Iza furtka świeżo spod spawu wyszła. Malowałam już po ciemku. Jest zrobiona ze złomu, nie wszystkie kawałki były kompletne, taki trochę transformers wyszedł, czekam aż jeszcze bardziej będzie na niej widać ząb czasu.
A tu już inny powojnik-przy tejże furtce. Rhapsody.