Mały ogród w małej gminie
11:51, 19 lip 2016
Ostatnio nie mam nastroju na siedzenie przy komputerze. Jedyne co robię, to podczytuje wasze wątki.
Ale dziś kilka moich wspomnień z tegorocznych wakacji (pierwszy raz w życiu robiłam zdjęcia roślinom a nie widokom...)
nawet nie wiem jak to się nazywa, ale ogromne i piękne 
ogromniaste oleandry - zamarzyły mi się takie przy tarasie, ale gdzie to przechowywać (garaż w zimie jest dla auta) i jak to przenosić jak urośnie wielkie...
Wiecie co to za drzewo? Takie śmieszne pędzelki miało...
"szczotki do butelek"
Ale dziś kilka moich wspomnień z tegorocznych wakacji (pierwszy raz w życiu robiłam zdjęcia roślinom a nie widokom...)