Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Blaski i cienie nowego życia 17:54, 08 gru 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Trawka za oknem świetnie wygląda, dom już przystrojony, a ja dopiero porządki zaczynam


Też jutro porządki będę robiła a dziś się trochę świecą dekoracje

Gożdzikowa - wiejski ogród 17:10, 08 gru 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Mirko to astry chinskie pomponowe...

Takie z oczkiem,ładne są

Bawarka 16:51, 08 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Kasiek napisał(a)
Dzisiaj byla akcja (...)




(...)


Niesamowite! I bez piórek i zawieszek cudnie śnieżynkowe.
Gożdzikowa - wiejski ogród 16:17, 08 gru 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Do góry




co to za cudo? chryzantema? zimuje?
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 16:07, 08 gru 2017
Do góry
popcorn napisał(a)
Madzia, buziolki




To się nazywa perfekt spakowanie,podziwiam.
Małymi kroczkami do celu... 14:52, 08 gru 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Magleska napisał(a)
Ojjjj .... to miałaś tydzień ..... ale ważne ,że już w domku i zdrowe maluchy
Śliczne te krasnale .... a na taras też na razie nie mam pomysłu ,trochę szukam na pinterescie ....i na razie nie wiem ....u mnie też ogólnie wieje mocno .....
Renifer świecący fajowy ....może jeszcze jakieś bombki duże świecące postaw ..... ja chcę lampkami dom obwiesić ,jeszcze myślałam a takim projektorze laserowym , co np gwiazdki błyskają na elewacji...... szukam białych ,bo narazie w sklepach to takie na zielono i czerwono świecące tylko widziałam


Ozdobienie tarasu poszło póki co w odstawke, póki co wczoraj jeszcze sadziłam resztę tulipanow trochę późno, ale nic nie zrobię, człowiekowi wiecznie czasu brakuje, a dzisiaj z dzieciaczkami ubralismy choinkę, uwielbiam ten czas

Ogród pod lasem 14:28, 08 gru 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry
Mały updacik



Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 14:00, 08 gru 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 14:00, 08 gru 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Pola herbaciane dla nie nr 1 na Sri Lanka. Przepiękne spacer 8 km na wysokości 1600m czasem dosłownie z głową w chmurach
Podmiejski ogródek 13:49, 08 gru 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Do góry
A plan jest taki:


(zamiast zwykłego painta mam teraz jakiegoś 3D - nie znoszę go!)

Stół postawiony równolegle do okna. Z dwóch stron siedziska: jedno przylepione do ściany, a drugie do wyspy. Wyspę można obejść z dwóch stron.
Podmiejski ogródek 13:47, 08 gru 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Do góry
A co mi tam.
Pokażę.
Pięć lat temu kuchnia wyglądała tak:





Krzesła i stół z poprzedniego domu, miały być do wymiany - nadal stoją
Jedne drzwi przemalowałam na biało, a drugie zamieniłam na podwójne i za nimi zrobiłam wnękę na mini spiżarnię.
Ogród pod Górą 13:24, 08 gru 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Do góry
Rozmaryn ma już drugi sezon
Ogród pod Górą 13:18, 08 gru 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Do góry
Troszkę fotek z byłego ogrodu
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;) 13:16, 08 gru 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
beata_m napisał(a)
Piękne betonowe gwiazdki z Pracowni Małych Betonów Polinki
Są cudne, jeszcze raz ślicznie dziękuję



Fajnie to wygląda!!! i jak niebanalnie stipę związałaś
Typografia ogrodu 13:01, 08 gru 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Do góry
nawigatorka napisał(a)
Dekoracje stołu i kilka innych mam jeszcze w planach ale na razie tyle na widoku a w warsztatowych resztek klasyczne wianki. Na jakis prezent czy festyn świąteczny w szkole będą jak znalazł. A przyjemność robienia moja

Zerknij na priv
Ogród z wilkiem zamkn. 12:57, 08 gru 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Przyznaję szczerze, że mnie czarne i szare w mieszkaniach z biurem się kojarzy, ale przy Twoich dekoracjach to niemożliwe

To dobrze ,że nie wygląda jak w biurze hihi ....trochę tam podokładalam.... chociaż na codzień lubię jak najmniej pierdolek kurzołapaczy ,bo sprzątanie łatwiejsze
Droga do spełnienia 12:27, 08 gru 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Do góry
Kawa napisał(a)
dzięi za podpowiedzi molinia ładnie by się w tym miejscy przebarwiała bo dużo słonka tu jest
ale jest tez wietrznie i nie wiem czy by się nie łamała
pomysł do rozważenia

w sumie zawilce przekwitną i na jesień nic nie ma
a molinia i jesienią ładnie wygląda
molinia variegata ładnie by wyglądała z ciemnym cisem

ogólnei to meijsce wygląda teraz nieciekawie
hameln sianowata ale i tak ją lubie takim stanie
szaro buro i ponuro

nie przestraszcie się zdjeć

tak to sobie wymysliłam
stożek - w tym miejscu rośnie już mały cis formowany na stożek
ekran - rośnie od 2 lat
no i kulki

Jak ja lubię takie zdjęcia. Nie ma to jak geometria
Ogrodowy spektakl trwa ... 11:46, 08 gru 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
mira napisał(a)
Czy te miski muszą mieć otwory od dołu?





no bardzo to ładne
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 11:40, 08 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Dzięki

Parę fotek z ogrodu. Pamiętacie?





Pozdrawiam z lotniska. Odprawiona, jestem już oficjalnie na urlopie
Typografia ogrodu 11:40, 08 gru 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
nawigatorka napisał(a)
A dziś pakujemy ładnie co popadnie



Aż żal otwierać tak pięknie zapakowane prezenty Masz talent
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies