Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 13:24, 19 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry







Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 13:24, 19 gru 2017

Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 717
Do góry
]

no i co to za skrętki są
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 13:21, 19 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Na razie zakupów niet, wcale, bo przede mną jeszcze 2 loty wewnętrzne bez dodatkowego bagażu. A mam ponad dopuszczalne 7 kilo, ups.

Costam plus flaszkę dla Rodziców i teściów kupię wracając z Birmy, dopłaciłam za bagaż rejestrowany.

Nie da się ukryć że fajnie tu jest polecam wyprawę

Dziś płynęłam Mekongiem











Daleki od ideału..... 10:35, 19 gru 2017


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1535
Do góry
Dekoracje prawie skończone. Pierniczki czekają



W moim małym ogródeczku - Dorota 10:07, 19 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Odwzajemniam uśmiech i zapraszam zęściej.



Ja na wianku z mchu ułożyłam "dziką różę" (rosa glauca) i jabłuszka rajskie. Róża już zjedzona doszczętnie. Czy Twoje czerwone kuleczki to też róża?

Piękny wianek.
W moim małym ogródeczku - Dorota 10:05, 19 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Miło mi, że do mnie zajrzałaś właścicielko pięknego ogrodu i równie pięknych krajobrazów.



CZY ktoś domyśla się, że te choinki są zrobione jako ocieplacz dla rosnących tam róż??????


O mamuniu! Jak z bajki. Zaglądam chciwie! Widać, że są Święta w domu i ogrodzie. I ta biel!
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 04:54, 19 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 04:52, 19 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 04:50, 19 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 04:50, 19 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Od soboty tworzą się wianki
Na razie na zamówienie - nie wiem czy zdążę ze swoimi


Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 02:11, 19 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry






Jajka przepiórki w słoikach brr





kp
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 02:09, 19 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry






Zakole rzeki Mekong - dziś mam półdniowy rejs

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 02:06, 19 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
To wybrałam z tego dostępnego powyżej





A to z wycieczki rowerem po Luang Prabang




Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 02:04, 19 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
A to wieczorny







Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 02:01, 19 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Poranny targ w Luang Prabang. Prawie bez turystów, wszyscy śpią jeszcze





Moja działka na Dębowym Lesie 23:09, 18 gru 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
MirellaB napisał(a)
Aniu wszystkie ozdoby śliczne. Pudełko na prezent - super. Zdolna jesteś

O dziękuję bardzo .Aż mi się buzia śmieje
To dopiero początek tych wszystkich ozdób .
Wiesz pracuję, póki przyjdę do domu i coś tam zrobię to już mało czasu na takie rzeczy .Ale coś tam trochę porobię.
Na schodach mam taką bombkę .Na wiosnę ją przemaluję na biało i pójdzie do na ogrodu albo na taras na działkę do białych latarni.

Moja działka na Dębowym Lesie 23:02, 18 gru 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Piękne rzeczy Aniu robiszBardzo podobają mi się aniołyFiona parapet omija?

Małgosiu dziękuje.
Ale i ty piękne robisz i w ogrodzie i w domu
To cieszy mnie,że aniołki się spodobały.A będą jeszcze inne ,,ale teraz czasu brak,
Hmm.Fiona, na ten parapet nie wskakuje.Tylko z zewnątrz zagląda jak chce wejść już do domciu.
A tak to lubi wylegiwać się teraz tak

Czasami sprawdzi,czy się dobrze pali

Moja działka na Dębowym Lesie 22:52, 18 gru 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry

gobasia napisał(a)

szkatułka czy może być?....ja bym się ucieszyła z takiego prezentu i to bardzo

Monia81 napisał(a)
Aniu piękna ta szkatułka, tak jak Basia pisze, ja też bym się cieszyła z takiego prezentu cudne aniołki, pozdrawiam

Anusia napisał(a)
Piękna szkatułka, ja też bym była bardzo zadowolona z takiego prezentu. Super!


Tak , naprawdę ??
To fajnie,że może się podobać.Ciekawa jestem czy mojej koleżance się spodoba.
Jeszcze kończę inne szkatułki -pudełka robić, malować dla córki, siebie i jeszcze znajomej na prezent.
Aniołki jeszcze w zimie,ale po Nowym roku planuję inne zrobić.Większe

I wianek w końcu wisi na drzwiach


W kamiennym kręgu od początku 22:21, 18 gru 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
U mnie w tym roku na różowo

W kamiennym kręgu od początku 22:19, 18 gru 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Jolu mam świeżynki
Dla przyjaciółek na prezenty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies