Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Wzgórze chaosu 10:58, 21 paź 2017


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5823
Do góry
kerii napisał(a)
Widok z okna piękny, kolorki super.
Życzę wymarzonej niedzieli i spaceru


Życzenia spełniły się Do piątku pogoda była wymarzona, na spacery, rower... Udalo mi się nawet zobaczyć ponownie Morskie Oko i zrobić około 20 km na piechotę. Na szczęście w tygodniu, przy 20 stopniach i z minimalmną ilością turystów Taką jesień to my lubimy! Chociaż wczorajsze i dziesiejsze zamglenie też ma swój urok...

Ogród Cioci cz. 3 10:56, 21 paź 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 10:55, 21 paź 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 10:53, 21 paź 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 10:51, 21 paź 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 10:50, 21 paź 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
lojalna_ napisał(a)


Gosiu jak Ty masz cudnie tyle koloru ♡♡♡

Moje koleżanki których nie widzialam od 3 lat wreszcie mnie odwiedziły ....szalone kobiety ja od tego spotkania na skrzydłach latam


Fajne takie spotkanie Człowiek nagadać się nie może
Ogród Cioci cz. 3 10:48, 21 paź 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)


Zrozumiałam że wszystkie pędy wysokie i niskie, a na jaka wysokość bo moje kwitną teraz ale na tych 1,5 m te niskie nie kwitną.
Jaki ten klon piękny przebarwienie nie z tej ziemi.
Jeszcze tą azalię pantyjską zobaczę ale ona pewnie juz dlugowieczna u ciebie.


Elu te niskie to przycięłam poniżej przekwitłych kwiatów, tylko troszkę a długie wyrównałam właśnie do tego cięcia. Później jak któryś wyrastał za bardzo też obcinałam Róże nadal kwitną
Iglaki przy tarasie 10:44, 21 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2017
Posty: 121
Do góry
Oto zdjęcia. Ziemi chciałabym uzupełnić tyle aby nie było luki pod elewacje. Jakieś 15- 20 cm.


Ogród Cioci cz. 3 10:44, 21 paź 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Gosieńko, ślicznie Twój klonik ma przepiękne jesienne kolory. Ja z moimi dwoma muszę się rozstać. Najpierw pospadały wszystkie listki, a teraz zauważam nieciekawe zmiany na pniu


Klon jest zachwycający. Mam nadzieję że nie zachoruje
Ogród Cioci cz. 3 10:42, 21 paź 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
jolanka napisał(a)
Ogród dopasował się kolorami do Ciebie Cudnie. Ja daaaawno temu nawet malowalam się na taki kolor



Kolory jesieni są zachwycające. Dzisiaj jeszcze intensywniejsze
Blaski i cienie nowego życia 10:21, 21 paź 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Rozplenica przed hortensją była zaplanowana ze 3 lata temu. Wreszcie cieszy

Blaski i cienie nowego życia 10:20, 21 paź 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Wczoraj wsadziłam czosnki i tulipany. Teraz ten kawałek fajnie wygląda

Prawie - jak ogród 10:14, 21 paź 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Do góry
Tak wygląda ten żywopłot. Zdjęcie z zimy, ale na szybko szukałam, bo muszę uciekać z dzieciem na angielski...


CZyli kończy się żywopłot i były ten zakątek brzozowy, o którym piszemy...
Wtedy te część zasłaniał dereń i jałowiec hortsman.
Ogród Małej Mi 2017 10:05, 21 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Przy okazji sprawdzania kiedy sadziłam tulianowca

To samo miesce tylko z dwuch róznych ujęć.. 7 lat..

Prawie - jak ogród 09:52, 21 paź 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Do góry
Toszko, Twoje wizje są mega trafione

Cos takiego wieczorem wymłodziłam:


Zielone, tam gdzie 8 i 6metrów - miskanty.
Pomarańczowe kółka - hortensje.
Przed brzozami "poduchy".
Mniej więcej zaznaczylam też linię całej rabaty.

Uparłam się na te brzozy, ponieważ mi się podobają Jesli mogłyby byc trzy w trójkącie, to ok.

Własnie z tym cisem baccata mam problem, bo wszędzie, gdzi u nas pytam, to różne inne gatunki mają, mniej lub bardziej kolumnowe - tych zwykłych brak. Poszukam w necie najwyżej.
Z tymi poduchami to mam jeszcze czas, teraz chciałabym wsadzić drzewa, by na wiosnę ruszyć z trawami i hortkami. Sam pomysł super

Hortensje - chyba będą różowiejące. Magical moonlight w tym roku mnie mega zawiodła. z pasa 6 sztuk dość ładnie wygląda 1 sztuka - reszta totalnie leży lub połamana (te, które podwiązałam). Najlepiej prezentują się zwykłe limki - te stoją na baczoność mimo wszelkich niesprzyjających okoliczności.
Hortki wybiorę - tu akurat mam bardzo wypasioną szkółkę
Sezon 2017 u Hanusi 09:48, 21 paź 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Odwzajemniam buziaczkami. Asiu, za ciepełko i pozdrowienia dziękuję. Jedno i drugie miłe!
Słonecznej pogody życzę.


Kompost, kompostowanie i kompostowniki 09:47, 21 paź 2017


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Mój Małż robi mi kompostownik ze skrzyni paletowej.
Ta skrzynia ma nóżki, czy je uciąć czy zostawić?
Ma też spód, w którym zrobił dziury.
I chce uzupełnić drewnem te szczeliny.
Czy może taki być?

Ogród Małej Mi 2017 09:13, 21 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
roma2 napisał(a)
Aniu! Wylazłam z własnych opłotków. Do ulubionych ogrodów. Czyli do Ciebie, do Was. Nie umiem pisać tak oficjalnie, ale mam nadzieję, że wiesz...
Od Ciebie malutka sadzonka (nie pokażę innych, bo wątek Ci zaanektuję), wygląda teraz tak



Dziękuję za całą resztę i napiszę tylko, że masz pięknie u siebie, mimo wszystko.


Roma... fajnie, że się przydały moje maleńkie nadwyżki Cieszy bardzo, że Cię cieszy

Moje astry zarosły przez sąsiadów, a to kwiaty które kochają słońce.. tak jak i chryzantemy. Ogród sie starzeje i słonecznych rabat coraz mniej.. za to krzaki mniej wymagające są

Może kiedy zrobię z tym porządek, ale nie wygląda na to, że w najbliższym czasie.. jak mi padnato do ciebie sie zwrócę o zaszczepki.. muszę ci chyba podesłać inne.. puki są.

Patrz jak sponiewierane, a te to jeszcze i tak znośne.. inne gorsze


Ogród Małej Mi 2017 09:09, 21 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
eee_taam napisał(a)


pamietam tą rewolucję ...bardzo dobrze to wyglada ...i jest mało pracochłonne. lubie ten widok u ciebie

PS. bukszpany sa problematyczne w ostatnich latach bardzo ...ale jak ich nic nie trafia to wygladaja elegancko


Niestety w środku puste.. zjadło je.. może się odbudują..

I jakieś niedobitki fotkowe.
Lawendowy zawrót głowy 08:45, 21 paź 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
eee_taam napisał(a)
świetna wyprawa ....taki miły relaksik na rozpoczęcie weekendu

PS. może zerknełaś przypadkiem ?)) platany były? ...bo ja tam dotrę pewnie dopiero na wiosnę ...życie )


Długo jechaliśmy bo korki były fatalna droga ale widoki super . Chciałam zobaczy ten żywopłot




Moje trzy w takim razie mają szansę by dobrze się czuć pod domkiem.
Jeszcze trochę podrosna i zetne im czubki.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies