Ozdobienie tarasu poszło póki co w odstawke, póki co wczoraj jeszcze sadziłam resztę tulipanow trochę późno, ale nic nie zrobię, człowiekowi wiecznie czasu brakuje, a dzisiaj z dzieciaczkami ubralismy choinkę, uwielbiam ten czas
A co mi tam.
Pokażę.
Pięć lat temu kuchnia wyglądała tak:
Krzesła i stół z poprzedniego domu, miały być do wymiany - nadal stoją
Jedne drzwi przemalowałam na biało, a drugie zamieniłam na podwójne i za nimi zrobiłam wnękę na mini spiżarnię.
To dobrze ,że nie wygląda jak w biurze hihi ....trochę tam podokładalam.... chociaż na codzień lubię jak najmniej pierdolek kurzołapaczy ,bo sprzątanie łatwiejsze