Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mój jest ten kawałek ogrodu 22:07, 15 lip 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Do góry



Ogród w Tarnowie 22:06, 15 lip 2016


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Karpie mają dobre towarzystwo roślin wodnych












Pan Maluśkiewicz 22:05, 15 lip 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Do góry
taka wymęczona brzydka



surfinie były piękne



będą piękne tylko słonko potrzebne

Moja bajka 22:04, 15 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
uwielbiam kolor tej ostróżki. Obok MW
Mój jest ten kawałek ogrodu 22:04, 15 lip 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Do góry




Mój jest ten kawałek ogrodu 22:00, 15 lip 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Do góry
Zebrałam dziś kilkadziesiąt opuchlaków. Straciłam rachubę po dwudziestu. Zrobiły sobie stołówkę też na krzewuszce, ale najbardziej mnie wkurzyło jak zobaczyłam pogryzioną jeżówkę Hot Papaya... Idę z nimi na wojnę.


Ogrodowa przygoda Łukasza :) 21:58, 15 lip 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10548
Do góry
Luki napisał(a)
Mam taki zestawik dzisiejszego kwitnienia



Litości.... poobrywałeś im kwiatki?
Ogród z rzeźbą 21:56, 15 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry






Uuff to już chyba koniec tawułek w tym roku. Następna seria za rok
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:55, 15 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Agania napisał(a)


Cieszę się, że Ożanką Was uszczęśliwiłam...sama sie dziwię, że miałam tyle sadzonek

Agatko ślicznie się pozbierała. Fajnie, że troszkę chłodniej się zrobiło, bo na tych upałach taka biedniusia była. Teraz stoi na baczność. A jak do mnie przyjedziesz i zobaczysz wilczomlecza to go nie poznasz. Patrz jak chłopisko wyrosło. Teraz ja się mogę z Tobą podzielić .


to ten grubasek a żurawką
W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy... 21:55, 15 lip 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
jazzy napisał(a)



Ale super kobieto i dorodnie mniam !!! i kwiatuchy super kolor jeżówki taki ciemny czerw jajku usciskujeee mocno buziolki jeszcze siem zachwycam
Bawarka 21:54, 15 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Do góry
Kasiek napisał(a)
Czekaja na swoja kolejke




Nahemy fotki nie mam , bo nie kwitnie, ma malutkie paczki

Piękności, kupowane były przez internet?, pozdrawiam
Rozpoznawanie chorób i szkodników 21:50, 15 lip 2016


Dołączył: 19 cze 2016
Posty: 5
Do góry
Ktoś lub coś podjada moje rośliny, najbardziej funkie, młode hortensje, rododendrony i żurawki. To slimaki, opuchlaki - jak to zwalczać?





Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:50, 15 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Agania napisał(a)

Ha, ha ja też się szwendałam, mam tyle do zrobienia, bez listy chodzę po omacku
wystarczy chwila jak się zapatrzę, to już po ptokach nici z planu jakiegokolwiek, po prostu marzę


I bardzo dobrze Agatko . Trzeba marzyć .
Ogród z rzeźbą 21:49, 15 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
A to trawa Stipa brachytricha, kupiłam wiosną dwie sadzonki, fajnie przyrastają i mają taki ładny fontannowy pokrój. Strasznie jestem ciekawa ich kwiatostanów, mam nadzieję że zakwitną w tym roku.



Podziadkowe rododendrony przesadzane wiosną też mają się dobrze, nawet ten wyższy drapak jakoś lepiej wygląda po zmianie miejscówki, dostał w końcu dobrą ziemię i z wdzięczności wypuścił od dołu nowy pęd.




I jeszcze raz tawułki:

Rododendronowy ogród II. 21:46, 15 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry






Ogrodowa przygoda Łukasza :) 21:43, 15 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Do góry
Mam taki zestawik dzisiejszego kwitnienia



Rododendronowy ogród II. 21:42, 15 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
No to dzis moje lilie , te które teraz kwitną. Nie jest ich dużo bo częsc wygniła a nowo kupione prawie wcale nie wyrosły a jedyne które wyrosły to nie te które zamówiłam , przysłali cos innego .

Te maja dwa metry i zeby było je widac musiałam klonowi obciąc gałęzie i je odsłonic.







To te pomylone

Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;) 21:42, 15 lip 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Do góry
jazzy napisał(a)
Beata, Twoje dzieci będą miały ogromną radochę, bawiąc się na takim dizajnerskim placu zabaw! U mnie ostatnio też wyrósł domek ze zjeżdżalnią... marketowy...


hihihi wiesz co Marta pewnie chłopakom wszystko jedno ale jaka mamusia będzie zadowolona jak to to wyjdzie jak napisałaś dizajnersko matko to będzie pierwsza dizajnerska rzecz w moim ogródku

to mam pytanie: robić dach jednospadowy czy może wzorem Gosi malkul bez dachu (a Gosia mnie nie zabije w razie czego za plagiat)?!


jakoś zgrabniejszy mi się wydaje ten bez zadaszenia albo zmniejszyć kąt nachylenia przy jednospadowym?! bo z dachem jakoś już tak mniej dizajnersko wygląda, prawda?!

Ogród z rzeźbą 21:42, 15 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry



Rodki w tle przyrastają powolutku, za dwa lata powinno być już je dość wyraźnie widać. Za tawułkami rosną białe zawilce Whirlwind, ale tych to w ogóle nie widać i chyba nie zakwitną w tym roku.


Ogrodowa przygoda Łukasza :) 21:41, 15 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Luki napisał(a)
Mogę w końcu pokazać efekty zasłaniania 'kanarka' sąsiada jeszcze dwa lata i chyba zniknie całkowicie, w końcu 3 Nigry, 2 metrowy żywopłot grabowy, 3 graby u siostry i jarząb muszą się na coś przydać


Jak się robi takie profesjonalne podpory i z czego, mam z tym problem, nie umiem sobie z tym poradzić...ratuj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies