Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kondziowy ogrod cz II 23:33, 15 lip 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Mogę o nostrzyku? Można go wkładać jako saszetki antymolowe do szafy ale jak wyschnie na wiór ma zapach tytoniu. Przedziwna roślina łąkowa. I mnie się wysiał w tym roku.






Ja miałam w tamtym roku żółty /śliczny taki lemonkowy/ w łące i pilnowałam żeby się wysiał a w tym roku nie ma niestety.
Mirkowy ogród (początki) 23:10, 15 lip 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Anabell napisał(a)
Mirka z rozsadnika traw wyjdzie bogata rabata trawiasta.
Pierwsza jeżówka to cheery.

W tym roku dużo deszczu to wszystko rośnie wspaniale u Ciebie na piaszczystej ziemi.
Ja do południa miałam lenia nie mogłam zgarnąć się do roboty, a potem deszcz mi przerwał.


Cherry z siewu dopiero jedenym kwiatem zakwitła o tak.


Wczesniejsze fotki to Rudbekie w tym roku mam różne kolory tak się sieją.
Ja dziś jechałam rano na działkę w deszczu i gradzie padajacym.Czekaliśmy w samochodzie aż przestanie padać zrobiłam fotki zaczęło brzmieć i pojechałam do domu.Cała sobota do kitu
Ogród w Tarnowie 23:09, 15 lip 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Rysiek bardzo dziękuję Ci za dzisiejszy dzień zwłaszcza, że zechciałeś podzielić czas z innymi przyjemnościami.

Tak się cieszę z dzisiejszego dnia, że nawet wybaczam Ci, że mi gości zawłaszczyłeś , że sobie burzę przywłaszczyłeś żeby gości zatrzymać na dłużej i że miałeś po burzy super światło na fotki

zostawiam fotkę na pamiątkę z mojego ogrodu
z przyjemnością zobaczę fotki moich gości u Ciebie





pozdrawiam
Ogrodowy spektakl trwa ... 23:06, 15 lip 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
warzywnik - marzenie

rabaty aż kipią od bogactwa roślin

niby ot tak położone kamyki, a to takie urocze

Mireczko jeszcze jutro powrzucam zdjęcia, bo teraz zmykam lulu. Ogromnie dziękuję Ci za to, że zaprosiłaś nas do swojego królestwa i mogliśmy spędzić niesamowity dzień w tak wyśmienitym towarzystwie
Raczkujący ogród u Gosi ;) 23:04, 15 lip 2017


Dołączył: 26 cze 2015
Posty: 197
Do góry
Może coś takiego:
Wierzby, miskanty, rozplenice, kosodrzewina, kostrzewa, jałowce,wrzosy i wrzośćce, wierzba hakuro, szzodrzeniec, szczodlicha, swierk conica, azalie.


Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 23:00, 15 lip 2017

Dołączył: 06 cze 2016
Posty: 63
Do góry
Witam, bardzo proszę o poradę. Planuję zrobić rabatę z hortensjami w roli głównej. Za tło będą miały szmaragdy, proszę doradźcie, czy mój plan ma jakiś sens.

Będą rosły co metr, w środku h. candle i kolejno na zewnątrz: h. annabelle, h. limelight, h. bobo, na zewnątrz magnolie alba (lewa strona) i susan (prawa strona)
Rabata w kierunku północ-południe, tuje od strony zachodniej.



Oprócz magnolii, które muszę tam posadzić, bo nie mam dla nich innego miejsca, nic więcej nie mam kupionego.

Poradźcie, proszę.
Lek na całe zło czyli mój ogród 22:59, 15 lip 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Z Aldonką jest tak że trzeba ją zaprosić do realu to wtedy się znajdzie

Bardzo Ci dziękuję za dzisiejszy dzień, miło było Cie gościć i gadać przy rabatach .
Zapomniałam już o jakich roślinach wysokich mówiłyśmy, powtórzysz ?

na pamiątkę zostawiam fotkę


proszę pokaż nam ciut ogrodu - te hortensje i irysy bardzo ciekawią

Ogrodowy spektakl trwa ... 22:59, 15 lip 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Mirciu ja miałam na studiach kubek, który po podniesieniu grał. Na początku każdy mówił - ale świetny! Kup mi taki! A jak kończyli pić kawę to warczeli na niego

widzicie to bogactwo, te smaczki?
To teraz uwaga: tadaaam - mikro krzesełka
Moje małe wielkie marzenie 22:56, 15 lip 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry

Ogrodowy spektakl trwa ... 22:54, 15 lip 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

Boziu, jak pięknie

cudowne smaczki . Kocham takie
Ogród z widokiem na jezioro 22:53, 15 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
yolka napisał(a)
Coś z dzisiaj
Przedogródek



Zaogródek



Wow o matko z córka jakie widoki a warzywnik mega no szacun Jolu la Ciebie
Podwórkowa rehabilitacja 22:52, 15 lip 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Rosną maluchy, dziś to pikowałam, po niedzieli czerwony ostrogowiec będzie do pikowania. W tyle za nimi wielosił - ten stanął w miejscu.
Małe Bobo z patyczków u mnie mają około 20 cm i na końcu duży jak na taką bździnę kwiatek. Duże Bobo w tym roku wyjątkowo wysokie, kwiaty pojawiają się skokowo, na niektórych pędach jeszcze nie ma nawet zawiązków. To pewnie przez ten śnieg w kwietniu.
Lilie w oczku mam o wielkich kwiatach. Cudne są
Ogrodowy spektakl trwa ... 22:51, 15 lip 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry



Kasia tylko Ty mogłaś wypatrzeć - kiedyś jeszcze gwizdała jak się przechodziło i wszystkich to denerwowało
Moje małe wielkie marzenie 22:49, 15 lip 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Na dobranoc

Ogrodowy spektakl trwa ... 22:46, 15 lip 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
mira napisał(a)
Kasia to ja teraz się wstrzymuję już z moją relacją, moje fotki słabe mus czyścić aparat a Twoje uwagi łechcą i zaskakują - nie znoszę tej ścieżki

No nie żartuj, przecież ona jest taka piękna

cudne takie przejścia . A jest ich sporo

dużo miejsc do posiedzenia. I takie wypasione donice - napatrzeć się noe mogłam. Mira, jesteś czarodziejką

królewicz czeka na buziaka .
Żywopłotki cisowe. 22:46, 15 lip 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Anabell napisał(a)
Berberys z siewu jesiennego od JoannyA, tylko nasionka zebrane były z Admiration, a tu coś mi nie pasuje. wystawiłam ze szklarni w tygodniu może miał za mało słońca z pomidorami był i mogło cieniować.




Może zaplątały Ci się Haniu nasionka innych berberysów.
W moim ogrodzie żółtych wogóle nie ma więc nie rozumiem skąd taki mix kolorystyczny.
A nasionka zbierałam tylko i wyłącznie z krzaczka Admiration. Ciekawe
I jak patrzę na tę ilość sadzonek to zachodzę w głowę skąd ich aż tyle. Tych nasionek nie było aż tak dużo.
Ogrodowy spektakl trwa ... 22:41, 15 lip 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
ogród z miejsca skradł moje serce. Nie mogłam go nie pokochać. I choć wydawało mi się, że dobrze go znam z forum - to rzeczywistość przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Mireczko gratuluję - dla mnie jest doskonały w każdym calu

przecudne zakamarki, a w każdym niespodzianki. Trzeba się tylko bacznie rozglądać
W cieniu - zacieniona 22:40, 15 lip 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
bogumila napisał(a)

Wczoraj znalazłam nasionka...zapomniałam wysiać
Wstawiłam u siebie dalie
Pozdrówka
Ogrodowy spektakl trwa ... 22:37, 15 lip 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
jeszcze pusty leżak i moja ulubiona ławeczka

byłam ciekawa czy ten zakątek zostanie odkryty





jak ja mogłam tak myśleć oczywiście że odkryty, mało tego pomysły nowe są tu będzie rewolta



spodobał się uff ile się z nim nagadałam żeby chciał jeszcze kwitnąć


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies