Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród pod trzema dębami 15:45, 14 lip 2016


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Do góry






Ogród pod trzema dębami 15:44, 14 lip 2016


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Do góry






Ogród pod trzema dębami 15:44, 14 lip 2016


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Do góry




Ogród pod trzema dębami 15:43, 14 lip 2016


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Do góry






Ogród pod trzema dębami 15:42, 14 lip 2016


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Do góry
Znowu strasznie długo mnie nie było i nadrabiam jedynie zdjęciami.
Wszystkie z czerwca, lipcowe czekają na swoją kolej w telefonie .







Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 15:36, 14 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Milka napisał(a)

Ta trawa jest zimozielona, więc nic nie powinno się dziać. Bleebla na forum ją ma, ja mam w planie.


Ja się tym bardziej cieszę, że ją dostałam
Ogród hortensjowo brzoskwiniowy 15:36, 14 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Do góry
I jeszcze jedno miejsce

IX 2013


VIII 2014



VI 2015


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 15:35, 14 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Milka napisał(a)

magicznie wyszło i nowy świerk tez sobie obejrzałam, masz chyba sporo miejsca, skoro giganty wciskasz

Już nie mam duzo miejsca, a giganty kiedys będę musiała ogroniczyć, mam jeszcze jednego badylaka i małego tamaryszka
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 15:32, 14 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Milka napisał(a)

Bronię molinii, jest super!!!

Bronimy razem Irenko

Rudebekie musiałam podnosić po deszczu
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 15:25, 14 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Milka napisał(a)

Zgadzam się z tobą, molinie jest wybitnie wytrzymała na suszę, u mnie ma właśnie takie strasznie trudne warunki i radzi sobie świetnie, za to ja kocham
a co czesz od tataraku, tu w donicy ładny

Molinie są naprawdę ładne, w donicy Everillo
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 15:24, 14 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
MiloslawaIwaniecPlizga napisał(a)
cudowne te słoneczka,ta "stulona"głowka obłednaspotkanie wypadło widzę wspaniale,super fotka z Waszymi głowkami pośród gałęzi wiązu


Fajne są takie nieoczekiwane kadry
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 15:23, 14 lip 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
No i dobrze mi skrzeczało, bo już z góry napadało!Trochę może popadać, podlewanie zbyte!

Dla wszystkich miłego dnia!


Hania ale u Ciebie różano i daliowo...pieknie wszystko rozkwita ...

i kosmos tez ,ja posiałam też w tym roku .Wyrosly jakieś wielkie i na razie bez kwiatow

Haniu jeśli Twoja juka ma ładne liście to zostaw na pewno zakwitnie...moja chyba po 4 latach zaczęla kwitnać
W oflisowym ogrodzie 15:16, 14 lip 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
kamila66 napisał(a)
Uwielbiam tą pomarańczową żarówkę Fotka nie oddaje jej blasku





ja tez lubię takie mocne akcenty w ogrodzie
Ogród Mirelli 15:13, 14 lip 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Do góry
MirellaB napisał(a)
Od wczoraj wieczora pada deszcz. Ogród cudnie podlany
Pogoda nie przeszkodziła mi w wybraniu się na zakupy jeżówkowe. Dokupiłam kilka sztuk jeżówek do nowego jeżówkowego buszu, który obecnie tworzę.
Dokupiłam również białą lawendę, myślę, że takie połączenie będzie wyglądało całkiem nieźle



Uwielbiam Cię! i te Twoje ostatnie już zakupy, jak zawsze

Jeżówki i lawenda super! Czekam na efekt końcowy
Ogrodowy song 15:07, 14 lip 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
frezja napisał(a)


Kamila, ona jest taka dwukolorowa i bardziej różowa, cudna. Lubię te piżmowe; mam jeszcze Pastellę.

Z lewej Pastella, z prawej Alden Biese



Może i urocze ,ale mi jakoś nie przypadly do serca
W zgodzie z naturą 15:06, 14 lip 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Jak róże zamordowałaś??? Kup sobie na początek takie terminatorki...Larissę może? Tylko wiosną tnę, sypnę nawozu...i zapominam o jakiejkolwiek robocie przy niej. A ona kwitnie, i kwitnie, i kwitnie
Masz na zachętę Świeżutkie, wczorajsze...

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 15:04, 14 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Toszka napisał(a)
z tatarakiem nie mam osobistego doswiadczenia i się nie wypowiadam, ale poczytaj

Dziękuję Toszka...różyczka dla Ciebie

Ogrodowe skarby 14:47, 14 lip 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
Blyxa i elipsa 14:46, 14 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
blyxa napisał(a)
I moja miłość - lawenda



Piękna ta twoja miłość lawendowa Do tego trzmielina i berberysy. Fajne zestawienie.
Zapomniałam dopisać, ze te dwa kolory lawendowe fajne połączenie dają
Chatka Baby Jagi 14:45, 14 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Do góry
Tarnina napisał(a)
Hej Agacia... Prace posuwają się pomalutku, jest już podłoga, obite są już trzy ściany i daszek, niestety nie zrobię teraz zdjęć bo leje... :/

A tu kilka jeszcze z wczoraj...
Ratowane różyczki... wreszcie się odwdzięczają... szczerze nie lubię czerwonych, ale żal mi ich było i tak ładnie teraz kwitną... tylko jakoś nie mogę im miejsca u siebie znaleźć... nie wiem z czym je skomponować... Myślałam o takim zestawieniu lub takim






Hejka, obie wersje są ciekawe, lecz ta druga bardziej wyrazista i jak sam tytuł rustykalna, pięknie idź w tym kierunku.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies