Ogród Małej Mi 2017
11:21, 18 lip 2017
Uwielbiam ten twój widoczek ogrodowy
Kwiatów przybyło, trawnik już wypiękniał i widzę parę nowości hortensjowych, ta rożowa taka śmieszna w tym odcieniu, też mi się podoba
Kocia dama z wdzięcznie się przechadza Aleją K., u mnie też ślimaki robią spustoszenie, posadziłam 5 annabelek i się zorientowałam, że nie ma już granulek, zanim nowe przyjechały hortensje już prawie zniknęły do łodyg i tak się cieszę teraz z deszczu, bo po plewić można
Ożanka od Ciebie to mi zwariowała...rośnie jak na drożdżach i jeszcze mnie nie denerwuje
Pozdrawiam Cię
