Bardzo podobnie jest u mnie - też ważne jest aby zasłonić widok na domy sąsiadów. Myślałam o podobnym, minimalistycznym układzie, zamiast tego co zostało zaprojektowane ( tj. brzozy i rh). Klony Gl., trawy, hortensje, podsadzone bukszpanami i liriope. Pomysł został odrzucony ze względu na cień jakie mają tworzyć wysokie drzewa i ogrodzenie oraz małą atrakcyjność rabaty w czasie zimy.
Pani Danusiu, jakie jest Pani zdanie w tym temacie?
Dałam na razie 3 klony palmowe
Tam najwięcej goni pies i chciałaby mieć jak najmniej pracy z tą rabatą , bo i tak najwięcej siedzimy z tyłu muszę jeszczenad nią pomyśleć nadal tam chcę wielki kamor ,który będzie się oblewał wodą , ale czekam na wygraną w totka
Ps . Mam dużo bordowych żurawek do przesadzenia , chyba faktycznie dam je w nóżki wiśni dzięki za pomysł