Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moja bajka 18:50, 01 lis 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

jeszcze maleńki świerk Skyland i azalka, która dopiero zapowiada jak piękne będzie miała kolorki
Moja bajka 18:46, 01 lis 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

te hortki zrobiły się limonkowe
Ogródek Iwony II 18:43, 01 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Październik - początek


18 października już przebarwiony

27 października

Ogródek Iwony II 18:43, 01 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Mój Memory
Miał być taki, jak na obrazku
Kwiecień - zakup

Czerwiec

Sierpień

Wrzesień

Moja bajka 18:42, 01 lis 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

ambrowiec chyba zaczyna się złocić

rodek Andrea znów nie zawiązał ani jednego pączka. Ciekawe czy kiedyś się doczekam. No, ale z liści też jest śliczny i przeciekawy.
Moja bajka 18:38, 01 lis 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
jak już brzuszki pełne to teraz można się napić
Moja bajka 18:35, 01 lis 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Moja bajka 18:31, 01 lis 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
patrzę na ten powojnik i nie wierzę, że wciąż taki piękny

dziś odpaliłam karmniki. Jutro kupię wszystko co potrzeba żeby zrobić filiżanki pełne dobra
Moja bajka 18:26, 01 lis 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
hakonki ładnie mężnieją, a w czerwcu były dzielone

tu też jeszcze kolorowo
Moja bajka 18:23, 01 lis 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Moja bajka 18:19, 01 lis 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
winobluszcz się zaróżowił

pod murkiem złociście
Moja bajka 18:15, 01 lis 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
niezmordowana jest ta róża

zastanawiam się czy sprzątnąć te igiełki na zimę, czy zostawić, a to co zostanie sprzątnąć wiosną? Jak radzicie?
Liliowo i kolorowo:) 17:52, 01 lis 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry

Liliowo i kolorowo:) 17:49, 01 lis 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Ostatnie kolorowe liście, bo te najpiękniej odbarwione to już opadły i wygrabione. Teraz dopiero perukowce, krzewuszki całkiem zielone liście mają i kwitną jeszcze.


Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 17:43, 01 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
kasiek napisał(a)


A teraz efekty specjalne

Cudne ujęcia
Liliowo i kolorowo:) 17:42, 01 lis 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Kindzia napisał(a)
Myślałam, że to Peace Tantau`a...z nią mi się skojarzyła, a to jednak inna. Nie, nie znam tych róż Danusiu.

A za zdjęcie Kropeczki dziękuję Śliczną ma mordeczkę Mój Figo też do wyjazdów pierwszy, poprzedni, Filip, nie znosił jeździć.


Moja Muszka też uwielbiała jazdem samochodem ale z nią dalej nie jezdziliśmy, bo wiesz to czasy były kiedy opiekowałam się tyle lat mamą. Ale Kropeczka to podróżniczka i nie ma z nią żadnych problemów Ma paszport Pozdrawiam
Liliowo i kolorowo:) 17:36, 01 lis 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Urszulla napisał(a)
Róże, które długo kwitną są cenne


Dużo róż dopiero u mnie teraz kwitnie
Jeszcze troche pracy mam, bo trawy trzeba związać i niektore krzewy przed śniegiem, okryć wrzosy no i liście odwiecznie od sąsiadki bo moje to drobiazg w porównaniu z tymi drugimi a powietrze za oknem jak nie ma wiatru to syf straszny Pozdrawiam

Liliowo i kolorowo:) 17:29, 01 lis 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Danusia gdzie w Czechach takie piekne widoki. Masz teraz autostrade az do Czech to pewnie, ze to rzut beretem.
Jest ciszej bo ich mniej u nas wszystko zadeptane.
Danusiu tak jak bylo tydzien temu to sie juz nie wroci. Chociaz pamietam listopad tez nieraz pokazal piekna pogode.


Elu to w okolicach Opavy, bliżej mam przez Racibórzale fakt do autostrady też mam blisko, ale to korzystamy jak jedziemy w innym kierunku. Drogi puste Ale probnozy na listopad nie są dobre póki co a grabienia jeszcze troche mam a i liści na drzewach dużo, szczególnie na dębach. Buki się pięknie odbarwiaja dopiero teraz.

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 16:51, 01 lis 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry


A teraz efekty specjalne
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 16:45, 01 lis 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies