Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina 16:49, 15 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
kolejne dalie zaczynają lilie też

od Gosi margaretki3 ale nie pamiętam nazwy

szałwie od Reni
Ranczo Szmaragdowa Dolina 16:44, 15 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
budleje od Irenki zakwitną

owoce będą takie i takie
Ogród na piasku i z wielkim murem 16:42, 15 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Alicja169 napisał(a)
klematis, czy to uwiąd ?



Niestety mój 1 clematis też ma takie objawy
Ranczo Szmaragdowa Dolina 16:40, 15 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry


róże pomarszczone

od Irenki mam identyczne tylko pełne
Ranczo Szmaragdowa Dolina 16:36, 15 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
z wiosennych nabytków

Ogród Mirelli 16:36, 15 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
MirellaB napisał(a)
Jeżówki bardzo miło mnie zaskoczyły, po takiej nawałnicy stoją nienaruszone jak świece


Cudna kolekcja jeżówek Mirelko! Ta pierwsza to jak się zwie?
Ranczo Szmaragdowa Dolina 16:34, 15 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry

Ogród Mirelli 16:33, 15 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
MirellaB napisał(a)
Po wczorajszym deszczowym i bardzo wietrznym dniu ogród posprzątałam.
Róże kwitnące ucierpiały najbardziej - wszystko ścięłam.

Kilka zdjęć zrobiłam, pochmurno i znowu pada

Bez problemu wczorajszy dzień z róż kwitnących obecnie przetrwały Pomponella i Summer Song.

Śliczne są, znaku śladu na nich nie ma, że jakiś żywioł je dotknął.
Moje bailando całe obsypane a J.W.Goethe ma mocno łepki pozwieszane. Pozostałe jako, że w pąkach jeszcze nie ucierpiały.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 16:32, 15 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
wokół warzyw

Ranczo Szmaragdowa Dolina 16:29, 15 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
coś bardziej aktualnego


po sąsiedzku w polu rumiankowym kwitnące pory



Ranczo Szmaragdowa Dolina 16:15, 15 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Milka napisał(a)

Powiem ci, że jak juz to rozrosło się, to coraz piękniej, fantastyczny widok

Irenko to jedna z moich pierwszych rabat, też mi się podoba, a sadząc nie myślałam , że aż tak fajnie wyjdzie to były maleństwa
pierwsze - zakładanie po wykarczowaniu pokrzyw i zapleśniałych agrestów rok 2013 rok jesień

2014

2015 -wiosna

2015 jesień

i w poprzednim poście obecnie
Ogrodowe porażki 16:15, 15 lip 2016

Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 82
Do góry
Pani Danusiu! W przyszłym tygodniu zabieram się do roboty! Póki co jest mi tu dobrze w tych ogrodowych porażakch pogodziłam się już z tym, a może inni na moim przykładzie będą wiedzieć jak nie postępować z roślinami , hahah Postanowiłam ściągnąć tę folię ale potrzebuję paru konkretów. Zrobiłam dzisiaj zdjęcia roślinom z bliska, prosze o opinię czy to żle wygląda?Co robić z opadłymi igłami z tuji i innych? Myślałam że jak obłożę większymi kamieniami, to będzie łatwo wciągać odkurzaczem..

wi

Czym wzbogacić glebę? Zasilałam późną wiosną te rośliny substral osmocote



( wsypywałam pod rośliny pod folię, ale nie mieszałam z ziemią) nie mam swojego kompostu, co kupić? Na koniec wyłożyć korą? Co zrobić żeby było mało chwastów, bo mam średnio raz w tygodniu(cała sobota ) czas na prace ogrodowe, w tygodniu udaje mi się wygospodarować godzinę dziennie na podlewanie Co zrobić z kompozycją? Czy rzeczywiście jest tego za duzo? Bo dla mnie to trochę biednie wygląda...



i nie wiem z czym mogę łączyć te kwaśnolubne rośliny, czy coś tam mogę dorzucić ozdobnego ? Mam pytanie co robić z tymi iglakami, które są wysuszone od środka a na zewnątrz zielone?



Np. Tuje ładnie wyglądają ale w środku suche igły, puste itp. W tym zakątku wiatr zupełnie rozłożył jedno drzewko i nie wiem czy wiązac czy już je usunąć bo nie wygląda ładnie



Czytałam o hortensach w Pani artykułach i dowiedziałam się że niektóre później kwitną, ale nie wiem dokładnie co to był za gatunek i czy ta moja ma jeszcze czas?



Od teraz będę sobie pisała w zeszycie co dokładnie kupuję, bo póki jest w doniczce sklepowej to wiem co mam ale jak już włożę do ziemi do kicha, nie mam głowy do tego . Pozdrawiam serdecznie!
Ja i mój ogródek, a może ogród 16:02, 15 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Dominika11 napisał(a)


Trochę mało mnie na forum, bo inne sprawy absorbują, ale ten widoczek muszę skomentować
Jest fantastycznie, a ten kamienny ludek prezentuje się rewelacyjnie Na klej te kamyczki poskładane? czy tak same się trzymają
Podoba mi się wypełnienie kamykami.
Robinia akacjowa 16:01, 15 lip 2016

Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 183
Do góry
a to moja 3letnia robinia. Właśnie czeka ją drugie cięcie w tym sezonie.
NewLife w ogrodzie 15:55, 15 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Do góry





Toszkowy avatarek
Ogród Mirelli 15:47, 15 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Ogród Mirelli 15:43, 15 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
I takie różne ujęcia bylinowego gąszczu


Ogród Mirelli 15:40, 15 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Hortensje również dzielnie się trzymają
Ogród Mirelli 15:38, 15 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Jeżówki bardzo miło mnie zaskoczyły, po takiej nawałnicy stoją nienaruszone jak świece
Tu ma być ogród :) 15:37, 15 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Filemon24 napisał(a)


widziałam i ciekawe czy u nas też są pomyłki :/ ja ma dużo rabat... a żółte kwity tylko na jednej będą rabacie też sie staram nie mieszać zbytnio wielu kolorów


Ja kiedyś żółtego nie trawiłam, a teraz już dopuszczam, zastanawiałam się nawet czy na przedpłociu nie wcisnąć żółtych miniaturowych jeżówek Cleopatra, które mnie w zeszłym roku powaliły swym urokiem.

Mogłyby szybciej te FA zakwitac bo ciekawa jestem czy rzeczywiście nimi będą, a u mnie dalej w takiej fazie.



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies