Dziękuję za wpisy... wczoraj nie padało to poszłam pochodzić po ogrodzie.. sprawdzić temperaturę wody w kałuży... dać ulgę oczom od komputera.. a dziś pada.. z drugiej strony jak wlazę do oczka to i tak tam woda jest mokra.. lotosy trzeba też wyjąć
Do wycięcia wszytko, z lili liści już same zgniły.. nie wiem jak moje ryby przetrwają zimę w takiej wodzie

Jest za dużo ryb.. za dużo..
Nie widać ile tu wycinania... oj dużo..