Miłkowo - sezon 2016-2022
08:35, 17 lis 2017
Basilikum
Iza i u nas leje non stop, czasami słońce tylko się trafi, ale akurat czasu nie ma i nic nie robię ogrodowo.
Ogród generalnie nie najgorzej, choć mam sporo do przesadzania, nie zdążę, zatem wiosną, co do pięknie, jakby było co ja chcę mieć skończone, miałabym tylko pielęgnację ogrodu, ale zawsze ciut coś posuwa się do przodu, buź
Sylwia
to trafią w dobre ręce
mam nadzieję, że da radę, do donic kamyki na górę sypię, oczywiście nie skończyłam, dalii nie wykopałam, mieczyków też...
Jakby co, okryję je folią
.no myślę póki co o zmianie, pewnie na tym się skończy
Kindzia
w pełni Cię rozumiem, co chcesz osiągnąć
u Ciebie trawy super śmigają
niech rosną, jak szalone, buziaki
Danusia z liliowego
Ale zazdraszczam, u nas tego cięcia od groma, chęci i siły nie te, ale jak tylko będziemy biesiadować, ogród zniknie pod chwastami i siewkami, no zawsze mogą być tylko drzewa, ha ha
Buź
zawilce w tym roku i białe i różowe wspaniale kwitły, część przesadzałam, zbierałam siewki takich niskich, kwitną teraz, a powinny wiosną
09/2017
no i już mnie czas goni
na razie spadam
Iza i u nas leje non stop, czasami słońce tylko się trafi, ale akurat czasu nie ma i nic nie robię ogrodowo.
Ogród generalnie nie najgorzej, choć mam sporo do przesadzania, nie zdążę, zatem wiosną, co do pięknie, jakby było co ja chcę mieć skończone, miałabym tylko pielęgnację ogrodu, ale zawsze ciut coś posuwa się do przodu, buź
Sylwia
to trafią w dobre ręce
mam nadzieję, że da radę, do donic kamyki na górę sypię, oczywiście nie skończyłam, dalii nie wykopałam, mieczyków też...
Jakby co, okryję je folią
Kindzia
w pełni Cię rozumiem, co chcesz osiągnąć
Danusia z liliowego
Ale zazdraszczam, u nas tego cięcia od groma, chęci i siły nie te, ale jak tylko będziemy biesiadować, ogród zniknie pod chwastami i siewkami, no zawsze mogą być tylko drzewa, ha ha
Buź
zawilce w tym roku i białe i różowe wspaniale kwitły, część przesadzałam, zbierałam siewki takich niskich, kwitną teraz, a powinny wiosną
09/2017
no i już mnie czas goni
na razie spadam