Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Nebel 15:16, 29 paź 2017


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
bogumila napisał(a)
Zaskakujesz...robotki ręczne są ciekawe...czekam na ciąg dalszy...

Bogusiu, pytałaś czy moja róża przy wejściu 'to pojedyńcza, czy pełna'? Zakwitła więc mogę pokazać




...a swoją drogą jest koniec października, a u mnie kwitną róże i nie tylko
Ogród Eli 15:06, 29 paź 2017


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Do góry



i na koniec młody niszczyciel...wszystkiego co dopadnie



Ogród z widokiem na jezioro 15:04, 29 paź 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
sundavilka kwitnie na całego

Ogród Eli 15:03, 29 paź 2017


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Do góry
Ogród z widokiem na jezioro 15:03, 29 paź 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Ogród Eli 15:02, 29 paź 2017


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Do góry
Ogród z widokiem na jezioro 15:01, 29 paź 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Na dworze ryczy, huczy, wyje i skowyczy, mam prąd i dach mam jeszcze, wyglądam końca...

Ogród Eli 14:59, 29 paź 2017


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Do góry
Ogród Eli 14:58, 29 paź 2017


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Do góry
Ogród Eli 14:57, 29 paź 2017


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Do góry
Ogród Eli 14:55, 29 paź 2017


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Do góry
Kasia, Dorota dzięki na poprawę nastroju w ten dzisiejszy baaardzo paskudny dzień wrzucam zaległe fotki jesienne



Miłkowo - sezon 2016-2022 14:46, 29 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Milka napisał(a)




moja tak asamo...buuu...ale u mnie tak drugi rok..albo trzeci
Bajkowy ogród Weroniki 14:26, 29 paź 2017


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
ryska napisał(a)
Świetna wycieczka a Twoje sukienki rewelacyjne
Pozdrawiam i zdrowia życzę.

***
Dzięki za pochwały. Sukienki, od dawna nie chodzę po sklepach, czasem coś mi wpadnie z reklamy gdy buszuję w internecie, na Ogrodowisku też, i się skuszę.Czasem coś przerobię i noszę jako nowe (ze starymi dziurami), cha, cha.
Piękne masz białe nenufary, olbrzymy. Pozdrawiam.
Ja szukam, co tu można pokazać w szary jesienny dzień, w końcu października...może marcinki.






Moja bajka 14:18, 29 paź 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20280
Do góry
Katkak napisał(a)
Hortka wyhodowana z patyczka od Ewci z Gdańska - You and me Passion. Zobaczcie jak cudnie się ukorzeniła . Oprócz niej ukorzeniła się także Bavaria. Tamta już z półtorej miesiąca w gruncie siedzi, a ta od dziś .


Super korzonki Ja tych od Ciebie boję się sprawdzać, ale żyją i rosną - to najważniejsze Tych maluszków nie wsadzę do ziemi. Przetrzymam jej w donicach do wiosny i dopiero pójdą do gruntu.
Podwórkowa rehabilitacja 14:10, 29 paź 2017


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
ryska napisał(a)
Lilia


***
Podziwiam olbrzymie nenufary białe. U mnie ciemne różowe największe, te jasniejsze średnie, a białe całkiem małe.Pozdrawiam. Czy u Was też tak wieje Gregory?
Moja bajka 13:58, 29 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
ambrowiec wciąż się leni

zapomniałam nazwy tej ciemnej bylinki, kiścień? Pamiętam, że to odmiana Chocolate. Tak czy siak fajnie się przebarwia
Miłkowo - sezon 2016-2022 13:55, 29 paź 2017
Do góry
Milka napisał(a)




a suchodrzew to fajna roslina, zamiennik np dla bukszpanów, kwitnie i pachnie, a teraz ma takie fajne fioletowe koraliki; fajnie się go tnie i formuje




A ja swoje duże okazy właśnie wydałam teściowej, też mi kwitły wiosną miały jakieś 8 lat, one lubią przemarzać jak są młode, w gruncie doskonale sobie radzą, łatwo się ukorzeniają.
Nie wpadłam na to, by formować je w kulkę
Moja bajka 13:50, 29 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
coraz więcej modrzewiowych igiełek na ziemi

to będzie plan na początek 2018r. Widzicie buczka? Będzie wciągnięty w rabatę trawiastą. Albo inaczej - rabata trawiasta będzie odbijała w prawo, wciągnie buczka, a za nim będą ze 3 - 4 tuje, żeby zasłonić widok od ulicy. Czyli powstanie ciut miejsca na chciejstwa . Dobre i tyle .

za tujami będzie podjazd, na którym będzie palenisko i miejsce do posiedzenia przy ogniu .
Bajkowy ogród Weroniki 13:43, 29 paź 2017


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
ewsyg napisał(a)
Weroniko, pospacerowałam po Twoim przepięknym ogrodzie, który zachwyca mnogością kwiecia. Dodatkowo masz las i przez monitor czuje się jego zapach. Również pięknie uwieczniłaś na zdjęciach wspomnienia z uroczego wypoczynku. Moc cudnych widoków. Dziękuję Ci za nie. Miło spędziłam u ciebie czas Pozdrawiam


***
Dziękuję. Las w upalne dni chłodzi. Mam nadzieję, że wiejący dzisiaj Gregory go oszczędzi. Zapytałam u Ciebie o nazwę róży...ma kształt rózyczek jak PaulS Scarlet i jest koloru brzoskwiniowego.


A jeszcze chciałabym dopytać o nazwy takich, Ty znasz wiele róż.







Moja bajka 13:42, 29 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
zaczął się czas poławiania liści

azalki też pokolorowane jesiennie

obfociłam modrzew, bo za chwilę łysy będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies