Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:16, 17 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:15, 17 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:15, 17 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:14, 17 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:13, 17 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:13, 17 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:12, 17 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:12, 17 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:11, 17 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry



wczoraj powyciągałam cebule - to chyba jakaś odmiana jesiennych krokusów
te co widac na zdjęciu, które miałam jako mini szpaler pod oknami salonu.
kupiłam dosłownie 2 paczuszki na przecenie w obi jakieś trzy lata temu

zobaczcie ile tego narosło



każda dzieli się co roku na pół do tego rosną nowe małe cebulki

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 05:57, 17 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Zdjęcia z niedzieli

mam też z wczorajszego dnia - a ogród rano pokazał się w cudownej jesiennej nowej odsłonie - wszystko ale to wszystko było oblepione babim latem


Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 01:32, 17 paź 2017


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Do góry
ana_art napisał(a)



Ana jakie to hortensje? Phantom i Limelight?
Ptasi gaj 00:07, 17 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
c.d.









To już jest koniec. Dopiero irgi jak kolor zmienią.
Ptasi gaj 00:02, 17 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
c.d. azalie zawsze pięknie się przebarwiają ta sama poniżej





wiosną i jesienią sa ładne



Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 23:54, 16 paź 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
MirellaB napisał(a)
Mi już minął ten czas kiedy forum było ważniejsze od innych spraw.
Nie muszę być wszędzie ma bieżąco, nie muszę być zawsze na swoim wątku, są ważniejsze sprawy
Mirello - forum dla mnie też nie jest priorytetem. Gorzej z ogrodem... Zwłaszcza, gdy ma się trochę naturę perfekcjonisty i nie umie się robić na tzw. pół gwizdka.
Ale co tam...
Myślę, że tego typu dylematy ma pewnie spora część tych co na Ogrodowisku i w ogrodach

Powojnik jeszcze kwitnie

Ptasi gaj 23:53, 16 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
c.d. sekwoje powoli zmieniają kolor









Ptasi gaj 23:50, 16 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
c..d. magnolia wyjątkowo się przebarwia





Szaro buro i ponuro ale ciepło





Ptasi gaj 23:46, 16 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
Jeszcze trochę ogrodu







Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 23:44, 16 paź 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
an_tre napisał(a)
Swoją refleksją dałaś do myślenia...hm
Jeżówka na tle Bronzity śliczna.
Życzę zdrówka
Aniu! Wiem, że powinnam zwolnić. Wręcz nawet zatrzymać się trochę... Myślę, że nie tylko ja....

Ostatnio ciągle łapię się na tym, że ze zdziwieniem co rusz odkrywam, że coś się skończyło, minęło bezpowrotnie... A nie powinnam się dziwić bo przecież np. normalne jest że lato trwa te 3 miesiące a potem przychodzi jesień a ja we wrześniu zaskoczona zauważyłam, że... już jesień...
Podobnie jest jak nagle dokładniej przyjrzymy się naszym bliskim i ze zdziwieniem np. odkrywamy, że jakoś to nasze dziecko takie już duże, samodzielne, dorosłe...

Powinniśmy celebrować każdą daną nam chwilę, napawać się każdym dniem... Wtedy chyba trochę zwolni ten czas, który tak szalenie pędzi a miesiąc, rok wydaje się jak jeden dzień...

Zawilce zostawiam Aniu
Rudbekia (Rudbeckia L.) 23:27, 16 paź 2017


Dołączył: 18 sie 2017
Posty: 2
Do góry
Ciekawe czy ktoś widział takie dziwne rudbekie? Z setek tych bylin w moim ogrodzie jeden krzaczek wydał niesamowite w kształcie i kolorze kwiaty.

A na końcu wisienka na torcie, czyli mała zakwitająca rudbekia na przekwitniętej macierzy...







Ptasi gaj 23:21, 16 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
Dziki w parku






A to ciekawostka potężna brzoza. Po prawej mój przewodnik pędzący



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies