o widzisz uff,a juz się bałam ,ze żólta.Ty ja tu gadu ,gadu o tym ,ze nie lubię żółtego i fioletu ,a u siebie w mini brzozowej kulki bukszpanowe podsadzone żółtą hokone all gold i żurawką plum royale eh! dobra jestem co? nie bawię sie w doradzanie ,bom ciemna mnie też lepiej wychodzi mi tyranie tylko,ze jak człek se nie rozrysuje to błądzi jak dziecko we mgle
W końcu jesień jaką lubię Śliczne te zawilce, można pomyśleć, że to środek lata
Piękno jesieni....barwy złota, czerwieni i resztek zieleni...
I taki kwiatek na dobranoc. Pod moją opieką do połowy listopada jeszcze.
Dawka jesieni. [img Wersja tarasu z ósmym pasażerem Nostromo