Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 14:47, 15 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Zagajanka napisał(a)
No i oczywiście (ba!) różowo

Artemis


Aspirin


Viridiflora


Pashmina


Cudne, wszystkie 3 tu pokazane mam ale moje tak nie wygladaja, albo ich nie umiem tak pokazać
Mój Artemis ma przerwę w tłoczeniu...
Aspirin mam w pojemniku na tarasie - kwitnie ale bez szału
Pashmina - swiezynka - u mnie od kwietnia ma 1 kwiat...ale jakis taki bury w kolorze scierki....

U ciebie Janka bosssko, zostaje tutaj ...
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;) 14:45, 15 lip 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Do góry
to wczoraj, przewidłowane czeka na grabienie, wyrównanie, walcowanie, położenie włókniny i zasypanie jakimś ozdobnym otoczakiem (czymś po czym da się chodzić boso), a ścianka dalej nie skończona .... ehhhh


a to dzisiaj:

W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy... 14:45, 15 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
jazzy napisał(a)

A ja się cieszę kilkoma pomidorkami, fakt tylko dla testu, 2 krzaczki koktajlowych

Warzywnik, jak w raju obfitości, może pomysł ze straganem nie taki zły? będzie na trawki
Możesz być dumna, ja cię podziwiam
Moje ukochane miejsce na ziemi 14:45, 15 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Milka napisał(a)
A cię wzięło dalej demolka
ta lawenda Viva nie podoba mi sie wcale, a tyś z niej zadowolona???



Irenko wzięło i to na poważnie.

Jeśli o mnie chodzi to lawenda Viva w zimie jest dużo ładniejsza bo zielono szara. Ma długie kwiatostany fajne do koszyków na zimę. Przynajmniej ja tak ją wykorzystuję.

Inaczej też pachnie
Wada ...trochę się pokłada. Staram się na to nie zwracać uwagi.


Ranczo Szmaragdowa Dolina 14:42, 15 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Szukam
mam taka jak kwitnie

to na tej rabacie przykrywa zrębki

Powiem ci, że jak juz to rozrosło się, to coraz piękniej, fantastyczny widok
Moje ukochane miejsce na ziemi 14:39, 15 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Zana napisał(a)
Agata, nocujesz w ogrodzie?
Nie zazdroszczę robót kostkowo/kmamieniarskich, ale efekt jest



Kobieto prawie nocuję
Zanim popodlewam chociaż część to już ciemno

Moja kostka już czeka 2 mies. Wrosła w krajobraz a nie tam jej miejsce.


Powojnik przy wejściu do sadu zamienia się w potwora.
Jest ogromny a ma drobne kwiatuszki.


Ogródek z futrzakami i kamieniami 14:38, 15 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Ewik napisał(a)


Zapraszam wiec w nasze skromne progi

Dzisiejsza MW - ta zakupiona pod wpływem O i fajna jest




Moja MW - tegoroczna , kupiona pod wpływem O - tez mnie zachwyca i co ciekawe cały czas tloczy, bez przerwy, niewielka jest i młoda ale kwiatki jeden czy dwa trzyma cały czas....
Ogród na piasku i z wielkim murem 14:34, 15 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Alicja169 napisał(a)
A jednak kilka kłaczków stipy się utrzymało i teraz tak wyglądają
Niemniej jednak sianie na wiosnę uważam za nieefektywne


Ładne są no i wypasione masz już hortensje
Ogródek z futrzakami i kamieniami 14:34, 15 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Ewik napisał(a)
Juz za chwileczkę ...



zaczynają jeżówki




Cudnie...że ja tak nie umiem, mam jezówki, mam hortki, mam ML ale u mnie to wszystko razem tak nie wyglada...dlaczego ??
Ogród na piasku i z wielkim murem 14:32, 15 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Alicja169 napisał(a)
i taki sobie busz wyhodowałam.. czas brać się za ostre cięcie


Super to wyglada, ale okienka odkryj
a nie myślałaś o puszczeniu bluszczu, jest zimozielony i tez mozna ciąć i kontrolować.
Czy to Vanilki tak już pięknie kwitną?
Ogródek z futrzakami i kamieniami 14:31, 15 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Ewik napisał(a)


Karol dziekuje , dla Ciebie mini widoczek


Cudne ujęcie....a ta trawka na pierwszym planie po lewo to trzcinnik ?
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 14:30, 15 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Dominika11 napisał(a)
śledze - podziwiam i nie mogę wyjść z zachwytu

Dominiko też mi się podoba, bo nawet trafiłam w kolorystyce, wkrótce dołączą z kolorem wrzosy.
Ślazówka...nieporadna, ale zawsze fotogeniczna

Ogród na piasku i z wielkim murem 14:30, 15 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Alicja169 napisał(a)
klematis, czy to uwiąd ?


Niestety uwiąd
Rododendronowy ogród II. 14:28, 15 lip 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Kasiu moje floksy tak wygladają , to zielone między nimi to astry jesienne.





Bosko ! a tak jakos mi sie przypomina,że mówiłas ze dlatego masz rododendronowy ogród poniewaz nie możesz miec bylin hahaha ale cudnie,że i je masz !
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 14:27, 15 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Krwawnice zaczynają


werbena hastata

lubię kłosowe
Chwasty w trawniku 14:27, 15 lip 2016

Dołączył: 15 lip 2016
Posty: 8
Do góry


Witam, jestem nowym na tym forum.
Mój trawnik został założony jakoś w połowie maja czyi około 2 miesiące temu- DSV 230 Trawnik użytkowy gra i zabawa. Trawka ładnie wyrosła była zieloniutka, pierwsze zdzbła wzeszły już po 6 dniach. Problem jednak pojawił się nie dawno kiedy zauważyłem chwastnicę ( nie wiem czy nie za pózno) -strasznie się rozrosła i z Żoną wyrywaliśmy ręcznie przy pomocy śrubokrętów 3 dni. Zobaczymy jaki będzie efekt :/ boję się, że wyrośnie na nowo.
Czy działa ta PUMA lub STOMP?
Mam pytanie czy w te miejsca placki po niej dosiewać nową trawę czy z czasem się sama rozrośnie?
Miejscami widzę też dużo żółtych placków czym to jest spowodowane? Czy zastosować jakiś nawóz?
Pozdrawiam wszystkich marzącyh jak ja o pięknym zielonym trawniku
Ja i mój ogródek, a może ogród 14:26, 15 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Dominika11 napisał(a)


Dominiko! Jak ci to bujnęło, świetnie sobie radzisz, już jest stylowo u ciebie, a jak to urośnie, będzie bajka i żadnych chwastów nie ma, no cud
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 14:23, 15 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Moje rabaty, każdy zakątek z innej części ogrodu



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 14:12, 15 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Piękne główkowate


Mam od Jolki i Halinki...kofane dziewczynki
i preriowa do przemiany kostrzewy i turzyce Frostet Curls muszę zastąpić Everillo, tylko to potrwa kilka lat


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 14:06, 15 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Asperkowa



mam tu posadzone 4 sztuki, i jedną chocolate i ona mi się gryzie, przesadzanko ją czeka.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies