Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

jolka 22:02, 08 wrz 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Wrzosy rewelacyjne!! Twoja Siostra ma wspaniały ogród
A Tobie hotel-schronisko też porządnie wyszło
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
m_gocha 00:38, 14 paź 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Trochę mnie nie było na O., choć niekiedy zaglądałam do ulubionych wątków podczytując i oglądając fotki cudnych ogrodów.

Wszystkim zaglądającym serdeczne dzięki, nawet same odsłony dodają sił Przyznam, że ostatnio trochę i sił i nastroju brakowało zarówno do własnego ogrodu jak i do swojego wątku

Niestety człowiek cały czas pędzi jak zwariowany i nie ma czasu na nic. Nawet na to aby pomyśleć i zadbać o zdrowie... i zdrówko zaszwankowało... Mam tylko nadzieję, że lekarze w swojej diagnozie się nie mylą i będzie dobrze.

I taka mnie refleksja naszła, że może to nasze "ogrodniczkowanie", to taka gonitwa za wiatrem... Jest tyle ważnych spraw, o które warto zadbać...

Ale dość filozofowania Wracam na ziemię

Zaplanowane prace na ten rok (głównie temat ogarnięcia skarpy) nie zostały wykonane. Zdrowie, pomysły, pogoda - nie sprzyjały!

Kilka zakupionych początkiem września roślinek (faaajnych ) do tej pory stoi w doniczkach i pewnie będę musiała je zadołować

W tym roku zdecydowanie nie poszalałam z zakupami cebulowych (i dobrze) - choć muszę jutro sprawdzić ile tego się uzbierało

Zostawiam kwitnącą jeszcze jeżówkę i turzyce Bronzita




____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Margerytka40 19:33, 14 paź 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Małgosiu co się odwlecze .....to wiesz . Czasem są inne priorytety i nic się nie poradzi. Ten sezon i tak jakiś dziwny,też myślałam zrobić więcej ale się nie dało. Pozdrawiam cieplutko
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
BasiaLT 20:18, 15 paź 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Małgoś zdrowie najważniejsze, resztę można odłożyć w czasie. Może nowy sezon przyniesie chęci, pomysły i siły. Buziaczki i pozdrawiam
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
an_tre 20:31, 15 paź 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
m_gocha napisał(a)
Wrzosowisko u mojej siostry... W realu piękniejsze niż na fotkach



Ale cudowne wrzosowisko, Gosiu siostra chyba pęka z dumy.
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
an_tre 20:35, 15 paź 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
m_gocha napisał(a)

I taka mnie refleksja naszła, że może to nasze "ogrodniczkowanie", to taka gonitwa za wiatrem... Jest tyle ważnych spraw, o które warto zadbać...
Zostawiam kwitnącą jeszcze jeżówkę i turzyce Bronzita


Swoją refleksją dałaś do myślenia...hm
Jeżówka na tle Bronzity śliczna.
Życzę zdrówka
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
m_gocha 23:09, 16 paź 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Margerytka40 napisał(a)
Małgosiu co się odwlecze .....to wiesz . Czasem są inne priorytety i nic się nie poradzi. Ten sezon i tak jakiś dziwny,też myślałam zrobić więcej ale się nie dało. Pozdrawiam cieplutko
Ech, tylko niekiedy w tej gonitwie zapomina się o priorytetach. Często wydaje nam się, że wszystko inne ogarniemy jutro, pojutrze, za tydzień... bo przecież nam to nie ucieknie... a ogród czeka, bo to już najwyższy czas coś przyciąć, przesadzić, wyplewić bo pogoda odpowiednia, bo mają spaść deszcze, bo...

Asia, Ty nie mów, że chciałaś zrobić więcej Toż czystkę w ogrodzie zrobiłaś niczym tajfun

Pomimo, że jesień to kwitną jeszcze róże
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
MirellaB 23:18, 16 paź 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Mi już minął ten czas kiedy forum było ważniejsze od innych spraw.
Nie muszę być wszędzie ma bieżąco, nie muszę być zawsze na swoim wątku, są ważniejsze sprawy
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
m_gocha 23:21, 16 paź 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
BasiaLT napisał(a)
Małgoś zdrowie najważniejsze, resztę można odłożyć w czasie. Może nowy sezon przyniesie chęci, pomysły i siły. Buziaczki i pozdrawiam
Wiesz jak to Basiu z tym zdrowiem
Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz...

Mam nadzieję, że nowy sezon będzie lepszy

Dzisiaj był cudnie ciepły i słoneczny dzień... Od razu nastrój lepszy
Szkoda, że kilka godzin spędzonych w pracy... A może jakieś wagary następnym razem?...
Różyczki zostawiam - ta kwitnie od czerwca prawie cały czas. Pomimo deszczy, przymrozków, wiatrów obsypana kwieciem




____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 23:44, 16 paź 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
an_tre napisał(a)
Swoją refleksją dałaś do myślenia...hm
Jeżówka na tle Bronzity śliczna.
Życzę zdrówka
Aniu! Wiem, że powinnam zwolnić. Wręcz nawet zatrzymać się trochę... Myślę, że nie tylko ja....

Ostatnio ciągle łapię się na tym, że ze zdziwieniem co rusz odkrywam, że coś się skończyło, minęło bezpowrotnie... A nie powinnam się dziwić bo przecież np. normalne jest że lato trwa te 3 miesiące a potem przychodzi jesień a ja we wrześniu zaskoczona zauważyłam, że... już jesień...
Podobnie jest jak nagle dokładniej przyjrzymy się naszym bliskim i ze zdziwieniem np. odkrywamy, że jakoś to nasze dziecko takie już duże, samodzielne, dorosłe...

Powinniśmy celebrować każdą daną nam chwilę, napawać się każdym dniem... Wtedy chyba trochę zwolni ten czas, który tak szalenie pędzi a miesiąc, rok wydaje się jak jeden dzień...

Zawilce zostawiam Aniu
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies