Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę
14:47, 15 lip 2016
Cudne, wszystkie 3 tu pokazane mam ale moje tak nie wygladaja, albo ich nie umiem tak pokazać
Mój Artemis ma przerwę w tłoczeniu...
Aspirin mam w pojemniku na tarasie - kwitnie ale bez szału
Pashmina - swiezynka - u mnie od kwietnia ma 1 kwiat...ale jakis taki bury w kolorze scierki....
U ciebie Janka bosssko, zostaje tutaj ...