Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 17:01, 17 paź 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
A takie niespodzianki biegały przy McDonalds, chyba to było w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego
LeŚnicZaNka 16:52, 17 paź 2017


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
Cieszę się, że przesyłka szczęśliwe dotarła. ja wsadziłam 5 nowych sztuk w tym Novalis. Mam nadzieję, że ładnie się przyjmą
Moja Edenka
LeŚnicZaNka 16:35, 17 paź 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 16:30, 17 paź 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 16:27, 17 paź 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 16:22, 17 paź 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Z życzeniami się wpraszam i kawki bym się na piła )))

Dziekuję za życzenia a kawkę serwuje natychmiast ...taka uniwersalną..i do picia i do jedzenia

Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 16:12, 17 paź 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Kasya napisał(a)
no wiec takie kloniki wpadly mi dzisiaj w reke



Twój ogród jest naprawdę z gumy Co to za odmiana klona gdzie kupiona i za ile?
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 16:11, 17 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
hanka_andrus 3 donica czeka jeszcze sam nie wiem na co
Egzotyki jeszcze na polu wszystko, sama zobacz ile tego

Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 16:07, 17 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
no wiec takie kloniki wpadly mi dzisiaj w reke



Działka prawie w Borach Tucholskich 15:54, 17 paź 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry

kalina .........................................................................................tawuła śliwolistna



sosna górska Ophir..............................................................................ogrodowa Expression
Ogrodowy song 15:49, 17 paź 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
frezja napisał(a)

Wzdycha z podziowem do tych trawiastych widoków. Kostrzewę to masz najładniejszą na forum, ale hacone też masz fajną
Kiedy moje takie będą? Myślę, że za trzy lata
A widziałaś moje pierwsze posadzone hacone?
Działka prawie w Borach Tucholskich 15:42, 17 paź 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry



Lawendowy zawrót głowy 15:38, 17 paź 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Słoneczkuje sie i odpoczywam dzis
Wczoraj cebule wsadziłam zostały mi tylko na nowa rabate )))
Lawendowy zawrót głowy 15:37, 17 paź 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
poszalalam dzisaj z fotkami ))

Lawendowy zawrót głowy 15:34, 17 paź 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Lawendowy zawrót głowy 15:28, 17 paź 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Lawendowy zawrót głowy 15:13, 17 paź 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Lawendowy zawrót głowy 15:01, 17 paź 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Mega energia po babskim spotkaniu słoneczko nastraja buxiaki dla Wszystkich

Od nowa ... na przekór wszystkim 14:59, 17 paź 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
o to było takie coś. duże to graby pod nimi bukszpan. kropki z tyłu pomijamy a pomiedzy bukszpany możnaby dac hortki (lekko cofnięte) i zadarnienie np z traw czy czegoś innego
Ogród Mirelli 14:44, 17 paź 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
MirellaB napisał(a)
Ania kwiatki na wianku to nie moja ręczna robota - kupione
Zobacz tak wyglądają moje podkłady wianków w sweterku do zdobienia - trochę ich mam. Różne wielkości i grubości. Lubię robić na drutach i tak sobie tworzę



Mega !!!!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies