Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

hanka_andrus 21:37, 13 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dołączam się do konsumpcji tortu, bo ciągle jest pyszny! Życzeń dublować już nie będę, ale trzymam kciuki za powodzenie, nie tylko u dziewczyn, ale przede wszystkim w każdym przedsięwzięciu.

Edytko, kochamy Ciebie, bywaj częściej! I pokazuj co na Andrzejki już zmajstrowałaś w klubie!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
eda 22:09, 14 lis 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
bql3 napisał(a)
Edytko,

No wielkie gratulacje z urodzin pełnoletniej już pociechy - syna, fotki jak zwykle robisz perfect. Spacerowałem po twoim wątku i no szkoda mi tego twojego klonika - może faktycznie da radę i odbije w kolejnym sezonie...

pozdrawiam
Jan


witaj Janie miło że jesteś Dziękuję serdecznie za miłe słowa Tak ubolewam bardzo bo kocham klony ...patrzeć na nie och te kolory...no cóż nie dane mi je hodować choć nadzieja ja jest może wiosną coś się zadzieje ...słyszę że trudny był to dla nich czas i poległo sporo dziękuję Janie zapraszam ponownie
buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 22:11, 14 lis 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
violka171 napisał(a)

Dziękuję za zaproszenie na torta Edytko

Mateuszku ...życzę Ci rozsądku i uśmiechu na kolejną drogę życia


Violcia smacznegooo kochana choć wolałabym częstować prawdziwnie
życzonka przekazane dziękujemy bardzo bardzo
buziolki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 22:19, 14 lis 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)
Dołączam się do konsumpcji tortu, bo ciągle jest pyszny! Życzeń dublować już nie będę, ale trzymam kciuki za powodzenie, nie tylko u dziewczyn, ale przede wszystkim w każdym przedsięwzięciu.

Edytko, kochamy Ciebie, bywaj częściej! I pokazuj co na Andrzejki już zmajstrowałaś w klubie!


Hanusia ty wiesz jak ja lubię Ciebie czytać jak mi zimno to od razu ogrzane mam serce
klub szykuje dekoracje Andrzejkowe rzucam propozycje od razu w wejściu bo jak się rozbrykają to nic nie chcą robić tylko ganiają się jakby było lato haa na zewnątrz zimno to tu się pocieszą
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Kasiek 22:26, 14 lis 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
I ja na tej imprezie bylam, fajnie sie bawilam i z Mateuszem wino pilam O
____________________
Bawarka
eda 23:01, 14 lis 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
robimy takie zawieszki i nastrój zgasimy światło zapalimy świeczuszki i będziemy wróżyć ....są także w niebieskiej wersji

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 23:02, 14 lis 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
oj tak Kasi też nie mogło zabraknąć !!!
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hanka_andrus 23:41, 14 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
To jeszcze tylko wróżka wystrojona odpowiednio do wieczoru i zabawa na 102! Tego Wam życzę!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
eda 13:52, 16 lis 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Hanuś nie dziękuję haha mam nadzieje że się uda dziś robimy zaraz lecę podstawki na świeczuszki z masy solnej


wczoraj robiłam prucie dyniachów


i zupka dyńkowo marchewkowa buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hanka_andrus 15:14, 16 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Super dyniowa o tej porze! Za oknem paskudnie, a na talerzach słoneczko!

Nasionka się suszą na następny rok! Świetnie! Będą nowe dyńki!
Kupiłam nasiona sugar baby! W maju będę siać, czy wcześniej trzeba? Oczywiście w domu.
Niech Wam te imprezki się udają, bo jak wszyscy zadowoleni to i sołtys, i wójt też! I może na następny rok przedłuży umowę?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies