Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Anulajda w raju 21:37, 19 lip 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
Wedding Piano zaczyna ponownie w tym miejscu a sadziłam je wiosną z doniczki,warto dla zmodelowania krzaku przywiązać pędy tyłem niewidocznie do bambusa bo się rozłażą na boki oczywiście jak komuś to przeszkadza.Ja nie jestem wielką miłośniczką białych kwiatów róż ale ten kolor mnie tu ujmuje w kształcie kwiatu i nawet piegi mi nie przeszkadzają a wręcz dodają uroku o zdrowotności jeszcze nie mam co napisać ale liście ma ciemno intensywnie zielone,które nawet nie żółkną dołem chociaż rosną tu w takim zaciszu nóżkowo-hortensjowym gdzie tylko kwiaty słońce dostają

Home & Garden miałam 4 krzaki i dokupiłam jeszcze 4 wiosną,przez to mam porównanie że zeszłoroczne są zwarte niziutkie a starsze wypuszczaja już wczesna wiosna długie pokładające się pod ciężarem kwiatów baty, które można traktować jako okrywowe lub nie bo kwitną wszędzie, ma urokliwe kwiaty chyba niepachnące ale za to długo utrzymujące się,kwitnie non stop do jesieni ,liście ma zdrowe ciemno zielono błyszczące,nie choruje
Ogrodowe przygody 21:36, 19 lip 2017


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
W cieniu - zacieniona 21:36, 19 lip 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
The Fairy
Ogrodowe przygody 21:34, 19 lip 2017


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
tulucy napisał(a)
Jagoda intrygująca
piękne są wszystkie
ja dziś posadziłam Soul i jeszcze 3 inne.

Jagoda na prawdę piękna

Soul też
W cieniu - zacieniona 21:33, 19 lip 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Pomponella

W cieniu - zacieniona 21:32, 19 lip 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry


...ożanka
W cieniu - zacieniona 21:28, 19 lip 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Moje małe wielkie marzenie 21:28, 19 lip 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Ania, dzisiejsze fotki Goethe, zdjęcia nie oddają w pełni jej koloru


i troszkę wcześniejsze



I NN kupiona na ryneczku


Migawki z ogródka 21:27, 19 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
tulucy napisał(a)
z dwóch końców ścieżki


i takie coś mam całe dwa kwiaty będą


Łucja to agapant tez takie cos mam
Hortensjada 21:24, 19 lip 2017


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Do góry
Agania napisał(a)

Przepiękne te różowe barwy...a ta odmiana jak się nazywa Bożenko?

Kórnik i Hortulus zwiedziłaś, gdzie masz bliżej?


to dereń Cherokee Brave
Do Kórnika zdecydowanie bliżej, oba widziałam po raz pierwszy, jestem typowym domatorem, ciężko mnie wygnać z domu, dopiero od 2 lat gdzieś tam wyściubiam nosa ( może też mam i więcej czasu bo dzieci wydoroślały )

Migawki z ogródka 21:23, 19 lip 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
z dwóch końców ścieżki


i takie coś mam całe dwa kwiaty będą
Migawki z ogródka 21:19, 19 lip 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
dzięki dziewczyny

tu wyjątkowo szeroki kadr wieczorem się zachmurzyło i nawet parę kropel spadło

Ogrodowy song 21:18, 19 lip 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry


Tyle siewek się pojawiło.Tylko nie wiem, co to za roślinka.


To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:16, 19 lip 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
chagall napisał(a)
Haniu, klon Ginnala ma różowe owocniki i bardzo mi się podoba
Masz rację - różowy dobrze wygląda w ogrodzie.
Jak Ogrodowisko zmienia ludzi


Nie mam nic przeciwko różowym barwom w ogrodzie.







W cieniu - zacieniona 21:15, 19 lip 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Ogród z uśmiechem 21:14, 19 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
I jeżówki

Z Pszenicznej ... 21:14, 19 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
AgataP napisał(a)
Docelowo między płytami będą otoczaki, tak jak przed domem.
Po bokach będzie tylko inaczej.



A w warzywniku gdzie nie ma skrzyń to każda ścieżka dostanie obwódkę z plecionego płotka z gałęzi leszczyny. Tutaj już jest, po drugiej stronie buki też dostaną. W nogi im posadzę chyba poziomki
A cynie mają maciejkę, w przyszłym roku przy płotku nisko posadzę jeszcze nagietki lub aksamitki.
W innych miejscach może coś innego, macierzankę mam, piękną, będę nad nią dumać

Agata, jestem pod wrażeniem twojej pomyslowosci
Bardzo fajnie wyglądają te plyty zatopione w kamieniach
Na dodatek bardzo oryginalne i niedrogie rozwiązanie. Tylko trochę pracy przy tym
Ogrodowy song 21:13, 19 lip 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Moje małe wielkie marzenie 21:12, 19 lip 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
alis napisał(a)
Mirelko, Iwonko, Goethe w pierwszym sezonie u mnie krótko kwiat trzymała, 2-3 dni. W tym roku dłużej kwiat się trzyma

21 czerwca wyglądała tak

24 czerwca

Dzisiaj tak




Po dzisiejszym deszczu i lekkim gradzie kwiat wciąż jest, będę obserwować do kiedy będzie się trzymał

Przyszłam Twoją Goethe zobaczyć. No wygląda tak jak moja. No i też ją obserwuję. Wiatry, deszcze jej nie szkodzą. Super jest.
Ogród z uśmiechem 21:12, 19 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Pozazdrościłam niektórym domyslcie się komu i też kupiłam

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies