Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Lulilaj 08:39, 16 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Wracając do tematu kafli. Też podobają mi się te drewnopodobne (Magda te u Mamy są super ) tylko, że ze względu na sprzeciw eMa (wg niego nie pasują do podłogi drewnianej w salonie ) kupiłam jasne płytki i do tego satynowe. Utrzymanie czystości to porażka, wszystko widać, musiałabym codziennie biegać z mopem żeby jakoś wyglądały ;(.

Ps. Bardzo ładna roleta
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
eVka 12:07, 16 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)

Nie wiem ,czy już pora ,ale część powiązałam dziś ,jeśli nie będzie mega zimno ,to może tez jeszcze coś zrobię w ogrodzie
....U Ciebie cieplejszy region ....fajnie masz
Ps . Ładna podłoga u Ciebie

Ja zabiore się chyba pod koniec listopada za fryzurki trawkowe.
Podłoga rzeczywiście fajna, zakochana jestem w niej hehe.
____________________
eVka 12:27, 16 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)

Witaj witaj fajnie ,że jesteś ......
Mi też sie podoba tylko nie wiem jak tego kija przywiązać ,po obu stronach mam szafki a od góry brak karnisza ,bo roleta rzymska ...



Wcale tak mocno nie przygotowana .... cześć traw tylko powiązana .... róże nie ruszone , byliny nie ścięte ..... jest co robić jeszcze ,ale zimno i czasobrak


Ooo takiej rolety potrzebuje do kuchni, jakby dwuczęściowej, na noc żeby nic nie było widać a wdzień a'la firanka. Widziałam w necie w sklepie dekoria, muszę się zabrać za zamówienie jej żeby mi w okna nie zaglądali ludzie.
____________________
mrokasia 13:05, 16 lis 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18113
Magleska napisał(a)


Mi też sie podoba tylko nie wiem jak tego kija przywiązać ,po obu stronach mam szafki a od góry brak karnisza ,bo roleta rzymska ...




Jedyne co mi przychodzi do głowy to dwa malutkie białe albo przezroczyste wieszaczki samoprzylepne po bokach szafek a na końcach kijka pętelka i powiesić na wieszaczkach .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
SlonecznyOgrod 13:15, 16 lis 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Magleska napisał(a)

A co fajnego tworzysz w swojej pracowni ?


Madziu, robię różne rękodzieło ozdoby świąteczne, bombki karczoch, bombki kanzashi, wianki z szyszek, choinki, drzewka (kula na pniu) itd. Robie na zamówienie , realizuje pomysły klientów. Ale ja nie szyję, ani nie robie na drutach Mamuśka krawcowa, a mnie nie ciągnie.

Co do krasnali bez oczu, to jako jakis tam jednak znawca powiem, ze to hit tego roku będzie. Mniej więcej orientuję sie w takiej modzie bo należę do kilku grób rękodzielników.
Jeszcze ich tak masowo nie widać, bo to dopiero moda sie szykuje, ale juz widziałam w gazetce netto aktualnej, juz Ci nie linkuje ale zobacz sobie. Jak będziesz chciała więcej inspiracji co dziewczyny robią to oczywiście dam namiary, jak chcesz zobaczyć krasnale, które teraz robią to tez podeślę.
Miej pewność ,że to dobry wybór. Taka moda i fajnie bo to taka inność, że bez oczu to taka abstrakcja i tak ma byc. To taka nowoczesność, tak jak kule cotton ball cały rok w pokoju a nie tylko na święta.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Johanka77 13:30, 16 lis 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magleska napisał(a)

Witaj witaj fajnie ,że jesteś ......
Mi też sie podoba tylko nie wiem jak tego kija przywiązać ,po obu stronach mam szafki a od góry brak karnisza ,bo roleta rzymska ...



Wcale tak mocno nie przygotowana .... cześć traw tylko powiązana .... róże nie ruszone , byliny nie ścięte ..... jest co robić jeszcze ,ale zimno i czasobrak


Ja nie ścinam bylin. Powinnam?
I zastanawiam się czy rozplenice się wiąże? Da się?

Ozdobę zawieś na haczyki tesa przyklejone do szafek. Powinny utrzymać.
Albo nie opuszczaj rolety. Ozdobą trochę przesłoni
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
sylwik69 23:05, 16 lis 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Fajny sposób na wiązanie traw! przywłaszczam go szybko i skutecznie! roleta fajna,narazie mam gołe okna i wcale mi to nie przeszkadza,bo sąsiedzi daleko..Do mycia podłogi dodać trochę octu i super błyszczy
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Magleska 08:34, 17 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18719
Lulilaj napisał(a)
Wracając do tematu kafli. Też podobają mi się te drewnopodobne (Magda te u Mamy są super ) tylko, że ze względu na sprzeciw eMa (wg niego nie pasują do podłogi drewnianej w salonie ) kupiłam jasne płytki i do tego satynowe. Utrzymanie czystości to porażka, wszystko widać, musiałabym codziennie biegać z mopem żeby jakoś wyglądały ;(.

Ps. Bardzo ładna roleta

dziękuję za roletę szyta taka ,aby dostosować do reszty firanek promocja z leroya hihi
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:38, 17 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18719
effka napisał(a)

Ja zabiore się chyba pod koniec listopada za fryzurki trawkowe.
Podłoga rzeczywiście fajna, zakochana jestem w niej hehe.

miałam dziś pokoczyć w ogrodzie i pada ...ech
ale trochę fotek listopadowych smutnych pocykałam


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
DorKa 08:48, 17 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Wszystko idealnie jak od linijeczki, trawki uczesane jak panna młoda do ślubu, róże w pełnym rozkwicie Pięknie!
p.s dobra wiadomość jest taka, że listopad, miesiąc najbardziej nielubiany przez statystycznego Polaka niedługo się kończy Miłego weekendu
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies