Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

Iwonka 10:00, 14 paź 2017


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
AngelikaX, benia9185, wiunia, iwka, Krakus, Anitka - dziękuję Wam za ciepłe słowa Okna w końcu umyłam, ale tylko na parterze. Pogoda jak zwykle była piękna przez chwilę... Po prawie 3 tygodniowym remoncie ogród leży odłogiem a ja padam ze zmęczenia od prac porządkowych w domu i nie tylko. Dlaczego tak trudno w dzisiejszych czasach o porządnych fachowców?! Ja coś nie mam szczęścia... Dlatego cebulki jeszcze nie wsadzone a pomysły na nowe nasadzenia muszą poczekać do wiosny. Tymczasem marzę o pięknej, jesiennej niedzieli i mega długim spacerze albo wycieczce rowerowej. Oby pogoda dopisała
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
kerii 21:41, 14 paź 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Widok z okna piękny, kolorki super.
Życzę wymarzonej niedzieli i spaceru
____________________
Jola Moja glebo terapia
Iwonka 10:58, 21 paź 2017


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
kerii napisał(a)
Widok z okna piękny, kolorki super.
Życzę wymarzonej niedzieli i spaceru


Życzenia spełniły się Do piątku pogoda była wymarzona, na spacery, rower... Udalo mi się nawet zobaczyć ponownie Morskie Oko i zrobić około 20 km na piechotę. Na szczęście w tygodniu, przy 20 stopniach i z minimalmną ilością turystów Taką jesień to my lubimy! Chociaż wczorajsze i dziesiejsze zamglenie też ma swój urok...

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 11:00, 21 paź 2017


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
A teraz fragment z naszego ogrodu... Bordowy buk w złotej szacie




____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 11:14, 21 paź 2017


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Jesienny zakątek... Żółty grujecznik japoński, klony: golden globe, shirasawy, dissectum atropurpureum, berberys miniaturka...


____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 11:17, 21 paź 2017


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Ten sam zakątek, tym razem "w poziomie" Aż oczy bolą od tych kolorów




____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
11:31, 21 paź 2017
Ale cudny ten Twój chaos ogrodowy Jak dobrze,że nie dałaś się ponieść fali zmian chociaż sporo osób nie daje temu rady i zmienia przez co ogrody zaczynają robić się bardzo podobne do siebie a przez to nudne.
Ty masz cudnie.Wszystkie zakątki,które pokazujesz są pięknie zapełnione roślinami.Teraz na jesień widać jaka jest niesamowita gra kolorów na rabatach.Dla mnie to ogród z duszą.I tak trzymaj
11:34, 21 paź 2017
Oczy "bolą" cudownie od tych kolorów,jesień u Ciebie nie jest nudna.Pięknie ją do siebie zaprosiłaś No i wrzosowisko pod domem pięknie zrobione - zapomniałam dodać
kerii 14:18, 21 paź 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Pięknie kolorowo u mnie już większość na ziemi leży
____________________
Jola Moja glebo terapia
Iwonka 14:35, 21 paź 2017


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Kaska napisał(a)
Ale cudny ten Twój chaos ogrodowy Jak dobrze,że nie dałaś się ponieść fali zmian chociaż sporo osób nie daje temu rady i zmienia przez co ogrody zaczynają robić się bardzo podobne do siebie a przez to nudne.
Ty masz cudnie.Wszystkie zakątki,które pokazujesz są pięknie zapełnione roślinami.Teraz na jesień widać jaka jest niesamowita gra kolorów na rabatach.Dla mnie to ogród z duszą.I tak trzymaj


Dziękuję Ci za tak ciepłe słowa Ja chyba faktycznie mam taką pełną chaosu naturę i to widać w ogrodzie. Próbuję np. zrobić szpaler, ale zazwyczaj go nie czuję. Mam chyba ze trzy takie miejsca w ogrodzie stworzone pod wpływem forum. Reszta jak widać na zdjęciach
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies