Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Hortensjada 08:51, 22 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Do góry
Latam z mokrą głową po ogródku (wykorzystuję efekt suszarki ) i nie mogłam się oprzeć- muszę pokazać ogródek o poranku. Anabelki im starsze tym sztywniejsze, ja też mam dużo leżacych i ogołoconych z główek pędów ( ucierpiały głównie 2 krzaki i to na widowiskowym miejscu , trudno ) Hortensje ogólnie dostały mega przyśpieszenie, zaczynają kwitnąć na potęgę z czego niesamowicie się cieszę
Mam popołudniową zmianę ale mnóstwo zadań do wykonania przed więc serdecznie Wszystkich odwiedzających pozdrawiam i życzę miłego dnia
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 08:49, 22 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Basilikum napisał(a)
no nie widze tam nc z kwiatka, wiec poczekam rok

a dla tych, ktorych nie uspil portulak moj lazienkowy potwor



Trochę mu się nóżki powyginały Co on pił?
Czasem słońce czasem deszcz 08:45, 22 lip 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Do góry
ren133 napisał(a)


Ewuniu Twoje wrzosy zachwycają Mogłabyś zapodać jakieś zdjęcie z lekko dalszej perspektywy jeszcze? Który to ich sezon? Kiedy dokładnie cięłaś je po zimie?
Śliczny masz ten zakątek


Reniu wrzosy i wrzośce na tej rabacie sadziłam 2 lata temu, niestety co rok tracę po kilka egzemplarzy, myślę że częściowo z powodu suszy zimą- gł. te które są pod daszkiem a nie latam specjalnie z konewką i nie podlewam, część ginie z powodu zamierania, myślę że jest to spowodowane przez grzyby
Tak naprawdę widoki na wrzosowisku są różne- i ładne i brzydkie- dzisiaj pokazuję je wszystkie bez cenzury


Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród 08:36, 22 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry
nawigatorka napisał(a)


Molinie wstawie jutro.tylko ed juz kwwitnie wiec to nie ona. Moorhexe ma Ola.moze Ona wstawi fotki dla porównania.

Edith Dudszus i Moorhexe


Tonący w bieli 08:29, 22 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Do góry
Tonący w bieli 08:27, 22 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Do góry

Ice dance i evergold
Tonący w bieli 08:25, 22 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Do góry
Gdybyście mogli to poczuć. Polecam każdemu w ogrodzie.
Przerwa na kawę... 08:17, 22 lip 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
I inne...

Królowa YL się mocno trzyma. Księżniczka i siostrzyczka piękne ale mało trwałe. Już gubią płatki.

MW nadal mnie zachwyca i kolorem i ilością kwiatów i ich różnorodnością. Gdyby jeszcze tak płatków nie gubiła no ale ideałów nie ma przecież.
Tonący w bieli 08:16, 22 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Do góry
Nowe


Wczoraj wykopałam wszystkie (tak myślę) narcyzy. Mam nadzieję że nie pomrą...

Posadziłam sadzonki naparstnicy
Tonący w bieli 08:14, 22 lip 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
aniasmyk napisał(a)
Martini dzięki za odwiedziny

Kosiarka nam padła... pożyczyłam od mamy spalinową i chyba już nie oddam



Jej ... jaki cudny trawnik. Pięknie się prezentuje widok na dom i trawniczek z tej strony.
Tonący w bieli 08:12, 22 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Do góry
Green zebra i moje jedyne pomarańczowe kwiatki
Tonący w bieli 08:10, 22 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Do góry
Tonący w bieli 08:09, 22 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Do góry
Przerwa na kawę... 08:06, 22 lip 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Jeżówki
Tonący w bieli 08:06, 22 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Do góry
W rdzewioku zamieszkała kaczka... dostaliśmy od mojego siostrzeńca 'żeby było tutaj jakieś życie' hahaha
Przerwa na kawę... 08:05, 22 lip 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Zakwitł mi powojnik, którego nie pamiętałam że kupiłam. Czyżby skleroza? Powojnik Mazury. Ten i inne poranne nowe kwiatki
Tonący w bieli 08:05, 22 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Do góry
Morning

Blaski i cienie nowego życia 07:57, 22 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
dziś rano motylki ukryły się w trawkach i tak zostaną




Ogród hortensjowo brzoskwiniowy 07:57, 22 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Kasiu nawet nie wiesz jak się ucieszyłam ze w koncu masz wode w ogrodzie. Ja uważam ze woda byc musi szczególnie dla ptaków ale i dla siebie , ogród jest jakby podwójnie bogaty jesli jest w nim woda. Ptaszki na razie sztuczne ale te prawdziwe tez jak poznają zaczna przychodzic sie napic i wykąpac, tylko nie wiem czy na kapanie robi sie gdzies małe jeziorko, zagłębienie gdzie zbierze sie troszke wody , jesli nie to wymodeluj je chocby w tych kamyczkach bo nie ma większej przyjemnosci jak oglądanie kąpiących się ptaków.Pozdrówka dla Was.


Bożenko- to ciurkadełko swoją konstrukcja nie daje możliwości zrobienia takiego zagłębienia. Ale jak widziałam u Kasi ptaszki przylatuja i myją sie na kamieniu- nawet zrobiłam im kiedys zdjęcia.

Na takie coś wiekszego mam ochotę w innym miejscu- to jednak wizja przyszłości.

Dziś sie cieszę, że mam kamolka bo lezał i czekał 2 lata.

To zdjęcie od Kindzi z ogrodu widac jak kosy korzystają z wody.



Nadchodzi wiosna - czas na ogród 07:50, 22 lip 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies