Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród pod Borem 13:07, 18 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Do góry
Ania, skopiowałam sobie zdjęcie od Ciebie

Mały Muminek


Miłe niedzielne popołudnie u Małej Mi A tak się bawiła Ania
Topiary z bukszpanu i cisa 12:58, 18 lip 2016

Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 183
Do góry
Witam
wyhodowałam sobie takiego wielkoluda z jałowca teraz chciałabym z niego zrobić stożek czy jest to możliwe i jak się do tego zabrać czy mogę to zrobić teraz czy powinnam poczekać do marca ? To ta najjaśniejsz kopka po prawej stronie zdjęcia. Proszę o poradę.
Ogród Cioci cz. 3 12:58, 18 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Odpoczywamy u Kasika w cudownej atmosferzeTaki klimat sprzyja twórczości Ogrodowej. Zobaczcie co wykombinowałyśmy
Na całą realizację zapraszam do,,Ogród hortensjową brzoskwiniowy,,do Kasika


Brawo
W przyszłości? Domek zatopiony w zieleni.... 12:58, 18 lip 2016


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Do góry
Cynie sztywno stoją





Miłkowo - sezon 2016-2022 12:56, 18 lip 2016
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Twój Phantom i moja Róża


widze optymistyczne słoneczne kolorki;dobrze czymś takim wzrok nasycić,bo w weekend lało i lało i lało
Ogród z widokiem na jezioro 12:53, 18 lip 2016


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
Do góry



Odkurzaczem tu pieliłaś czy co?????
Matko! Szacun dla Ciebie za tak wymuskany ogród
Muszę od Ciebie ściągnąć przepis na fasolkę, bo uwielbiam
pozdrawiam
Topiary - formy strzyżone inne niż cis i bukszpan 12:49, 18 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 56
Do góry
Ja z zapytaniem o wycinanie kosodrzewiny. jak obetnę niezbędne do wycięcia gałązki wewnętrzne to to co zostanie -to obcinam igły o połowę czy tylko te wiosenne świeczki?
Ogród Małej Mi - sezon 2016 12:48, 18 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Czytam, czytam.. ale jest poniedziałek.. dobre się skończyło...
Weekend deszczowy, ale bez szaleństwa, jednostajnie, miarowo.. tak jak powinno.. przez cały okres brzydkiej pogody spadło jakieś 7-8 cm deszczu. Na takasuszę to ziemia nawet nie odczuła takiej ilości.. na szczęście bez zlewy wiec powoli wsiąka w głąb..


Ogród Cioci cz. 3 12:42, 18 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Odpoczywamy u Kasika w cudownej atmosferzeTaki klimat sprzyja twórczości Ogrodowej. Zobaczcie co wykombinowałyśmy
Na całą realizację zapraszam do,,Ogród hortensjową brzoskwiniowy,,do Kasika


Mój Skarbeczku
Hirutkowy raj:)) 12:38, 18 lip 2016


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
Do góry
Krys napisał(a)
Non stop leje!

l



Ale boskie zestawienie - anabelka+liara i floksy - dobrze interpretuję??
Kolory dobrane perfekcyjnie!
Ogród Cioci cz. 3 12:37, 18 lip 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Odpoczywamy u Kasika w cudownej atmosferzeTaki klimat sprzyja twórczości Ogrodowej. Zobaczcie co wykombinowałyśmy
Na całą realizację zapraszam do,,Ogród hortensjową brzoskwiniowy,,do Kasika
Kiedyś będzie tu ogród 12:33, 18 lip 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Oj Marto, ale masz zacięcie. Co do stawu to jeden bok (od skarpy) będzie obsadzony roślinnością wodną a od pomostu będzie trawka. Tylko na przekór jest mało wody, a przecież był kopany bo nas zalewało. Ot, taka złośliwość losu. Ale w planach jest podłączenie odpływów deszczówki z dachu domu i budynków gospodarczych. Rury doprowadzające w ziemi na terenie ogrodu są położone, rynien tylko brakuje. Ach te plany....



Czy te oczy mogą kłamać....
Narodziny ogrodu Eweli 12:15, 18 lip 2016


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
Do góry
Od dłuższego czasu wyczekuję kwiatów powojnika. A ten mi psikusa zrobił i kwitnie, ale skubany schował się do wewnątrz altanki. I tylko tu ma kwiaty. No, może tak lubi?

Narodziny ogrodu Eweli 12:13, 18 lip 2016


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
Do góry
Ogród hortensjowo brzoskwiniowy 12:13, 18 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Do góry
Jeszcze posadzili róże- nowe, Morning Lighty, kora do uzupełnienia, poustawiali ptaszki i

GOTOWE

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy 12:09, 18 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Do góry


Tu juz widać cokolwiek więcej.



I jeszcze obrzeże OOOO jest Grzesiu za krzaczkiem


Ogródek z futrzakami i kamieniami 12:09, 18 lip 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
Ewik napisał(a)


Wszystko możliwe
Dla ciebie granny - masz ją ?


A no mam. Troche u mnie brzydko przekwita, takie brudne te kwiatki wisza, ale w sumie lubie ja.
U Ciebie to ona przepieknie wyglada. Moze moja potrzebuje jeszcze czasu? W sumie zaliczyla juz dwa sezony u mnie...
Moja działka na Dębowym Lesie 12:08, 18 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Ale takie kwiatuszki, i taką strażniczkę ogrodu też mam
Rozpoznawanie chorób i szkodników 12:07, 18 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Tomek33 napisał(a)



Witam, mam problem z moim winobluszczem, mianowicie liście zaczynają robić się żółte, do tego dostał dziwnych plam na na liściach, nie mam pojęcia co to jest, pomoże ktoś?
Moja działka na Dębowym Lesie 12:05, 18 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
gobasia napisał(a)


te innne ładne są ....Tawułka fajny kolor

Te różne, to ja bardzo lubie
I liliowce teraz królujące też.I to bardzo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies