Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje małe królestwo

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe królestwo

olga80 08:53, 22 paź 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
mirkaka napisał(a)


Teresko, był akurat w szkółce, niedrogi, kupiłam, nie wiem czy dobrze, bo zobaczyłam go gdzieś już wielkiego, był piękny ale jednocześnie ogromny.. jak krzew.


Mirko to prawda rośnie ogromy.Ja dostałam małą sadzonkę od Cioci a teraz już podzieliłam się z Tobą i jeszcze jest sopory tam gdzie y mnie rośnie chcę aby cały kącik zajął.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
olga80 08:54, 22 paź 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Basiula napisał(a)
Jakie zmiany zaszły od początku wątku do teraz! Z przyjemnością zagoszczę na dłużej a teraz idę zwiedzać.
Ale piękny dziś dziene! Tak swoją drogą, i Twoje letnie fotki fantastycznie się w ten dzień wpisują


Dziękuję za rewizytę i za pochwały Zapraszam częściej.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
olga80 08:55, 22 paź 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Dominika cielam tawuły aby się zagęściły.Pan w szkółce powiedział,że nie ma żadnych przeciwwskazań.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
olga80 09:13, 22 paź 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Tydzień pracowity i to bardzo.Ogarnęłam ogród cały rabaty wyczyszczony.Niektóre rośliny się przeprowadziły a niektóre zmieniły ogród.Nie myślałam,że kiedyś dojdę do takiego stadium,że bez żalu wydam to co mi nie pasuje.Tulipany posadzone,trawa skoszona aż miło popatrzeć na taki ogród.Wczoraj też zakończyła się budowa wiaty więc i drewno wreszcie będzie można ułożyć i kącik na narzędzia tam będzie i wiele innych rzeczy,których nie chcę mieć na widoku.
Chwila z aparatem
Graham Thomas

Maria Theresia

Księżniczka Margareta

pomponella też jeszcze widoczna na rabacie

____________________
Teresa Moje małe królestwo
Kasya 09:23, 22 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41854
twoje roze naprawde jescze zachwycja
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
olga80 09:23, 22 paź 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
cdn

mam niebieską hortkę bez barwienia

i jeszcze hortki w moim ulubionym stadium rosną w większym cieniu


i taki gość był na liściach


Postanowienie na nowy sezon to :
-przesadzić migdałka a wejego miejsce muszę dać jakieś bardziej dekoracyjne drzewko musi być szczepione,ogólnie muszę więcej posadzić liściastych drzew i krzewów aby jesień mieć kolorową
-więcej zimozielonych roślin i traw na rabatach
zimą będzie planowanie
____________________
Teresa Moje małe królestwo
olga80 09:25, 22 paź 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Kasya napisał(a)
twoje roze naprawde jescze zachwycja


oj tak a wszystkich kwitnących jeszcze nie sfociłam na płocie mam lavender lassie obsypaną kwiatami i pięknie pachnącą
____________________
Teresa Moje małe królestwo
MirellaB 14:07, 22 paź 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Terenia wszystko zrobiłaś to możesz sezon zamykać i delektować się jesiennymi ogrodowymi widokami
Pogoda Ci dopisała. Ja chciałam się zabrać za ogród od jutra, a zapowiadają deszcze. Dzisiaj też pada, takie moje szczęście na sadzenie cebulowych.

Róże pięknie Ci jeszcze kwitną, Pomponella i rabata w szerszym kadrze pięknie wygląda
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
gobasia 14:42, 22 paź 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
olga80 napisał(a)
Tydzień pracowity i to bardzo.Ogarnęłam ogród cały rabaty wyczyszczony.Niektóre rośliny się przeprowadziły a niektóre zmieniły ogród.Nie myślałam,że kiedyś dojdę do takiego stadium,że bez żalu wydam to co mi nie pasuje.Tulipany posadzone,trawa skoszona aż miło popatrzeć na taki ogród.Wczoraj też zakończyła się budowa wiaty więc i drewno wreszcie będzie można ułożyć i kącik na narzędzia tam będzie i wiele innych rzeczy,których nie chcę mieć na widoku.
Chwila z aparatem
Graham Thomas

Maria Theresia





fotki prawie jak letnie a nie jesienne...super ogrod
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Anusia 14:58, 22 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
U mnie też sezon prawie zamknięty. Róże jeszcze u Ciebie ładne. Mam cichą nadzieję, że jeszcze obędzie się bez przymrozków. Brakuje mi słońca.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies