Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Moja działka na Dębowym Lesie 23:17, 13 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Na dobranoc- kolorowych snów
Exlesa- szkoda ,że przekwita .I takie widoki dopiero za rok

Moja działka na Dębowym Lesie 23:15, 13 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Marga napisał(a)

Chyba się zakochałam

Ja w jeżówkach juz 4 lata temu sie zakochałam i co roku jakaś sobie dokupię

Ale inne tez sa piękne



Moje ukochane miejsce na ziemi 23:14, 13 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Kwitną mi jeszcze takie róże.

Moje ukochane miejsce na ziemi 23:12, 13 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Dzisiaj przed południem przycięłam wszystkie róże.
W ubiegłym roku kupiłam w obi na przecenie za 5zł taką różę. Rośnie jak wielkokwiatowa pięknie pachnie. Kwitnie obłędnie...na jednym pędzie ma po 6 kwiatów podobnych do piwoni. Nie znam nazwy




Miłkowo - sezon 2016-2022 23:06, 13 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Irenko zawsze myślałam, że Twój ogród większy jest...tyle roślin masz i tyle zakątków stworzyłaś u mnie 32 ary.
Ja do brązowych traw dosadziłam takie jeżówki biało zielone i jestem zadowolona.

Czasem słońce czasem deszcz 23:03, 13 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Do góry
Kuba napisał(a)


właśnie dziecię goni mnie z komputera,

Wojna pokoleniowa! Nie daj się

Kuba napisał(a)

Ten róż przypomina mi dzieciństwo

Moje małe wielkie marzenie 23:03, 13 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Mirelko tej różowej nie znam nazwy, nie pstryknęłam foty, ale jak będę w szkółce nadrobię

Biała


Czerwona




Ogród z uśmiechem 22:59, 13 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
JoannA napisał(a)
Jolcia łap!
Może się przyda
Fotkę oczywiście usunę.
A jeżówki masz piękne. Moje ulubione



Noooo, jak eM to zobaczy to będzie A nie mówilem
Byliśmy w tym samym miejscu

jeżówki muszę jakoś ponazywać poprawnie ale nie mam czasu sie tym zająć
Moja działka na Dębowym Lesie 22:53, 13 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Do góry
anabuko1 napisał(a)

[/url]

Chyba się zakochałam
Pszczelarnia 22:53, 13 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Hemeromania w Arboretum Wojsławice. Był spacer po liliowcoych polach, wykłady, koncert i kiermasze. Kilka migawek ku pamięci.


Tam mnie jeszcze nie było Kusisz.

Róże piękne. Artemis w takiej masie? Rany - muszę przygotować jakąś elokwentną templatkę wpisu na coroczne zachwyty
Żywopłotki cisowe. 22:50, 13 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
To azjatyckie mniejsze kwiaty.



Może to dawne smolinosy? też nędzne, wiosną sadzone.


Ogród z uśmiechem 22:49, 13 lip 2016


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Jolcia łap!
Może się przyda
Fotkę oczywiście usunę.
A jeżówki masz piękne. Moje ulubione

To tu- to tam- łopatkę mam ! 22:48, 13 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Makusia napisał(a)
Gryka- pójdę w grykę (bo zapamiętam nazwę, a facelii w życiu nie przyswoję )


To te same ziarenka, które są w marynatach i musztardzie. (gryka)
A facelia jest piękna, można ja wykorzystać w ogrodzie naturalistycznym. Pięknie kwitnie i wabi pszczoły.

Gryka wschodzi nad koperkiem.

Ogród Ani :) 22:46, 13 lip 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Do góry
Przez wojsko i cheerleaderki przegapiłam te posty

anbu napisał(a)
I jeszcze ...



tego delikwenta podlej Korzonkiem i pilnuj podlewania. Na moje oko ma sucho w korzeniach bo coś zwisa.

Odnośnie jeżówek - ważna jest wysokość. Mam m.in. Hot Summer i jest wysoka na ponad metr. Pokłada się. Dobrze, że w plecach ma żywopłot cisowy.
Natomiast Hot Lava stoi na baczność jak brytyjski żołnierz pod Pałacem Buckingham. I jest stanowczo niższa
Ogród Małej Mi - sezon 2016 22:46, 13 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Dorota123 napisał(a)



Ania ta Twoja rabata bardzo mi się podoba.
A ten widok od strony domu zachwyca.
Zawsze pokazywałaś od strony garażu.
Inne oko inne widzenie
To tu- to tam- łopatkę mam ! 22:45, 13 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Hortensjowo się robi. Najwięcej mam hortensji w odmianie Limelight. Kilka sztuk Vanilla Fraise, jedną Annabel, Tardivę i Kyushu. Lubię je za niezawodność, brak chorób i wygląd. Niewątpliwie dodają rabatom elegancji.





I takie tam



Ogród Loczka 22:42, 13 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Lukasz2013 napisał(a)

ależ proszę bardzo przypominam " Kocham ogród " z dzisiaj


Ale bomba . Wielkie gratulacje . Jutro kupię .
Żywopłotki cisowe. 22:41, 13 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
Ładny ciemny róż ogromne kwiaty. Kolor na zdjęciach wygląda w czerwieni.




Ogród z uśmiechem 22:38, 13 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Ogród z uśmiechem 22:36, 13 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Pnąca Uetrssener Klostrrose



Jeżówki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies