Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Sezon 2017 u Hanusi 09:43, 11 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Dziś święto!

Sezon 2017 u Hanusi 09:41, 11 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Dziś święto!

Zakręcony ogród 09:39, 11 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Do góry
wiklasia napisał(a)
A może tak ułożyć płyty w ścieżce:

Taka całkiem luźna koncepcja. I zastrzegam, że proporcje mogą być zaburzone dość mocno (choć starałam się jak najwierniej odwzorować to co z kartki, na zarys rabaty - okręg nie patrzymy, bo on to już całkowicie oderwany od rzeczywistości). No i ta pierwsza płyta przy tarasie to powinna być równolegle do linii tarasu, a ja wrysowałam ja już po okręgu.

rysunek pierwsza klasa sama bym lepiej nie narysowała tak jak już pisałam ułożenie podoba mi się. Jest funkcjonalne i zakręcone tylko mam problem ze schodami. W takiej wersji musiałyby zostać takie bezsensowne jak są, czyli dookoła tarasu
Ogród Małej Mi 2017 09:25, 11 lis 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
I tyle... miłego dnia..



Może zdążę posadzić miedzy deszczem jednym i drugim..



Jeszcze raz miłego dnia..
Ogród Małej Mi 2017 09:24, 11 lis 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Hortka przemarzła 2 razy i niestety kwiatów miała 3 na krzyż.. ale przebarwia sie ślicznie.



Na róże mam focha


Na CW też..

Ogród Małej Mi 2017 09:22, 11 lis 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
I jeszcze inne migawki.. sorki za takąsieczkę, ale czas mam reglamentowany
Żelezniaki.. dobrze im tu..


Wiązówka bulwkowa..


Liście chciałam posprzątać by mi trawy nie zgniły.. ale pada.. może za tydzień..


Abiko


Ogród z wilkiem zamkn. 09:21, 11 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Do góry
Magleska napisał(a)

Tak to wygląda .... myśle ,że na żywo lepiej


Nie mam jakiegoś dobrego zdjęcia ,ale może mniej więcej widać


Bardzo ładne te płytki i pewnie psich łap nie byłoby widać
Pozdrawiam słonecznie
Ogród Małej Mi 2017 09:19, 11 lis 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
I całościowo


Ogród Małej Mi 2017 09:18, 11 lis 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Lubię te suchulce..


Ulubiony bodziszek


Ulubiona kocimiętka


Ulubiona goryczka od przesadzenia bo zarosła ja choina
Ogród Małej Mi 2017 09:16, 11 lis 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Parocja. w tym roku bardzo żółta..
Ogród Małej Mi 2017 09:15, 11 lis 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
I inne migawki
Ogród Małej Mi 2017 09:14, 11 lis 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
zbigniew_gazda napisał(a)







Tak.. chrzestni ogrodu w akcji Dlatego tak przeżywam jak mi strajkuje. Co roku męczy go słońce w tym dwa razy wszytkie przyrosty zmroziło.. dwa razy się zbierał do zycia.. Ale co nie zabije to wzmocni.. dostał do towarzysta bodziszki i fajnie wyglądaja razem.


Ogród Małej Mi 2017 09:06, 11 lis 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Trawy królują i nie wyobrażam sobie ich teraz powiązanych w snopy.. lubie je takie zwiewne, nieuczesane, zimą już tak, ale nie teraz..

Jedna trawa jest innej odmiany.. widać to teraz Ale niech sobie rośnie inna.


Ogród Małej Mi 2017 09:06, 11 lis 2017


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Mala_Mi napisał(a)

Niestety lat przybywa A sił ubywa Moje cebulki krokusowe jeszcze nie posadzone. Chciałam dziś ale deszcz leje
Grujecznik, Twój prezent 2 razy stracił wiosną liście.. ale się nawet teraz trzyma






Ogród Małej Mi 2017 09:04, 11 lis 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
No i świetnie! Znalazłaś czas na chwilę oddechu. Ogród bez naszej ingerencji codziennej też żyje swoim życiem. Lotosy z oczka wyjmuj a resztę zostaw, wiosną będzie cieplejsza woda. Nie wyobrażam włażenia do takiej zimnicy. brrrr

Anuś asterek płoży się i kwitnie, ale go nie widuję, może w tygodniu mi się uda go zobaczyć w pełnym rozkwicie, a za oknem deszcz i wiatr.
Buziaczkuję.

Moje asterki zarosły, muszę gdzieś je wydrzeć na śwatło.. ale coraz trudniej z takimi miejscami .. i przynam sie, że też nie widziałam jak kwitły.. w tym okresie nie miałam czasu na ogród..


Ogród Małej Mi 2017 09:01, 11 lis 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
To miejsce najpiękniejsze jest jak kwitną różaneczniki i teraz.. jesienią.

Ogród Małej Mi 2017 08:44, 11 lis 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Moje Hakonechloa:

All Gold



Hakonechloa Ben Kaze


Aureola


Nickolas, ta niepozorna latem teraz ma swoje 5 minut.. najładniejsza jest.

Ogród Małej Mi 2017 08:40, 11 lis 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
I wczorajsze focie..

róże Hansestadt Rostock całe zielone i w kwatach, pogoda nie daje im rozwinać się..ale są. W tle miniaturowa Lawender Circus, wiosną utnę przy ziemi..


Przebarwienie wiśni Kiku świadczy, że już będzie zaraz koniec liści z drzew.. ona jest prawie ostatnia.. I teraz jet drugi ładny moment tego drzewka.. oczywiście wolę moment wiosenny



Ogród Małej Mi 2017 08:37, 11 lis 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Dziękuję za wpisy... wczoraj nie padało to poszłam pochodzić po ogrodzie.. sprawdzić temperaturę wody w kałuży... dać ulgę oczom od komputera.. a dziś pada.. z drugiej strony jak wlazę do oczka to i tak tam woda jest mokra.. lotosy trzeba też wyjąć

Do wycięcia wszytko, z lili liści już same zgniły.. nie wiem jak moje ryby przetrwają zimę w takiej wodzie Jest za dużo ryb.. za dużo..

Nie widać ile tu wycinania... oj dużo..



Ogród Małej Mi 2017 08:32, 11 lis 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kindzia napisał(a)

Powiem Ci, że nawet niedawno wspominaliśmy...przy okazji wzmianki o Kalwarii Zebrzydowskiej...ale tam wtedy u Alinki było superzasto...

Stare dobre czasy.. i to się nie wróci

Twoje hortki oberwane, a ja je lubi i niech sobie potem lataja po ogrdzie .. tak jak i trawy ..


i to smo ujęcie


to samo

i czasami robi

malutką różnice..

z Mała Mi


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies