Ogród w Tarnowie
23:09, 15 lip 2017
Rysiek bardzo dziękuję Ci za dzisiejszy dzień zwłaszcza, że zechciałeś podzielić czas z innymi przyjemnościami.
Tak się cieszę z dzisiejszego dnia, że nawet wybaczam Ci, że mi gości zawłaszczyłeś

, że sobie burzę przywłaszczyłeś żeby gości zatrzymać na dłużej i że miałeś po burzy super światło na fotki 


zostawiam fotkę na pamiątkę z mojego ogrodu
z przyjemnością zobaczę fotki moich gości u Ciebie
pozdrawiam
Tak się cieszę z dzisiejszego dnia, że nawet wybaczam Ci, że mi gości zawłaszczyłeś
zostawiam fotkę na pamiątkę z mojego ogrodu
z przyjemnością zobaczę fotki moich gości u Ciebie
pozdrawiam
