Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Izabeli czyli...lepszego początki czas zacząć 10:59, 15 gru 2017

Dołączył: 29 gru 2015
Posty: 403
Do góry
Oto ogólny plan działki

A to zestaw moich roślin :1. Rozplenica Hameln, 2. Katalpa, 3. Thuja Smaragd ( kiedys ciełam ja w spiralę) 2x, 4.Buk Purpurea Pendula, 5. Magnolia, 6. Buxus (obwódka)2x, 7. Klon palmowy 2x ( Garnet i Dissectum, 8. Wydmuchrzyca piaskowa, 9. Funkia Halycon, 10. Miskant Morning Light 2x, 11. Swierki pospolite, 12. Bergenia, 13. To miejsce na rośliny, które sa narazie bez miejsca, albo wykopane. 14. Pecherznica Diabolo, 15. Dereń, 16. Funkia, 17. Tawułka Arendsa, 18. Brzoza Dorenbos, 19. Berberysy, 20. Miskant Morning Light, 21. Choina Jeddeloh. 22. Klon na pniu ( limonkowe liście), 23. Żurawka Limka, 24. Rozchodnik Matrona, 25. Rododendrony, 26. Wrzosowisko, 27. Perukowiec podolski+stipa+nachyłek Ruby Frost+turzyca palmowa, 28. Śliwa Woodi, 29. Berberysy Erecta, 30. Przetacznik kłosowy+szałwia+thuja danica, 31. Buxus ( obwódka), 32. Miskant Giganteus, 33. Jałowiec Blue Arrow ( strzyżony na 3 kulki) 2x, 34. Buxus kule ( mają ok. 1m), 35. Żurawki bordowe, 36. Buxus kule , 37. Buk Rohan Obelisk, 38. Pecherznica na pniu) 2x, 39. Funkia Fire&Ice, 40. Hakonechloa, 41. Grujechnik japoński, 42. Turzyca Ice Dance, 43. Cis ( niska obwódka), 44. Hortensja Limelihgt, 45. Piwonia drzewiasta, 46. Trzmielina oskrzydlona, 47. Krzewuszki, 48. Turzyca Evergold, 49. Cyprysiki Lawsona, 50. Bonsai ( formowany z thui smaragd), 51. Rododendron Blue Tit, 52. Trzmielina na pniu ( zielony liść z żółtym paskiem), 53. Fontanna pół kuli, 54. Śliwa Pisardii, 55. Biota wschodnia 3 x, 56. Hortensja Vanilie Fraise albo Pinky Winky, 57. Dąb - to samosiejka przechylony całą koroną na 1 stronę - nad piaskownice i robi tam super cień latem, 58. Cisy - żywopłocik, 59. Funkie Patriot, 60. Thuje Smaragd, 61. Wierzba Hakuro, 62. Klon Royal Red, 63. Drzewa owocowe ( brzoskwinia, grusza i czeresnia), 64.Thuja Danica ( cały rzad), 65. Bez czarny, 66. Juki , 67. Cyprysiki Lawsona ( 3m), 68. Rozplenica Little Bunny.

Uff...to sie tego nazbierało...
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 10:58, 15 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry




Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 10:55, 15 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Pozdrawiam Was baby

Dziś łażę cały dzień po okolicy. Aaaale fajnie



Wszędzie warzywa








Moje małe królestwo 10:11, 15 gru 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry

Znalazłam taki piękny kolor dziś w ogrodzie ☺
Żywopłotki cisowe. 09:01, 15 gru 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Anabell napisał(a)
Wczoraj zrobiłam srebrną choineczkę z bombek. Podstawa z oponki owiniętej granatową wstążką.

najniżej bombki 5 cm śr. i wyżej 4 cm i 3 cm.
wyszperałam w swoich starociach łańcuch maleńkie dzwoneczki, i drugi z koralików granatowych o śr 1,2 cm. pocięłam i przerwy między bombeczkami wypełniłam.

Ponieważ zabrakło 3 maleńkich bombek przykleiłam gwiazdkę.







Haniu piękna robota
wszystkie przesliczne ,ale ta podbiła moje serce
Ogrodowe marzenie Mrokasi 08:53, 15 gru 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
Wczoraj trochę śniegu napadało, dziś nie ma po nim śladu...





Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 08:16, 15 gru 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Gardenarium napisał(a)



Cóż napisać, po prostu pięknie wszystko do siebie tak idealnie pasuje, współgra bardzo klimatyczne miejsce
Pszczelarnia 06:48, 15 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)


Bo może u Was Gwiazdor w Wigilię prezenty przynosi? Mój Gwiazdor przybył z daleka z niejakim wyprzedzeniem i zaprezentował zestaw o nazwie dzikie kwiaty:




cudowne
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:35, 15 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:33, 15 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
i kompleciki

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:33, 15 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Skończyłam bombki na zamówienie
cały tydzień dłubałam w niektóre dno od 4 nad ranem

teraz zabieram się za wianki


takie bomby stworzyłam


Sezon 2017 u Hanusi 03:50, 15 gru 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Jolu, codzienny barszcz to również z ziemniakami okraszonymi boczkiem i cebulką. Podaje się osobno ziemniaki, we wspólnej misce, osobno barszcz, talerz dla każdego osobny.
To takie przypomnienie staropolskich obiadów przy wspólnym stole.

Osobiście nie lubię barszczu tzw. ukraińskiego. To wynik jadania w szkolnej stołówce.

Żywopłotki cisowe. 23:33, 14 gru 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
Perełkami oklejałam szklane bombki o śr 15 cm.
Są bardzo ciężkie.

Jeszcze zrobię podstawy.
Zrobiłam, tylko trzeba przerobić.
Perły przytwierdziłam szpilkami do oponki i wszystko się rozpada.
Trzeba na klej.

Te wyroby dla mnie najładniejsze.

Pierwszą bombkę pod koniec roboty chciałam wpasować koralik i za mocno przycisnęłam pistoletem i bęc, wgniotłam do środka.
będę wszystkie perły odklejała i zrobię od nowa.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:23, 14 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Upolowałam za parę zł
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:20, 14 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Szopka z roku 2016

Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:17, 14 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:16, 14 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Takie krasnale na choinkę na kiermasz poczyniłam



i takie wisiorki dla siebie, mogą być na choinkę lub do podwiązania zasłon lub firan
Żywopłotki cisowe. 23:15, 14 gru 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
Wczoraj zrobiłam srebrną choineczkę z bombek. Podstawa z oponki owiniętej granatową wstążką.

najniżej bombki 5 cm śr. i wyżej 4 cm i 3 cm.
wyszperałam w swoich starociach łańcuch maleńkie dzwoneczki, i drugi z koralików granatowych o śr 1,2 cm. pocięłam i przerwy między bombeczkami wypełniłam.

Ponieważ zabrakło 3 maleńkich bombek przykleiłam gwiazdkę.



W ubiegłym tygodniu dokończyłam kulę ze szklanych 2 cm bombeczek, zaczęta jeszcze w październiku.
Zabrakło bombeczek miałam kupione dwa komplety po 144 szt, zamówiłam drugi zestaw i na tę kulę 20cm śr wyszło 460 bombeczek.



To moje pierwsze zabawy choinkowe.

Czerwona kombinowana z pozostałości, jeszcze nie wykończona wstążeczką.



Teraz trzeba znaleźć odpowiednie miejsce do zestawienia.

Pelargonie 23:15, 14 gru 2017

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Do góry
Monotematyczny jestem



Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:10, 14 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
z 15 sztuk bażantów z zeszłego roku zostało po polowaniach 3....nocują u nas


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies