Laosie za tyle zapłaciłam 4.5 ale to chyba pod turystę była cena. A tu wypisana na karteczce, bez wątpliwości




Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 05:16, 21 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies